Fridge magnet wooden gears

Хмарівка в новинах

На знімку: голова райдержадміністрації Олександр Федорович Снігур (в центрі) зустрівся з працівниками насіннєвого заводу місцевого сільгосптовариства «Надбужжя плюс» та його керівником Олександром Івановичем Годою. Проблеми громади мають об’єднати всіх

Проблеми громади мають об’єднати всіх

10 Серпня 2011, 23:08 / В громадах / Хмарівка / Чернятка

Не варто, мабуть, нікого переконувати в тому, що тільки поспілкувавшись з жителями тієї чи іншої громади безпосередньо за місцем їх проживання, вникнувши в їхні проблеми, можна найправильніше прийняти те чи інше рішення щодо надання допомоги. Саме з цією метою і побувала днями група керівників районних управлінь і служб, очолювана головою райдержадміністрації О.Ф. Снігуром, у селах Чернятці та... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Дирекція ТОВ «Флора», керівники та спеціалісти СФГ «Агро» і ПСП «Тетяна» сердечно вітають з ювілеєм бухгалтера Марію Михайлівну МІСЮРКО (25.07) Прийміть вітання найкращі наші І побажання в цей святковий день, Щоб від життя була завжди лише радість, А ще – любов і шана від людей. Щоб злагода, мир панували у хаті, Були Ви здорові, достатком багаті. Хай шлях Ваш буде світлим, А все... читати далі ...»


На знімку: Олександра Яківна Бойко Мріяла вчителювати – доводиться фермерувати

Мріяла вчителювати – доводиться фермерувати

28 Червня 2011, 09:00 / Персоналії / Хмарівка / Шляхова

Хоч у районі нараховується до 130 селянсько-фермерських господарств, лише декілька жінок відважилися взятися за таку непосильну навіть для багатьох чоловіків справу. Щоправда, декого змусило до цього життя. Серед них і Олександра Яківна Бойко з Шляхової, яка була однією з перших жінок, які стали фермерами. – А я, мабуть, народилася під такою зіркою, щоб весь час брати на свої плечі по... читати далі ...»

 Зустріч з священиками

Зустріч з священиками


У вівторок останнього тижня Великого Посту група священиків Української Православної Церкви зустрілась з головою райдержадміністрації О.Ф. Снігуром. Під час зустрічі мова йшла про підготовку до Пасхи, про розвиток та проблеми релігійних громад. Олександр Федорович наголосив на необхідності духовного відродження, а також створення рівних умов для розвитку усіх конфесій. Священики привітали владу... читати далі ...»

 Привітали з наступаючим Ведикоднем

Привітали з наступаючим Ведикоднем


Влада і релігія у Бершадському районі знаходяться у досить тісній співпраці та взаємодії.  Так, 19 квітня 2011 року делегація священнослужителів Осіївської - М. Киріївської, Шляхової, Чернятки - Хмарівки, В. Киріївки, Берізок Бершадських, очолювана протоієреєм церкви Вознесіння Господнього м. Бершаді о.Олегом (Мураховським) привітала голову райдержадміністрації О. Снігура із наступаючими... читати далі ...»

На знімку: звітує сільський голова В.П.Легкун. Люди вимагають прозорості в діях сільської влади

Люди вимагають прозорості в діях сільської влади

25 Березня 2011, 09:00 / В громадах / Джулинка / Хмарівка / Чернятка

Чернятка проснулась від зимової сплячки – такий висновок зробив один з учасників зборів громадян після їх закінчення. І справді, такої активності людей в цьому селі на подібних зібраннях вже давно не спостерігалося. Адже в попередні роки їх навіть не завжди проводили через неявку жителів, тепер їх прийшло біля 200. Причин цьому можна виділити декілька. Насамперед, це зміна керівництва... читати далі ...»

Фото Сергія КІСИКА. Від дворічної Ані відмовляється мама

Від дворічної Ані відмовляється мама

18 Березня 2011, 09:00 / Гаряча лінія / Бершадь / Війтівка / Лісниче / Хмарівка

Від ситуації, свідками якої мимоволі довелося стати днями у Лісничому, серце могло б здригнутися навіть, як кажуть, у неживого. В одному з кабінетів сільської ради, по дитячому вимовляючи раз-пораз своє «Ма-ма, ма-ма», з ніжки на ніжку поволі переступало зовсім маленьке дівча, а поряд, на стільці, сиділа її мати. На перший погляд, нічого дивного – лише сльози на обличчі однієї з... читати далі ...»

 Чемпіонат з боксу

Чемпіонат з боксу

18 Березня 2011, 09:00 / Спорт / Бершадь / Хмарівка

У Вінниці відбувся чемпіонат області з боксу серед учнів 1997-1998 років народження, в якому взяли участь боксери з Вінниці, Могилів-Подільського, Жмеринки та Бершаді. В команді Бершадської ДЮСШ чемпіонами стали: Андрій Затрубчик (35,5 кг) з Хмарівки та Віталій Нечитайло (76 кг) – Флоринська ЗОШ, другі місця зайняли Євген Стахов – Хмарівська ЗОШ, Владислав Авраменко, Олександр... читати далі ...»

 Не нехтуйте безпекою

Не нехтуйте безпекою

26 Січня 2011 р / Актуально / Хмарівка

Безпека життєдіяльності людей повинна бути одним із пріоритетних напрямків функціонування держави. Адже немає нічого ціннішого як життя і здоров’я наших співвітчизників. Ризики виникнення надзвичайних ситуацій як техногенного, так і природного характеру, на жаль, з кожним роком стають все реальнішими. Причиною тут є як значне зношення технологічного обладнання на виробництвах, так і природні... читати далі ...»

 Бліц-інтерв'ю

Бліц-інтерв'ю


Чим запам’ятався рік 2010-й, який відійшов у минуле? Чого чекають від 2011-го? Своїми думками діляться Михайло Митрофанович ПЛАХОТНЮК, уродженець Осіївки, голова правління Східноказахстанського громадського об’єднання «Світанок»: – Звичайно ж, 2010 рік запам’ятався участю у третьому світовому конгресі українців, що проходив нинішнього літа у Львові. Наших співвітчизників представляв зі... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): виконавчий директор ТОВ «Надбужжя плюс» О.І. Года, Чернятський сільський голова В.П. Легкун, колишній та нинішній директори Хмарівської школи О.М. Сторожук та М.Т. Дудник, голова профкому працівників освіти району М.К. Морочинський, завідуюча методичним кабінетом А.Г. Філімонова та заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації І.М. Кустрич на святі з нагоди ювілею школи. Хмарівській школі - 150 років

Хмарівській школі - 150 років

17 Грудня 2010 р / Заходи / Хмарівка

Історія цього навчального закладу починається з глибини дев’ятнадцятого століття. В 1860 році священиком Сендерком, очевидно, високоосвіченою, прогресивною людиною, в Хмарівці було відкрито церковно-приходську школу. Згодом на кошти прихожан було збудовано нове, примітивне і невеличке приміщення. Нинішнього ж вигляду школа набула наприкінці шістдесятих років минулого століття. – Коли я... читати далі ...»

На знімку: начальник філії «Бершадський райавтодор» В.А. Головатюк (справа) разом зі своїми працівниками на «Гордіївській дорозі». Дорога - це візитка і для водіїв

Дорога - це візитка і для водіїв


Кожен з нас, відвідуючи той чи інший регіон, особливо перебуваючи за кермом автомобіля, обов’язково звертав увагу на стан доріг, які є не лише артеріями життя, але й своєрідною візиткою цієї місцини. Дороги Бершадщини, навіть попри певні недоліки, мають непогану репутацію і вигідно вирізняються від сусідніх районів. А все тому, що наша дорожна служба, яку очолює досвідчений фахівець і вмілий... читати далі ...»

 А який протипожежний стан?

А який протипожежний стан?


Чи в належному протипожежному стані знаходяться приміщення, в яких 31 жовтня будуть проводитись чергові вибори? Проведеними обстеженнями протипожежного захисту будинків та приміщень, виділених під виборчі дільниці району, встановлено, що більшість не відповідає вимогам. Під час проведення виборів до місцевих органів влади приміщення виборчих дільниць будуть заповнені значною кількістю людей.... читати далі ...»

На знімку: головний агроном ТОВ «Удич» Оксана Дмитрівна Поліщук і комбайнер Василь Дмитрович Паламарчук після чергового погодження напрямку руху на ячмінному полі. Фото Григорія ЧЕРЕУШЕНКА. Будемо з хлібом — незважаючи на складні погоди умови у жнивну пору, такий висновок вже можна зробити з впевненістю.

Будемо з хлібом — незважаючи на складні погоди умови у жнивну пору, такий висновок вже можна зробити з впевненістю.

3 Серпня 2010 р / В громадах / М'якохід / Хмарівка / Чернятка

Кажуть, що жнив взагалі легких не буває. І все ж нинішні особливі. Директор ТОВ «Жорняки» М.Н. Рибак, наприклад, запевнив, що за свою 34-рирічну практику роботи у сільському господарстві таких не пригадує. Погода ніби навмисне випробовує хліборобів на витривалість. На додачу ще й держлісгосп, як тут висловлюються, «допомагає» жити цьому невеликому господарству. Дана організація, за словами... читати далі ...»

 Список районних, міських організацій політичних партій Бершадського району станом на 1 липня 2010 р.

Список районних, міських організацій політичних партій Бершадського району станом на 1 липня 2010 р.


Відповідно до частини третьої статті 33 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» (далі – Закон) місцева організація партії може брати участь у висуванні кандидатів на місцевих виборах за умови, що зазначена організація партії зареєстрована в установленому законом порядку, а відповідна партія зареєстрована... читати далі ...»

Сторінки:
8 7 6 5 4 3 2 1



Новини села Хмарівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Хмарівка. Новини села Хмарівки, фото. Все про Хмарівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення