Fridge magnet wooden gears

Хмарівка в новинах

 Окрилені піснею

Окрилені піснею

19 Лютого 2010, 09:56 / Світ захоплень / Хмарівка

Сам Бог наділив українців працьовитістю і неповторною пісенністю. І як би важко не жилося, пісня – це наше коріння і доля. Не уявляє жодного дня свого життя без пісні Валентина Хомівна Багач. Щодня поспішає на роботу до Війтівського СБК ця миловидна, енергійна, привітна жінка. Вона – директор СБК, керівник народного аматорського фольклорного колективу «Війтівчанка», керівник драматичного... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Педагогічний колектив П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ступенів сердечно вітає з 60-річним ювілеєм вчительку початкових класів Галину Іванівну ГРАБЧЕНКО Нехай сьогодні наші привітання У серці Вашому залишать добрий слід, Отож прийміть найкращі побажання Здоров’я й щастя на багато літ. Хай кожен день приносить тільки щастя, Робота – насолоду і наснагу. Бажаємо постійно відчувати Любов і ласку, шану і... читати далі ...»


 Конкурс «Моє село»

Конкурс «Моє село»


Сайт www.bershad.ua оголошує конкурс «Моє село» на найкращу розповідь про історію, звичаї, побут та особливості села на Бершадщині. Завдання конкурсу: збереження історії села; виховання у молодого покоління любові до культури і традицій свого народу через знання історії; формування в молодої людини почуття патріотизму, потреби особистої причетності до збереження історичної пам’яті;... читати далі ...»

 Прийміть вдячність

Прийміть вдячність

27 Січня 2010, 08:46 / Відгуки / Бершадь / Осіївка / Поташня / Хмарівка

Ми, хворі палат №17 та №11 терапевтичного відділення ЦРЛ, хочемо подякувати завідуючій відділенням Тетяні Вадимівні Залецькій і колективу медсестер, які лікували нас. Назавжди запам’ятається ласкава посмішка, вдумливий погляд, лагідне слово Тетяни Вадимівни, які вселяють надію на швидке одужання з першого дня перебування на лікарняному ліжку. Всі медичні сестри дуже уважно ставляться до... читати далі ...»

 Хай праця приносить і радіість, і гроші, з святами вас, люди хороші!

Хай праця приносить і радіість, і гроші, з святами вас, люди хороші!


Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» сердечно вітають з Новорічними та Різдвяними святами всіх трудівників, ветеранів підприємства та їхні сім’ї. Нехай 2010 рік принесе вам добробут, благополуччя, нові успіхи. Бажаємо, щоб ці дні дарували вам і вашим сім’ям тепло ялинкових вогників, здоров’я хай наповнюється міцністю морозів, душа – затишком вечірніх... читати далі ...»

 Виборчі дільниці готові?

Виборчі дільниці готові?


Чи в належному протипожежному стані знаходяться приміщення, в яких будуть проводитись чергові вибори Президента України? Проведеними обстеженнями протипожежного захисту будинків та приміщень, виділених під виборчі дільниці району, встановлено, що більшість не відповідає протипожежним вимогам. Під час проведення виборів в Президенти України приміщення виборчих дільниць будуть заповнені значною... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): директор насіннєвого заводу Таїсія Михайлівна Суворіна і водій автонавантажувача Сергій Миколайович Шаргородський за відправкою зерна, якого на насіннєвому заводі повні піднавіси. Фото Сергія КІСИКА. Ніби на гарантії

Ніби на гарантії

20 Листопада 2009 р / В громадах / Хмарівка

3 початком реформ у сільськогосподарському виробництві в одних селах трудові колективи вирушили у плавання в ринковій стихії самостійно, інші – при підтримці інвестора. Редакція, друкуючи матеріали про результати господарювання, намагається, наскільки це можливо, об’єктивно відстежувати плюси та мінуси нинішньої тут ситуації. Цього разу мова піде про справи чернятчан. Порівнюючи загальний... читати далі ...»

Як і щоразу, зраділа зустрічі з працівниками територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів і одиноких престарілих жителька Красносілки Ольга Савівна Волинкіна. На знімку (зліва направо): Світлана Петрівна Медвідь, директор територіального центру Іван Миколайович 3абіяка, Ольга Савівна Волинкіна, Наталя Петрівна Сухопара і Олена Петрівна Січак. Фото Сергія КІСИКА. До Дня працівника соціальної сфери

До Дня працівника соціальної сфери


Що коїться в душах тих, кому долею вготовано доживати віка одинокими, навіть уявити важко. Від однієї тільки думки про це віє холодом. А таких тільки під опікою Бершадського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян більше тисячі. У народі кажуть, що на чужому подвір'ї іноді навіть тріски б’ються, а тут більше тисячі таких подвір’їв, у... читати далі ...»

На знімку: головний лікар амбулаторії Т.Ф. Канюка Лікар – сімейний

Лікар – сімейний

19 Червня 2009 р / Вдома / Хмарівка / Чернятка

Поняття „сімейна медицина” в Україні відносно нове, хоча правильно сказати: забуте старе. Але амбулаторії ЗПСМ функціонують у нашому районі вже декілька років. Серед них Чернятська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, де з 1982 року головним лікарем працює Тетяна Филимонівна Канюка. Амбулаторія обслуговує села Чернятку та Хмарівку. Тут функціонують... читати далі ...»

На знімку: (зліва направо) свинарка Г.С. Карпова і завідуюча СТФ О.Д. Гайдук оглядають поросята біля свиноматки. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА Не прибутком єдиним опікуються у ТОВ «Надбужжя Плюс»

Не прибутком єдиним опікуються у ТОВ «Надбужжя Плюс»

12 Червня 2009 р / В громадах / Хмарівка / Чернятка

Якщо не вдаватися у деталі, то чернятське господарство ніколи не належало до розряду тих, які називали відстаючими чи безнадійними. Але і тут мали місце спади та підйоми. На сьогодні з приходом інвестора – віце-президента та академіка Академії економічних наук України О.В. Пешка, дедалі помітнішими стають сліди його діяльності. Торік, наприклад, господарство було одним з кращих по... читати далі ...»

 Дошкілля – важлива ланка освіти

Дошкілля – важлива ланка освіти


Основа майбутньої особистості закладається в ранньому віці. Знання та вміння, набуті в дитинстві, – це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті. Саме тому триває постійний пошук шляхів творчого зростання дітей в дошкільних навчальних закладах району. 3 вересня цього року в дошкільних навчальних закладах поступово і поетапно переходитимуть на роботу за... читати далі ...»

 Моя хата скраю...

Моя хата скраю...


Тема благоустрою, як міста, так і сіл району, щовесни є однією з головних. Цього разу метою рейдової перевірки, організованої спільно фахівцями райсанепідстанції та редакції районної газети, було відстежити, як дана проблема вирішується в селах. Бригадне село Хмарівка, що на території Чернятської сільської ради, вже при в’їзді з боку Красносілки зустріло нас непривітно. Різнобарв’я паперових... читати далі ...»

 Турнір з боксу

Турнір з боксу


В м. Монастирище Черкаської області відбувся четвертий Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків. В змаганнях взяли участь 110 юних спортсменів з Вінниці, Білої Церкви, Жашкова, Умані, Черкас, Ставища, Монастирища та Бершадщини. В результаті проведених боїв Олександр Дудник, учень Красносільської ЗОШ, у своїй ваговій категорії зайняв перше місце. Сергій Дудник (Красносілка), Денис Громико... читати далі ...»

 НАРОДНІ НЕ ЛИШЕ ЗА ЗВАННЯМ

НАРОДНІ НЕ ЛИШЕ ЗА ЗВАННЯМ

20 Березня 2009 р / Знай наших / М'якохід / Хмарівка / Шляхова / Яланець

У 46 закладах культури в нашому районі діє 326 клубних формувань, в яких зайнято 3221 особа. 159 формувань – дитячі, у них 1848 учасників. В середньому на кожну клубну установу припадає 7 клубних формувань. Протягом попереднього року активно працювали 294 колективи художньої творчості. Найбільш популярними та масовими й надалі залишаються вокально-хорові, хореографічні та інструментальні... читати далі ...»

 «РОЗМАЇТТЯ ТАЛАНТІВ СЕРЕДИНКИ»

«РОЗМАЇТТЯ ТАЛАНТІВ СЕРЕДИНКИ»


– так називається виставка робіт народних умільців найвіддаленішого села району. Днями в районному краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки, на яку також завітали учасники обласного семінару директорів районних будинків культури. Про діяльність територіальної громади в цьому напрямку присутнім розповів сільський голова Леонід Горячківський, а з роботами майстрів ознайомила... читати далі ...»

Сторінки:
8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Хмарівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Хмарівка. Новини села Хмарівки, фото. Все про Хмарівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення