Лісниче в новинах

 На рівні минулих років

На рівні минулих років


залишається демографічна ситуація на Бершадщині. Про це, зокрема, свідчать і дані відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Бершадського районного управління юстиції. Так, за шість місяців нинішнього року в районі народилися 263 дитини, померло ж 566 громадян. Торік за аналогічний період було 272 новонароджених, а за обрій земного життя пішли 556 земляків. У... читати далі ...»

 Бершадець - у складі Ради суддів україни

Бершадець - у складі Ради суддів україни

29 Червня 2014, 15:20 / Нове в роботі / Бершадь / Лісниче

20 червня на всеукраїнському з’їзді суддів були оприлюднені результати таємного голосування за склад Ради суддів України. Як повідомляє газета «Юридична практика», із 40 членів цього органу суддівського самоврядування делегатам з’їзду вдалося обрати 35 суддів. З-поміж 20 суддів, які були делегатами від місцевих загальних судів, обрано й вінничанина. До Ради суддів обрали Володимира Івановича... читати далі ...»


 За якісний і змістовний відпочинок дітей

За якісний і змістовний відпочинок дітей


Літо завжди викликає позитивні емоції та асоціюється із відпочинком. Отримати масу гарних вражень та відпочити досхочу мали цьогоріч діти в пришкільних таборах Бершаді та району. Про роботу в пришкільних таборах розповіла Руслана РУДЕНКО – головний спеціаліст відділу освіти Бершадської РДА. – На основі листа Міністерства освіти і науки України у цьому році змінено підхід до формування мережі... читати далі ...»

фото РДА Духовне життя Бершадщини в умовах суспільно-політичної ситуації, що склалась в державі

Духовне життя Бершадщини в умовах суспільно-політичної ситуації, що склалась в державі

5 Червня 2014, 12:22 / Нове в роботі / Лісниче / Осіївка / Серединка / Устя

Суспільно-політична ситуація, що склалася в державі, потребує мобілізації зусиль не лише влади і державних структур, відповідальних за правопорядок і безпеку у країні та її захист від зовнішнього військового втручання, але й насамперед – усього українського суспільства, всіх суспільних інститутів і найчисельнішого та найбільш організованого з них – церкви. Сьогодні як ніколи церква і влада має... читати далі ...»

 Звітують юні митці

Звітують юні митці

3 Червня 2014, 09:00 / Світ захоплень / Лісниче

У читальному залі райбібліотеки організована звітна виставка «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». Тут представлено малюнки випускного класу відділу образотворчого мистецтва міської дитячої музичної школи (викладач Ганна Качан). За роки свого існування відділ став своєрідним осередком пошуку та розвитку юних обдарувань в образотворчому мистецтві. Не всі вихованці, безумовно, стануть... читати далі ...»

 Це і є справжній патріотизм

Це і є справжній патріотизм

5 Квітня 2014, 08:00 / В громадах / Вовчок / Лісниче

Відгукнувшись на заклик допомогти Збройним Силам України продуктами харчування, сільська рада с. Лісничого, бюджетні установи, школи взяли найактивнішу участь у благородній акції. Вже опівдні наступного дня із Лісничого і Вовчка було звезено до десяти тонн продуктів харчування – картоплі, борошна, цукру, олії, сала, смальцю, меду, цибулі, часнику, круп, макаронів, більше півтисячі банок... читати далі ...»

На знімку: у цьому ось місці, показували жителі вулиці Шевченка, коли злива, ні проїхати вже, ні пройти. Одним радість вода, іншим біда

Одним радість вода, іншим біда

29 Березня 2014, 08:16 / В громадах / Лісниче / Яланець

«Ми, жителі вулиці Шевченка, багато років просили місцеву владу, щоб нам підсипали невеликий її відрізок, де проживають молоді сім’ї з дітьми, пенсіонери. Як пройде дощ, у цьому місці хоч човном пливи, і він застрягне. А оскільки з весни до осені по ній щодня женуть ще й більше півсотні голів худоби на пасовисько, то у цьому місці ще і хоч кидай солому і міси заміс. Три роки тому насилу... читати далі ...»

 За крадені кіловати мало буде хати...

За крадені кіловати мало буде хати...


Так запевняють ті, хто вже впіймався, користуючись електроенергією поза лічильником. Незважаючи на те, що ремонти, модернізація електромереж ведуться у районі постійно, скарг на якість електропостачання ще чимало. Особливо збільшується їх кількість у холодну пору року, коли навантаження на електромережі зростає. На прохання кореспондента газети директор Бершадських ЕМ В.Т. Власюк і інженер... читати далі ...»

 Чемпіонат області з армспорту

Чемпіонат області з армспорту

28 Лютого 2014, 11:00 / Спорт / Лісниче

У Вінниці в спорткомплексі «Колос» відбувся чемпіонат області з армспорту серед юнаків і дорослих, в якому взяли участь більше шістдесяти спортсменів із різних районів Вінниччини, а також команд обласного центру. Дівчата змагалися у двох вагових категоріях, а хлопці – у чотирьох. Це була видовищна, азартна боротьба витривалих, спритних силачів, які з’ясовували, хто з них найсильніший. – У... читати далі ...»

 Еталон любові і доброти

Еталон любові і доброти

27 Лютого 2014, 16:41 / Персоналії / Березівка / Лісниче

Лютий – чи не найхолодніший місяць року. Проте всім відомо, що іменинники, які народились о цій порі, мають надзвичайно привітну вдачу і добре, щире та не позимовому тепле серце. Тож не стала винятком і Галина Іванівна Колісниченко, яка народилася 19 лютого в дружній родині Олени та Івана Тодощенків у мальовничому Лісничому. Ще змалку білява дівчинка мріяла стати вчителем. Старанно навчалась... читати далі ...»

 Скрізь пекло неоголошеної війни

Скрізь пекло неоголошеної війни

15 Лютого 2014, 09:00 / Спогади / Лісниче / Устя

Чверть віку тому, 15 лютого 1989 року, завершилося виведення радянських військ із Республіки Афганістан. Даленіють у часі ті сумнозвісні події, але чимало людей і досі цю країну асоціюють з війною. Жорстока доля перевірила на мужність і багатьох наших земляків, які на собі сповна відчули весь тягар і біль тієї неоголошеної війни. Детальніше про це, а також про ветеранські проблеми,... читати далі ...»

 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»

 Дзеркало добрих справ

Дзеркало добрих справ

22 Січня 2014, 19:20 / Відгуки / Лісниче

Новий 2014 рік утвердився, і можна з упевненістю сказати, що його початок для дітей Лісниченської школи був приємним, оскільки кількість небайдужих людей для школи та школярів із кожним роком лише примножується. Пам’ятають про дітей їхні земляки, місцеві орендарі та підприємці. Так, голова Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин і власникПП«Валентина» Василь Гондарук... читати далі ...»

 Сучасні медичні заклади Михайлівської дільниці

Сучасні медичні заклади Михайлівської дільниці


Михайлівська дільниця віддалена від райцентру, але медична допомога жителям надається своєчасно та якісно. В структуру Михайлівської амбулаторії входить шість сіл, у кожному з яких є модернізований медичний заклад та досвідчені медичні працівники. У 2013 р. відремонтовано ФАПи сіл Кидрасівки, Лісничого, Романівки, Голдашівки, Вовчку, а також проведено ремонт у Михайлівській амбулаторії,... читати далі ...»

 Календар знаменних та пам'ятних дат Бершадщини

Календар знаменних та пам'ятних дат Бершадщини


1 січня – 50 років з дня народження воїна-афганця Олега Броніславовича Недзеленка, с. Осіївка. Загинув 12 вересня 1982 року, беручи участь у черговій бойовій операції. Посмертно нагороджений орденом Червоної Зірки. Похований в Осіївці. 6 січня – 85 років з дня народження Героя Соціалістичної Праці, новатора сільськогосподарського виробництва Василя Івановича Хрипливого, с. Мала... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Лісниче всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Лісниче. Новини села Лісничого, фото. Все про Лісниче
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення