Fridge magnet wooden gears

П'ятківка в новинах

 Благополуччя й статки залежать і від наших податків

Благополуччя й статки залежать і від наших податків

1 Лютого 2012, 09:00 / В громадах / П'ятківка

Поглиблене вивчення проблем територіальних громад та пошуки шляхів їх вирішення, чи не найголовніше із завдань, які постають перед керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств, організацій та установ району. І потрібно відзначити, що під час комплексних виїздів у села їм не тільки вдається чимало відстежувати, але й чимало тут же... читати далі ...»

 102 повідомляє

102 повідомляє


За оперативними повідомленнями з райвідділу міліції новорічні та різдвяні дні були досить напруженими для правоохоронців. Майже щоденно в райцентрі та багатьох селах району виникали бійки, крадіжки, ДТП і невиправдані смерті людей, на які постійно виїздили міліціонери. Вже в кінці минулого та на початку нинішнього тижнів сталося самогубство у Шляховій, передчасно померли по одному жителю в... читати далі ...»


 Їх об’єднує віра і пісня

Їх об’єднує віра і пісня

16 Листопада 2011, 09:00 / Нам пишуть / П'ятківка

У центрі П’ятківки розміщена церква Різдва Пресвятої Богородиці. Золотоверхі бані тягнуться своїми хрестами до неба, а голос дзвонів щонеділі і в свята скликає прихожан до храму. Люди приходять не тільки для того, щоб помолитися, а й насолодитися чудовим співом церковного хору. Таких хорів не так уже й багато. Регентом його є колишній сільський голова Микола Іванович. Він відзначається не... читати далі ...»

 Церква: віра, потреба чи мода?

Церква: віра, потреба чи мода?

5 Листопада 2011, 10:36 / Є така думка / П'ятківка

Ми, молодше покоління, не знаємо тих часів, коли відвідування церкви чи сповідування релігійних обрядів ставало для деяких людей приводом для їхнього виключення з єдиної колись партії чи комсомолу. Ми застали вже зовсім інші часи, коли свобода совісті декларується не лише на папері. Хочеш – ходи в церкву, хочеш – ні, ніхто тебе за це не каратиме. Зараз практично всі молоді... читати далі ...»

 «Селянські зірочки»

«Селянські зірочки»


Саме таку назву отримав районний дитячий пісенний фестиваль, який нещодавно відбувся в районному будинку культури. Мета фестивалю – виявлення юних талантів та обдарованої молоді, пропаганда музично-пісенного жанру серед дітей. У конкурсі взяли участь діти із Великої Киріївки, Дяківки, Маньківки, Сумівки, Бирлівки, Війтівки, Баланівки, Яланця, П’ятківки, Флорино, Осіївки, Теофилівки та... читати далі ...»

 Герої невидимого фронту

Герої невидимого фронту


Україна вшановує учасників підпільно-партизанського руху у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. На окупованій Вінниччині перші підпільні організації утворилися вже в серпні 1941-го, а наприкінці цього року вже діяли окремі партизанські групи. Найбільше ж поширюватися партизанський рух почав у 1942 році. В грудні 1941 року в районі виникла одна з перших на Вінниччині підпільна... читати далі ...»

 Першовересень у П’ятківці

Першовересень у П’ятківці

3 Вересня 2011, 13:44 / Освіта і наука / П'ятківка

Вже при в’їзді в П’ятківку відчули атмосферу справжнього сільського свята – вулицями до школи прямували разом з батьками та ріднею нарядні учні, яких вдало вирізняла святкова шкільна форма. Тож на подвір’ї школи, де зібралися на святкове дійство, його учасниками відчули себе усі. І досвідчений директор школи В.А. Багнюк, який вміло диригував усім цим величним процесом при допомозі усього... читати далі ...»

 Щоб уникнути порушень

Щоб уникнути порушень

25 Червня 2011 р / Гаряча лінія / Баланівка / П'ятківка

3 травня 2011 року співробітники органів внутрішніх справ проводять операцію під умовною назвою «Мак-2011». Її мета – виявити незаконні посіви наркотичних рослин. Тож співробітники Бершадського РВ УМВС України в Вінницькій області нагадують мешканцям району про заборону висівати та вирощувати мак чи коноплі без відповідної ліцензії Комітету з контролю за наркотиками МОЗ за погодженням МВС... читати далі ...»

 Моя маленька батьківщина

Моя маленька батьківщина

25 Червня 2011 р / Нам пишуть / Бершадь / П'ятківка

У кожної людини є найдорожче місце. Це те місце, де вона народилася, виросла, живе. Я ніколи не забуду своє село, де пройшли мої дитячі роки, де розпочалась щаслива юність. Найкращі спогади в мене пов’язані з моєю рідною П’ятківкою, з селом моїх прабабусь і прадідусів, які все робили для того, щоб воно було найкраще на землі. А тому ми намагаємось продовжувати традицію наших дідів і прадідів,... читати далі ...»

 Знання - для всіх

Знання - для всіх

10 Червня 2011, 09:00 / Нам пишуть / П'ятківка / Яланець

До війни в П’ятківці діяли чотири початкових школи (1-4 класи) і семирічка, у якій не всі діти вчилися. Після закінчення початкової школи, як правило, хлопчики наймалися пасти худобу селянам, були погоничами коней, биків, які обробляли землю, а дівчатка няньчили дітей більш заможних жителів. Семирічку ж закінчували ті діти, батьки яких жили заможно. Згодом у тих навчальних закладах стало тісно,... читати далі ...»

На знімку: схід громадян за останні роки вперше так зацікавив людей. Фото Сергія КІСИКА. В полі зору в П'ятківці тепер все

В полі зору в П'ятківці тепер все

8 Червня 2011, 09:00 / В громадах / Бершадь / П'ятківка

Про проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів у районній газеті вже йшлося, в тому числі про ті позитивні переміни у цьому селі, які сталися з обранням на посаду сільського голови Л.А. Свистуна. Днями головою райдержадміністрації О.Ф. Снігуром, за участю керівників відповідних відомств, управлінь і служб, у цьому селі в один день було проведено і прийом громадян, і схід села.... читати далі ...»

На прибиранні у центральному парку села біля Меморіального комплексу (на знімку зліва направо) помічники виховательки дитячого садка «Барвінок» Ольга Миколаївна Куценко, Галина Василівна Архипчук, прачка Віра Василівна Грицун, сільський голова Леонід Андрійович Свистун і кухар Лідія Михайлівна Каричковська. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. П’ятківка посвітлішала

П’ятківка посвітлішала

29 Квітня 2011, 09:00 / В громадах / П'ятківка

Хто б не приїхав у П'ятківку на пасхальні дні, був, мабуть, приємно вражений тими обсягами робіт, які тут виконано нинішньої весни по благоустрою. Навіть на двох основних кладовищах, загальна площа яких до шести гектарів, тепер небачений порядок. Даними роботами в селі охоплено практично всі об'єкти та вулиці. Останніми роками, як тільки наставала пора наводити після зими в селі і навколо себе... читати далі ...»

 Щедрі серця, ласкаві руки

Щедрі серця, ласкаві руки

19 Січня 2011 р / Нам пишуть / П'ятківка

З надією і благанням у поглядах приходять у сільську амбулаторію люди, у якій господарює, як її у нас називають, Миколаївна – це Світлана Миколаївна Литвиненко. Про неї, а також про Лідію Борисівну Прокопець, Надію Яківну Ласовецьку, Ольгу Григорівну Нагірняк, Валентину Павлівну Сотніченко, Діану Володимирівну Палисюк, Ніну Василівну Лошкул у П’ятківці відгукуються, що це люди,... читати далі ...»

 Рік вважаємо вдалим?

Рік вважаємо вдалим?

26 Листопада 2010 р / В громадах / Баланівка / Бирлівка / П'ятківка

Щороку серед лідерів сільськогосподарського виробництва в нашому районі – Бершадська філія ЗАТ «Зернопродукт МХП». Про цьогорічні здобутки господарства розповідає її директор Ю. М. ШУЛЬЦ. – Найперше відзначу, що добре спрацювали наші трудівники не тільки у минулому році, а й в 2010-му. Що - правда, озима пшениця на площі 3060 гектарів видала тільки по 58,3 центнера з гектара,... читати далі ...»

 "Рідний край серцю наймиліший"

"Рідний край серцю наймиліший"


Днями голова обласної ради Григорій Михайлович Заболотний знову побував у Бершадському районі. Він провів прийом громадян, відвідав об’єкти соціально-культурного призначення в кількох територіальних громадах. Звичайно ж, як завжди, приїхав не з порожніми руками. Робоча поїздка голови облради, в якій узяв активну участь голова районної ради Михайло Григорович Бурлака, розпочалася з трохи... читати далі ...»

Сторінки:
12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2Новини села П'ятківка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села П'ятківка. Новини села П'ятківки, фото. Все про П'ятківку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення