Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 18 Травня 2013, 15:10

Правління ПАТ «Птахокомбінат «Бершадський» сердечно вітає шановних ветеранів війни та праці, усіх трудівників птахокомбінату зі світлим та радісним святом Перемоги!
Нехай 9 Травня принесе в кожен дім мир, радість, добро.
Бажаємо всім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щоб щастя, радість і злагода не покидали вас довгі роки життя. Хай серце вічно молодіє, живіть бадьоро сотню літ, і що найкраще в серці маєм, у цей святковий день бажаєм!

Дорогі ветерани війни та праці, шановні трудівники та ветерани ПрАТ «Бершадський комбінат»!
Від усього серця вітаємо вас і ваші родини із святом торжества справедливості й миру на землі – 9 Травня! Хай злагода, добре здоров’я й сердечне тепло завжди будуть у ваших домівках. Щоб тільки радість дарували вам нащадки!
Хай кожне серце не відає горя і нещастя. Нехай кожен віднайде собі ту дорогу, де все задумане йому вдасться!
Адміністрація, профком ПрАТ «Бершадський комбінат».

Дирекція Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» сердечно вітає з нагоди 68-ої річниці Великої Перемоги ветеранів війни, солдатських вдів та всіх жителів сіл Баланівки, Бирлівки, П’ятківки та Демидівки.
Бажаємо, щоб світлий день цього свята приніс у кожен дім щастя, мир, злагоду, а також впевненість і віру в краще майбутнє. Хай ваші серця завжди будуть зігріті добром, ласкою, турботою та увагою рідних. Прийміть низький уклін та щиру вдячність за мирне небо над нами. Доброго вам здоров’я та бадьорості на довгі роки.

Прийміть щирі вітання і найкращі побажання з нагоди Дня Перемоги, шановні працівники ПП «Промтехагросервіс» та всі жителі с. Кошаринець!
Щастя вам, міцного здоров’я, щедрих ужинків, достатку і радісного щебету в кожну родину! Хай ніщо не затьмарює нам цвітіння весни, хай вражаються ниви й щасливими родяться діти. Шлях життєвий у кожного хай буде гарний, ясний, щоб за долю свою й свого краю могли ми радіти.
Дирекція ПП «Промтехагросервіс».

Синівський уклін та найщиріші слова шани дирекція, профспілковий комітет ТОВ «Агрофірма «Джулинка» шлють дорогим ветеранам війни, праці, учасникам бойових дій, всім працівникам і ветеранам товариства сіл Джулинки та Берізок-Бершадських з нагоди радісного та світлого свята – Дня Перемоги.
Хай цей день прийде до вас щедрим достатком, принесе мир і добро. Живіть у здоров’ї, щасті, радості. Успіхів вам врожайних, колосу щедрого, хай міцніє ваша любов до рідної землі, до рідної України.

Дирекція, профспілковий комітет ТОВ «Устя» щиро вітають з нагоди величного свята – 68-ої річниці Великої Перемоги – ветеранів війни та праці, учасників бойових дій, трудівників товариства і всіх жителів сіл Усті та Лугової.
Нехай завжди на нашій землі панує мир, щедро родить нива, а життя кожного з вас радує здоров’ям, благополуччям, добробутом, новими успіхами в усьому. Нехай на достаток вам квітне земля, й удача хай буде з вами усюди! І доля, нарешті, з теплом коваля вам щастя хай викує, добрії люди!

Дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни, трудівники ПСП «Промінь» та всі жителі села Дяківки!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди всенародного свята – Дня Перемоги. Світла пам’ять про Велику Вітчизняну війну залишається з нами, як високий зразок мужності, сили, духу, самопожертви, тяжкої праці, а водночас – вічності, скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Батьківщини. Зичимо вам багато щедрих весен, міцного здоров’я, успіхів у праці, сімейного багатства, домашнього затишку, злагоди в сім’ях.
Володимир ДОВГОПОЛЮК, директор ПСП «Промінь».
Михайло КОЖУХІВСЬКИЙ, голова профспілкового комітету.

З нагоди свята всіх поколінь – Дня Перемоги – сердечно вітаємо шановних ветеранів війни та праці, всіх жителів с. Бирлівки!
Цей святий день викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву. Вітаючи зі святом, бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, довгого та мирного життя.
Виконавчий комітет Бирлівської сільської ради.

9 травня весь український народ вшановує пам’ять тих, хто в роки Великої Вітчизняної війни врятував світ від фашистської навали.
Виконком Баланівської сільської ради шле найкращі вітання ветеранам війни та праці, усім жителям територіальної громади з нагоди свята героїзму, справедливості та патріотизму. Бажаємо вам здоров’я, довгих літ життя, добра, достатку, успіхів та благополуччя, мирного і чистого неба над Україною.
Виконавчий комітет Тирлівської сільської ради сердечно вітає із величним святом – 68-ою річницею Великої Перемоги – шановних ветеранів війни та праці, всіх жителів Тирлівки.
Це свято назавжди залишиться нашим національним тріумфом, символом героїчного минулого. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті – істинний приклад патріотизму для нащадків. Бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, і щоб війна ніколи не поверталася на нашу землю.

Щиро вітаємо із вікопомним та світлим днем нашого народу – Днем Перемоги – шановних ветеранів війни, праці, дітей війни, всіх жителів Лісничого та Вовчка!
Усім вам і вашим сім’ям сердечно зичимо міцного здоров’я, щастя, здійснення найзаповітніших мрій та задумів!
Шістдесят восьма весна переможна дарує радість, розмай і тепло. Хай життя ваше буде заможне, в кожному серці не згасне добро!
Виконком Лісниченської сільської ради.

Доземний уклін і найсердечніші вітання з нагоди 68-ої річниці Великої Перемоги шлемо шановним ветеранам війни, праці, всім жителям П’ятківки та Глинського!
У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Будьте здорові і бадьорі, щастя вам і мирного неба.
Виконком П’ятківської сільської ради.

Шановні ветерани війни і праці, всі жителі Михайлівки та Романівки!
Виконком Михайлівської сільської ради щиро вітає вас і ваші сім’ї з Днем Перемоги.
Хай вікопомне свято квітне у ваших домівках сяйвом усмішок, теплом і добротою, хай у ваших родинах завжди панують любов, злагода, здоров’я і ніколи не затьмариться голубе небо над нашою Україною.

Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з нагоди 55-річного ювілею депутата районної ради, заступника голови райдержадміністрації Валентина Яковича КУШПЕЛУ (11.05).
Нехай Ваша плідна праця буде щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов. Від щирого серця бажаємо, аби всі Ваші справи були непідвладні плину часу та зміні поколінь.
Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

Президія Бершадського райкому профспілки працівників АПК, голови профкомів сердечно вітають із гарним ювілеєм колегу, члена президії райкому профспілки, голову профкому ТОВ «Устя», Героя Соціалістичної Праці Миколу Євдокимовича ЧЕРНЕГУ.
Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії у всіх Ваших добрих справах.
Ваші життєві роки – це шлях випробувань, через які пройшло Ваше покоління. Це гарт серця і душі, який навчив людяності і любові – вони Вам досі додають життєвих сил.
Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Директор, профспілковий комітет та трудовий колектив ТОВ «Устя» щиро вітають із 75-річним ювілеєм славного хлібороба, Героя Соціалістичної Праці, голову проф - кому ТОВ «Устя», шановного Миколу Євдокимовича ЧЕРНЕГУ (10.05).
У святковий день прийміть вітання і найкращі побажання здоров’я, щастя та добра, наснаги, добробуту, тепла. І повсякденно, повсякчас хай буде все у Вас гаразд. Хай радість оселиться у Вашому домі, і ліку не буде щасливим рокам. Міцного здоров’я, удачі в усьому ми щиро бажаємо Вам!

Редакція газети «Бершадський край» сердечно вітає з днем народження шановного Якова Оникійовича ЦИМБАЛЮКА (12.05) з Маньківки.
Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго Ваші дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта.
Бажаєм щастя, сонця у зеніті, Поваги, доброти і друзів повен дім.
Нехай у серці розкошує літо, І соняхом квітує золотим.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 шлють найкращі слова вітань з нагоди днів народжень – начальнику МВПЗ Ларисі Петрівні ПАЛАМАРЧУК (8.05) та листоношам Олександрі Демидівні ГУК (11.05) з Бершаді, Майї Ростиславівні ЛУЦИШИНІЙ (12.05) з Лісничого, Ірині Іванівні СКОРИК (12.05) із Шляхової, Людмилі Андріївні КЛЕБАНСЬКІЙ (14.05) із Баланівки.
Хай вам завжди посміхається доля, Несуть тільки радість з собою роки, Хай щастя, здоров’я не зрадять ніколи, Хай збудуться мрії, бажання, думки.
Із кораловим весіллям!
14 травня у нашій родині гарна дата – святкують 35-річчя подружнього життя лагідні, турботливі, найкращі, найдорожчі у світі батьки, дідусь і бабуся Василь Павлович і Галина Профирівна БЕЗДІТНІ з Кошаринець. Сердечно вітаємо їх.
Де взяти слів, щоб вдячність передати За все добро, за ласку, за любов.
За світ оцей, що нам подарували, І за тепло, що даруєте знов.
Вас люблять щиро і онуки, й діти, Нехай в саду співають солов’ї.
Бажаєм Вам за сто в здоров’ї жити, Добра і щастя в Вашому житті!
З любов’ю, повагою та безмежною вдячністю діти та онуки.

Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 60річчя нашій дорогій, лагідній, добрій дочці, дружині, мамі, бабусі, тещі Галині Сергіївні САХАРОВІЙ (12.05) з Флорино.
Всю доброту, яка існує в світі, Всю радість, що живе поміж людей, Найкращі всі на світі квіти Даруємо тобі у цей святковий день.
Достатком хай оселя буде повна, Нехай скликає внуків та дітей, А ти, красива, мудра і щаслива, До сотні літ стрічала щоб гостей!
З любов’ю та повагою мама Оля, чоловік Леонід, дочки Альона, Наташа, зяті Олександр, Сергій, онуки Саша, Паша, Ілля.

Сердечно вітаємо з днем народження нашу дорогу, любу дружину, сестру, тітоньку Людмилу Володимирівну ТЕЛЕГУ (10.05) з Бершаді.
Бажаємо тобі ми щасливої долі, Здоров’я і радості, як квітів у полі.
До сотні літ, щоб дожить довелось, Те, що чекалось в житті, щоб збулось.
Спасибі тобі, що живеш ти на світі, За добреє серце, за очі привітні.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває!
З любов’ю та повагою чоловік Юра, сестра Валя, племінниця Оксана з сім’єю з Києва, племінник Олег з сім’єю з Бершаді.

Надійного товариша, мудрого порадника, гарного сім’янина Віталія Арсеновича БОРИСЮКА (11.05) з Бирлівки щиро та сердечно вітаємо з 65-річчям.
Прийміть наші найщиріші вітання з днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, довголіття, невичерпної енергії, реалізації Ваших задумів і планів. А родинний затишок нехай допомагає Вам відчути себе завжди впевненим і щасливим.
З повагою – друзі.

Сердечно вітаємо з ювілеєм добру дружину, любу матусю, найкращу бабусю, турботливу донечку Ольгу Олексіївну ЗАПОРОЩУК із Джулинки.
Низенько до ніг Ваших, мамо, схилюся, Ми в вічнім боргу перед Вами, матусю.
Ми дякуєм щиро за руки робочі, За рідні, ласкаві, турботливі очі.
За душу привітну і щире серденько, За те, що найкраща у світі Ви, ненько!
Здоров’я міцного бажаємо, мила, Щоб Ви були завжди здорові й щасливі.
Живіть же, матусю, ще років до ста, Бо світ цей, рідненька, без Вас – сирота!
З повагою і любов’ю чоловік Петро, діти Люда та Юра, Таня і Вова, онуки Саша, Даша і Артемчик, мама Марія.

Ніжну, милу, кохану дружину, турботливу, лагідну, найкращу у світі матусю Ірину Станіславівну ХАХАЛИНУ (8.05) з Бершаді сердечно вітаємо з 30-річчям.
Слова шукаємо для тебе найтепліші, Щоб висловить любов, та важко їх знайти.
Для нас ти завжди є найкраща, найрідніша, І буде завжди так, допоки з нами ти!
Ми хочемо тобі в цей день подарувати Всіх квітів аромат і всіх сердець тепло, Щоб втома не могла повік тебе здолати, Щоб щастя із тобою завжди у парі йшло!
З любов’ю чоловік Мирослав, сини Денис і Артемко.

Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 50-річного ювілею лагідній, турботливій, найкращій у світі дружині, матусі, бабусі Марії Іванівні КРАВЧУК (9.05) із Михайлівки.
Всією сім’єю тебе ми вітаєм, Довгого віку і щастя бажаєм.
Долі золотої, теплоти людської, Спокою і миру в родині, Щоб щастя всміхалось при кожній годині.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває.
З любов’ю та шаною чоловік, дочки Альона, Віта, зять Вова, внуки Дениско і Максимко, брат Олесандр.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
5 фото   
<b>Сімейна медицина: сьогодення і перспективи</b><br />2013 рік ознаменувався важливими кроками на шляху до покращення медичного обслуговування жителів нашого району....
3 фото   
<b>На півдорозі до мрії</b><br />Питання газифікації правобережної частини району, по річці Південий Буг, за останні роки настільки набило оскомину...
3 фото   
<b>Тирлівці - 280 років!</b><br />Людно було минулої п’ятниці у Тирлівському будинку культури. Величне свято у чарівній тирлівській місцині, родині, з...
10 фото   
<b>Вінниччина очима редактора: Бершадщина</b><br />Відразу зазначу, що описувати побачене під час кожного туру &ndash; а це відвідини конкретного району, хоч і складно,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Хмарівка
Паламарчук Теофіл Андрійович (1925) 1925 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.08.44.

З історії Бершаді
Прославив земляків подвигом П. І. Миколаєнко. В одному з жорстоких боїв він, командир роти 134-го танкового полку, особисто знищив кілька танків противника, забезпечивши виконання бойового завдання. За цей подвиг йому присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Його ім'ям названо одну з вулиць. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення