Fridge magnet wooden gears

Еталон любові і доброти

  • Подобається0Не подобається
  • 27 Лютого 2014, 16:41

Лютий – чи не найхолодніший місяць року.
Проте всім відомо, що іменинники, які народились о цій порі, мають надзвичайно привітну вдачу і добре, щире та не позимовому тепле серце. Тож не стала винятком і Галина Іванівна Колісниченко, яка народилася 19 лютого в дружній родині Олени та Івана Тодощенків у мальовничому Лісничому.

Ще змалку білява дівчинка мріяла стати вчителем. Старанно навчалась і після закінчення восьмирічної школи впевнено вступила до Балтського педучилища. А з одержанням диплома і направлення охоче поїхала працювати до села Виноградного, що в Березівському районі Одеської області. Тут молоду і талановиту вчительку одразу ж помітили і через декілька років призначили на посаду директора школи. Проте душа Галини Іванівни завжди рвалась до батьківського порогу, і в 1980 році ще молодою, але вже з досвідом, повернулась у рідне село.Тут вийшла заміж за мудрого і турботливого Анатолія Колісниченка. Доля прихильна до цих щирих і працьовитих людей.

Вони мають гарну сім’ю. Виховали двох розумних дітей, дали їм освіту.

Донька Олена продовжила справу матері і сьогодні очолює один із найбільших та найуспішніших дошкільних закладів району – Флоринський дитячий садочок «Колосок». Син Віталій закінчив Кіровоградський національний університет. Батьківська любов до праці в повній мірі передалась енергійному хлопцеві, який сьогодні є власником СТО.

У Лісничому Галина Іванівна спочатку дарувала свою любов дітям початкової школи, чим заслужила величезний авторитет і повагу не лише дітей і колег, а й жителів усього села. З часом заочно закінчила Одеський університет імені Мечнікова. За неабиякі організаторські здібності, ініціативність та рішучість, високу професійність була призначена заступником директора в 1993 році, а через десять років – директором Лісничанської школи. Будучи керівником, завжди ставилася з повагою до колег і з любов’ю до дітей. Мудра, ласкава, чуйна і привітна жінка навчила і випустила в світ із добром у серці не одне покоління діточок. Вони, навчаючись у старших класах, а потім і у вишах, частенько прибігали до Галини Іванівни, щоб поділитись як успіхами, так і невдачами. І кожного разу вона знаходила ті потрібні слова та поради, які додавали їм наснаги і сили. Загалом 30 років віддала Галина Іванівна рідній школі, її дітям та шкільному колективу.

З 2010 року ветеран педагогічної ниви на заслуженому відпочинку. Проте любов до людей, живого спілкування (а великою мірою і недостатній рівень учительської пенсії) сприяли тому, аби разом із чоловіком Анатолієм зайнятися вирощуванням та продажем різноманітних овочів.

Тож тепер разом вони чують від людей слова вдячності за якісний товар, вирощений із любов’ю.

Сьогодні Галина Іванівна каже, що своє життя присвятила дітям: спочатку учням, потім власним, а тепер – онукам. У неї їх троє: Денис, Артем і Дашка. Всі вони – її гордість та потіха. Разом вчать віршики, читають казки та співають пісень. І хоча проживають внуки не в Лісничому, проте немає такого дня, щоб вона не поспілкувалась із ними по телефону, не запитала про те, які оцінки приніс зі школи Денис, який віршик вивчив Артем та як пройшов день у Дашки. Незважаючи на повсякденні турботи, Галина Іванівна ніколи не забуває про своїх рідних, близьких, колег та просто знайомих. І ось тепер, з нагоди ювілею, висловлюємо щиру подяку за любов і доброту, за чуйність, щедрість та велику людяність і щиро зичимо міцного здоров’я та багато сонячних днів, наповнених Вашою добротою.

Від імені колег – Дмитро СОКУР, директор Лісничанської школи.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Засідання колегії райдержадміністрації</b><br />15 травня 2009 року о 10 год в актовій залі управління агропромислового розвитку відбулося розширене засідання...
6 фото   
<b>Еко-музичний благодійний фестиваль «SKYLINE»</b><br />15 та 16 липня острів Анталька с. Флорино перетворився на зону стильної музики і відпочинку під відкритим небом. Адже...
49 фото   
<b>БЕРШАДЬ</b><br />Перша згадка в писемих джерелах - 1459 рік. Назва міста давня і непрозора, а основа не розшифрована до кінця і досі....
4 фото   
<b>Обласний семінар директорів районних БК</b><br />10-11 березня 2009 року на базі Бершадського районного будинку культури відбувся обласний семінар директорів районних...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Мацета Трохим Матвійович (1906) 1906 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.42.

З історії Бершаді
Возз'єднання Правобережної України з Росією було прогресивним явищем в житті українського народу. Це помітно позначилось і на розвитку Бершаді, яка стала центром одноіменного округу Брацлавського намісництва. В 1797 році за новим поділом Бершадь — повітове місто Подільської губернії, а з 1804 року — містечко Ольгопільського повіту. Вже на початку XIX ст, існували бершадські суконна... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Еталон любові і доброти - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники