Лісниче в новинах

 Розширити мережу комунальних сільських аптек

Розширити мережу комунальних сільських аптек

24 Червня 2013, 09:00 / Актуально / Бершадь / Лісниче

З такою пропозицією Олексій Порошенко звернувся до депутатів. На його думку, це можливо зробити за рахунок збільшення статутного фонду підприємства, засновником якого є Вінницька обласна рада. Адже минулий 2012 рік фармацевтичне підприємство, у яке входить дві аптеки в обласному центрі та одна в місті Бершаді, закінчило із прибутком 90 тисяч гривень. І навіть обласними депутатами у 2012 році... читати далі ...»

 Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»

Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»


З початку нинішнього року в Україні набув чинності Закон №5081-VI «Про екстрену медичну допомогу», і «швидка» зажила за новими правилами. Закон багатообіцяючий і націлений на те, щоб знизити смертність серед населення та забезпечити максимально швидке прибуття карет швидкої допомоги до пацієнта, як у міській, так і в сільській місцевості. Поряд із затвердженим законом було також прийнято... читати далі ...»


 Кубок – у «Підприємця»

Кубок – у «Підприємця»


У Джулинці відбувся фінал кубка району з футболу «Весна-2013» серед колективів фізичної культури, приурочений Олімпійському дню. Зустрічались команди «Колос» (с. Джулинка) і «Підприємець» (м. Бершадь). Змагання пройшли у цікавій, безкомпромісній боротьбі і були підтримані уболівальниками. Команди показали змістовний і видовищний футбол. У підсумку з рахунком 4:1 перемогли футболісти команди... читати далі ...»

 Турнір пам’яті Віктора Кушніра

Турнір пам’яті Віктора Кушніра

18 Травня 2013, 21:38 / Спорт / Бершадь / Війтівка / Лісниче / Флорино

Нещодавно у Лісничому відбувся третій турнір з армспорту серед юніорів, присвячений пам’яті воїна-афганця Віктора Кушніра. Він народився у цьому селі 25 березня 1964 року. На військову службу був призваний 22 березня 1982-го, а 2 вересня того ж року загинув на території Республіки Афганістан. Участь брало п’ять команд: з Бершаді, Лісничого, Флориного, Війтівки та П’ятківки. Найсильнішими... читати далі ...»

 Бершадці звернулися до Президента України в рамках телепроекту «Діалог з країною»

Бершадці звернулися до Президента України в рамках телепроекту «Діалог з країною»

18 Травня 2013, 21:00 / Нове в роботі / Лісниче

У рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» за участю Президента України Віктора Януковича, який відбувся 22 лютого 2013 року, від громадян Бершадського району надійшло чотири індивідуальних звернення. Два звернення від одного і того ж самого заявника надійшло з питань соціального захисту населення – надання матеріальної допомоги у зв’язку зі складним матеріальним становищем; по одному... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Правління ПАТ «Птахокомбінат «Бершадський» сердечно вітає шановних ветеранів війни та праці, усіх трудівників птахокомбінату зі світлим та радісним святом Перемоги! Нехай 9 Травня принесе в кожен дім мир, радість, добро. Бажаємо всім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щоб щастя, радість і злагода не покидали вас довгі роки життя. Хай серце вічно молодіє, живіть бадьоро сотню літ, і... читати далі ...»

 До землі – з любов’ю

До землі – з любов’ю

18 Травня 2013, 14:16 / В громадах / Вовчок / Лісниче

Багато бачила лісниченська земля, чимало пережили на своєму віку хлібороби. Найприкрішими часами були ті, коли після розформування КСП «Поділля» залишалася вона роками неораною і не засівалася. А влітку 2005-го з’явився інвестор – вмілий організатор, справний господар. Василь Якович Гондарук за досить короткий строк усе розорав, вклавши чималі кошти у техніку та гербіциди, сформував хороший... читати далі ...»

 «Світла вулиця»

«Світла вулиця»

21 Квітня 2013, 19:15 / Політика / Бершадь / Лісниче / Поташня / Флорино

Села Лісниче та Флорино – серед тих сіл, які свого часу зазнали стихійного лиха – обледеніння. Природні катаклізми змусили селян жити без зовнішнього освітлення вулиць майже 13 років. Тому започаткована Фондом Порошенка програма «Світла вулиця» сьогодні є найбільш ефективною для вирішення цієї проблеми. Нині у Бершадському районі вона працює у трьох селах – Лісничому, Флорино та Поташні.... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


З нагоди гарного ювілею шлемо сердечні, теплі слова вітань директору Голдашівської ЗОШ І-II ступенів, шановній Тетяні Василівні ВОЛОШИНІЙ (8.04). Поважаємо Вас за Ваш хист у роботі, За Ваші щоденні й невтомні турботи, За те, що Ви та, за ким легко йти, За те, що готові всім допомогти. Наділені мудрістю, честю від Бога, Нехай і надалі життєва дорога Висвічує щастям і радістю, й миром.... читати далі ...»

На знімку: учасники чемпіонату. Фото Владислава ДЯЧЕНКА Чемпіонат області з армспорту

Чемпіонат області з армспорту

2 Квітня 2013, 22:02 / Спорт / Бершадь / Війтівка / Лісниче / Флорино

Нещодавно у Вінниці в спортивному клубі «Колос» відбувся шостий чемпіонат з армспорту. В ньому взяли участь десять команд області, загалом майже сотня спорт сменів. Цей турнір засвідчив: все більше юних захоплюються армспортом, складаючи гідну конкуренцію ветеранам та більш досвідченим рукоборцям. Наша команда у складі 17-ти чоловік показала гарний результат, посівши друге загальнокомандне... читати далі ...»

 Бершадці – на третьому місці

Бершадці – на третьому місці

2 Квітня 2013, 21:59 / Спорт / Лісниче

Нещодавно на розширеному засіданні президії Вінницької обласної ради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України було підбито підсумки огляду-конкурсу серед районних рад ВФСТ «Колос» на кращу організацію спортивно-масової роботи, вищих досягнень у 2012 році. Бершадська районна організація вже десятки років у чільній п’ятірці серед споріднених спортивних організацій... читати далі ...»

 Реформа очима лікаря

Реформа очима лікаря

21 Березня 2013, 22:31 / Актуально / Лісниче

За час пілотного проекту по реорганізації медичної галузі на Михайлівській дільниці із позитивних зрушень можна відзначити покращення матеріальної бази як лікарської амбулаторії, так і ФАПів дільниці (придбано шафи стерилізаційні – ГП-40, ГП-20, кварцеві лампи, апарат ЕКГ, фетодоплер, пульсометр – на суму до 60000 грн, а також пеленальні столики, медичні шафи та кушетки). Хворих обслуговують 2... читати далі ...»

 Ліс – це його життя

Ліс – це його життя

12 Березня 2013, 21:34 / Персоналії / Лісниче

Стрепенувся від ласкавих сонячних променів ліс, тьохнув соловейко, стрімко майнула козуля, зашуміли гіллям велетні-дуби, розповідаючи нічні сни. Прокидається все живе в лісі. День новий починається. Узимку і влітку, весною і восени починається трудовий день і для лісничого Сумівського лісництва Анатолія Олексійовича Гуза (на знім - ку), який уже більше 40 років працює в колективі Бершадського... читати далі ...»

 Вітаємо!

Вітаємо!


Дорогі, милі, найкращі жінки Шляхової, Теофилівки та Завітного! Існує в світі чимало свят, але 8 Березня – віддано вам і весні. І тільки ваша ніжна влада може створити гарний настрій, теплу атмосферу в родині та на роботі. Від усього серця бажаю вам – наші дорогі матері, кохані дружини, донечки та внучки – світлої долі, мирного неба, яскравих зірок, безмежного кохання, радісних посмішок. Від... читати далі ...»

На знімку: голова правління районного спо живчо го товариства Микола Слісарчук і керівник СТ «Орхідея М» Марія Марунич обговорюють питання якісного обслуговування покупців. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Торгівля – теж ремесло

Торгівля – теж ремесло


Як відомо, сфера обслуговування – це важка ділянка роботи, яка потребує постійної уваги. Оцінку їй дають люди. У листопаді минулого року голові правління Бершадського районного споживчого товариства, члену ради Укоопспілки М.П. Слісарчуку було присвоєно звання «Заслужений працівник сфери послуг». Тому про його участь у становленні РСТ і піде мова. У пору настільки масштабних реформ у державі не... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3Новини села Лісниче всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Лісниче. Новини села Лісничого, фото. Все про Лісниче
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення