Лісниче в новинах

 Новорічне єднання

Новорічне єднання

3 Січня 2014, 09:00 / Світ захоплень / Лісниче

Єднаймося, браття, в велику родину, Могутню, прекрасну мою Україну. Безмежні простори, степи і рівнини, Глибокії ріки, квітучі долини… Єднаймося, браття, козацького роду, Коріння всесильне – безсмертя народу. Добробут і розквіт у кожну родину, Любіть рідну землю, свою Україну! Єднаймося, браття, від роду й до роду, У величі праці, в духовність, свободу. Хай зріють хліба у... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): водій оперативно-виїзної бригади Анатолій Афанасійович Зарічанський, електромонтер Роман Миколайович Фурманський, черговий диспетчер Олег Борисович Янішевський, головний інженер Річард Валерійович Жорняк, директор СО «Бершадські ЕМ» Василь Трохимович Власюк і заступник директора по енергозбуту Роман Вікторович Килівник на черговій оперативній нараді. Фото Павла КУШПЕЛИ. Працюємо на єдиний результат

Працюємо на єдиний результат


Підсумовуючи, з чим колектив підійшов до цьогорічного професійного свята, не можу не згадати, наскільки важко, через складну попередню зиму, ми розпочинали рік. У 2012-му втрати електроенергії сягали до двох мільйонів кіловат-годин. Але вже починаючи з січня, ми зуміли організувати свою роботу так, щоб працювати у нормативі технологічних втрат, що дає додаткові кошти для розвитку електричних... читати далі ...»


 Свято громад і народних обранців

Свято громад і народних обранців


Самоврядні органи в демократичному суспільстві – важливий інститут реального народовладдя та засіб реалізації інтересів територіальної громади. Ця теза була лейтмотивом урочистого зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке відбулося минулого четверга в дитячій музичній школі імені Р.А. Скалецького. Напередодні професійного свята, яке в Україні відзначається сьомого грудня, урочисто... читати далі ...»

 Один на один

Один на один

22 Листопада 2013, 09:00 / Спорт / Бершадь / Лісниче

Таку назву мав другий обласний турнір з армспорту, який відбувся у Бершаді за підтримки ПП «Де Люкс». Учасники боролись як на праву, так і на ліву руку, по три заходи на кожну. Першими змагалися Роман Поліщук (с. Лісниче) та Андрій Осадчий (м. Вінниця), категорія 95 кг (на знімку справа наліво). Поєдинок закінчився з результатом 3:0 на ліву руку на користь Р.Поліщука та 1:2 на праву на користь... читати далі ...»

 Першочергові пріоритети галузі

Першочергові пріоритети галузі


У районі функціонують 90 закладів культури, в яких працюють 227 осіб. Значна увага приділяється активізації масово-освітній, культурно-мистецькій роботі з дітьми та молоддю, адже 2013-й Президент України оголосив Роком дитячої творчості. З метою розвитку творчих здібностей обдарованих дітей при закладах культури клубного типу активно діє 161 дитяче клубне формування, в яких бере участь 1781... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

9 Листопада 2013, 09:59 / Привітання / Бирлівка / Лісниче / Флорино

Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають із ювілеєм Війтівського сільського голову Марію Василівну ЗАМКОВУ (27.10). Нехай Ваша плідна праця буде щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов. Від щирого серця бажаємо, аби всі Ваші справи були непідвладні плину часу та зміні поколінь. Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищають Вас від життєвих негараздів, а в... читати далі ...»

 Робочий візит до Лісничого

Робочий візит до Лісничого

3 Жовтня 2013, 12:16 / В громадах / Вовчок / Лісниче

відбувся згідно з графіком виїзних прийомів. До складу територіальної громади входить також і Вовчок, тому очільника району цікавив стан справ і в цьому віддаленому селі. Сільський голова Олександр Світайло очолює громаду вже не перший рік, тож знає всі тутешні проблеми і негаразди. Михайло Бурлака цікавився, насамперед, наповненням дохідної частини бюджету, що має забезпечити якісне житття... читати далі ...»

 Щира допомога

Щира допомога

5 Вересня 2013, 13:42 / Нам пишуть / Вовчок / Лісниче

Людина часто буває слабкою і незахищеною перед обставинами. Особливо, коли це зовсім молода людина, чи багатодітна сім’я, чи сім’я, яка виховує дитину-інваліда, яка потрапила в скрутне становище. І тут на допомогу приходять фахівці із соціальної роботи. Надають різноманітні соціальні послуги: соціальнопедагогічні, соціально-медичні, інформаційні, юридичні, соціально-економічні та психологічні,... читати далі ...»

 Виїздні прийоми

Виїздні прийоми


Начальник Бершадського райвідділу внутрішніх справ, підполковник міліції Олег Революк здійснює виїзні прийоми громадян по селах району. Такі прийоми вже відбулися у Баланівці, Бирлівці, Війтівці, Великій Киріївці, Голдашівці, Джулинці, Дяківці, Кидрасівці. Далі прийоми відбудуться протягом вересня: у Кошаринцях – 4, Красносілці – 11, Лісничому – 18, Маньківці – 25; протягом жовтня:... читати далі ...»

Під ногами в оцих людей товстий шар намулу і ніхто з них не знає, що буде з їхньою вулицею, подвір’ями, як розпочнуться дощі. Тече вода каламутна

Тече вода каламутна

28 Серпня 2013, 08:49 / В громадах / Лісниче

Хоч у народі кажуть, що без води ні сюди і ні туди, насправді для жителів частини вулиці Подільської, які мешкають мало не на околиці села Лісничого, вода – то справжня біда. Тим більше каламутна. Тоді на цій вулиці кожна душа смутна. Ще тільки-но хмариться, а на Волощині (так по-сільському називається цей мікрорайон), чимало хто вже хреститься зі страху, що буде далі. І так протягом останніх... читати далі ...»

 ...Зверталися і наші земляки

...Зверталися і наші земляки

26 Серпня 2013, 22:37 / Актуально / Лісниче

На виконання в регіонах завдань і доручень Президента України щодо вирішення питань громадян, що звернулися до Глави держави у рамках проекту «Діалог з країною», який відбувся 22 лютого 2013 р., від громадян Бершадського району надійшло чотири індивідуальних звернення. Два звернення від одного і того ж заявника надійшло з питань соціального захисту населення – надання матеріальної допомоги у... читати далі ...»

Наталія та Дмитро Андрейцеви купують хліб. Фото автора. "Чекаємо вашого отвєта" або анонімка... з підписом

"Чекаємо вашого отвєта" або анонімка... з підписом

7 Серпня 2013, 12:12 / Цікаво / Лісниче

Нонсенс, скажуть читачі, такого не буває, щоб анонімні листи були з підписами. Адже якщо лист підписаний, то він вже зовсім не є анонімкою. А це вже, як подивитися. Скажімо, недавно до редакції нашої газети надійшов лист – у звичайному поштовому конверті (зараз таке рідкість, бо більшість послань надходить нам електронною поштою або приносять їх на флешках). Сам текст без жодного розділового... читати далі ...»

На знімку: В.Г. Бєляєва Наповнені працею літа

Наповнені працею літа

21 Липня 2013, 12:15 / Персоналії / Красносілка / Лісниче

Її життя складалося так, що довелося не раз змінювати місце роботи, проживання, посади, але завжди незмінним у неї залишалося сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків. Валентина Григорівна Бєляєва родом із Красносілки, після закінчення місцевої школи здобула у виші фах економіста-бухгалтера, працювала за спеціальністю у різних куточках України – починала головним бухгалтером в... читати далі ...»

 Світлої пам’яті земляків

Світлої пам’яті земляків

10 Липня 2013, 23:16 / Спогади / Голдашівка / Кидрасівка / Лісниче

У віці 74 роки помер Петро Павлович Заморський – чудова людина, надійний друг і колега, вмілий організатор сільськогосподарського виробництва. Народився він 10 травня 1939 року в селі Голдашівці в багатодітній родині. Рано втратив батька, який загинув на фронті. Петро Павлович після закінчення школи здобув середню спеціальну освіту у ветеринарному технікумі, згодом закінчив інститут... читати далі ...»

На знімку: голова райдержадміністрації Михайло Бурлака (у центрі), міський голова Михайло Кольченко та голова обласної федерації армспорту Микола Торохтій вручають кубок Дмитрові Пастуху. Фото автора Відкритий турнір з армрестлінгу

Відкритий турнір з армрестлінгу

10 Липня 2013, 23:13 / Спорт / Бершадь / Лісниче / Флорино

Минулої суботи на районному стадіоні «Колос» проведено відкритий турнір з армрестлінгу серед чоловіків і жінок на кубок Бершадщини. Змагання, які з метою пропаганди спорту, здорового способу життя вже втретє проводяться за ініціативи районної федерації армспорту та за сприяння місцевої влади і підприємців, були приурочені до Дня молоді. У них взяли участь спортсмени з Бершадського та... читати далі ...»

Сторінки:
12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2Новини села Лісниче всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Лісниче. Новини села Лісничого, фото. Все про Лісниче
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення