Fridge magnet wooden gears

П'ятківка в новинах

 Історія судить сьогодні

Історія судить сьогодні

27 Листопада 2009 р / Є така думка / П'ятківка

Голод 1932-1933 років став трагедією нашого народу. Ось що згадує восьмидесятисемирічна Г.С. Палисюк: – зростали ми у неймовірних злиднях. Земля тоді приносила не щастя, а горе. Гнули спини, обливалися потом, а хліба не вистачало навіть до нового року. Голод, колективізація, а потім ще і війна, то були жахіття. Але ще лютішими були післявоєнні роки. Такі хвороби, як кір, тиф,... читати далі ...»

 Ветерани дружать з газетою

Ветерани дружать з газетою

13 Листопада 2009 р / Відгуки / П'ятківка

Районку читаю багато років: і коли вона ще мала назви «Соціалістичний шлях», «Вогні комунізму», і тепер. Гадаю, «Бершадський край» з нетерпінням чекають у кожній домівці, щоб дізнатися про новини, життя району. Мені до вподоби розповіді про людей, ветеранів та інші матеріали. Тримати зв’язок з газетою нам, ветеранам, допомагає громадський кореспондент, голова ветеранської організації села... читати далі ...»


 Кермо в надійних руках

Кермо в надійних руках

23 Жовтня 2009 р / Відгуки / П'ятківка

Микола Петрович Загоруйко потяг до техніки відчув ще у дитинстві. Тож як отримав права, так вже 39 років за кермом пасажирського автобуса. Нині М.П. Загоруйко – один із найкращих водіїв бершадського автотранспортного підприємства, який неодноразово нагороджувався почесними грамотами та грошовими преміями. Його автобус завжди у відмінному стані, чистий, справний. Вже другий рік Микола... читати далі ...»

– Пенсіонерам тепер не гірше, як було років 10 тому, – переконували К.І. Бевзюк, О.К. Карачковський і І.Р. Замковий (на знімку зліва направо), – а якби хтось з нами ще й заговорив, було б взагалі добре. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Чи справді «Слобода» для П’ятківки біда?

Чи справді «Слобода» для П’ятківки біда?

30 Вересня 2009 р / В громадах / П'ятківка

Найперше варто пояснити читачам, що «Слобода« – це сільська назва одного з мікрорайонів цього села. Вона ж – вулиця Першотравнева, яка тягнеться більше трьох кілометрів і закінчується «Голлівудом«. У П’ятківці, виявляється, є і такий мікрорайон. Жаль лише, що прозвали його місцеві дотепники не за добрі діла, а нібито за те, що окремі його жителі поводять себе, м’яко сказано, зовсім... читати далі ...»

 День людей похилого віку - Ветеранам – шану і підтримку

День людей похилого віку - Ветеранам – шану і підтримку

30 Вересня 2009 р / Актуально / П'ятківка / Устя / Яланець

Щорічно 1 жовтня в Україні, як і в усьому світі, відзначається День людей похилого віку. За ініціативою ради організації ветеранів на цю дату підбиваються підсумки, здійснюються заходи по вшануванню і соціальній підтримці пенсіонерів, інвалідів, дітей війни, одиноких літніх людей. Нині в районі діють 32 ветеранські організації – 29 сільських та 3 міських. В них на обліку перебувають... читати далі ...»

На знімку: рятувальники Бершадщини День працівників цивільного захисту

День працівників цивільного захисту


Ми глибоко усвідомлюємо свою надзвичайно відповідальну і почесну місію. Недарма Президент України Віктор Ющенко, враховуючи значний внесок працівників аварійнорятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей, підписав торік Указ «Про День... читати далі ...»

 Село на роздоріжжі

Село на роздоріжжі

19 Серпня 2009 р / В громадах / П'ятківка

Незабаром – День незалежності України. Вісімнадцять років для історії – це мить, менша, ніж горіння сірника, а для людини – це солідний відрізок життя. Головним критерієм зрілості є те, наскільки ми змудріли за цей час. Чого досягли? З одного боку, є досягнення і здобутки. А з іншого – ці роки, на жаль, не принесли того, на що сподівались, про що мріяли. Особливо... читати далі ...»

 Французи – у П’ятківці

Французи – у П’ятківці

10 Липня 2009 р / Нове в роботі / П'ятківка

Два роки тому було укладено угоду про співробітництво між Заболотнянським аграрним ліцеєм та аграрним ліцеєм міста Ресен з Франції. Навчальні заклади обмінюються студентами, які проходять стажування, ознайомлюються з країнами. Недавно група студентів та викладачів цього французького міста, перебуваючи в Україні, відвідала П’ятківку. Гості ознайомилися зі школою, побували на пришкільних... читати далі ...»

 102 повідомляє

102 повідомляє


Під час проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак-2009» співробітниками Бершадського РВ ГУМВС у окремих громадян району було виявлено та вилучено рослини, що містять наркотичні засоби та психотропні речовини. В селах Лугова, Крушинівка, Війтівка, Шумилово, П’ятківка, Вовчок, Березівка, хутір Партизанський співробітниками райвідділу було виявлено та вилучено 516 рослин... читати далі ...»

 ЛЮТЬ або ніічніі жахи на подвіір’’її

ЛЮТЬ або ніічніі жахи на подвіір’’її

24 Червня 2009 р / Є така думка / П'ятківка

Це трапилося в один з останніх днів жовтня минулого року. І незважаючи на те, що недавно у цій справі вже поставлено крапку, винуватець одержав, як кажуть, по заслугах, усе ж не хочеться називати прізвища персонажів, задіяних у трагедії. Адже є в засудженого діти, внуки, рідня… Не хочеться, аби щось їм зашкодило, тим більше, що вони ні в чому не винні. Обмежимося лише справжнім прізвищем... читати далі ...»

 І прилітають лелеки

І прилітають лелеки

29 Травня 2009 р / Нам пишуть / П'ятківка

У П’ятківці Івана Григоровича Гоцюка пам’ятають як великого любителя природи, всього живого. З особливою теплотою він ставився до лелек. Навіть своїм друзям, односельчанам прищепив любов до цих красивих птахів. У нас в селі раніше їх чимало було. Я пам’ятаю, коли ще сам був у школі, то за завданням вчительки порахував їх. На трьох вулицях села на кожній було від 7 до 9 гнізд. Іван Григорович,... читати далі ...»

 Вони шану заслужили

Вони шану заслужили

7 Травня 2009 р / Нам пишуть / П'ятківка

Давно відшуміли бойові роки, позаростали окопи, рідна українська земля залікувала страшні рани війни. І хоч вже відзначаємо 64-ту річницю Великої Перемоги над німецько-фашистсь кими загарбниками, все ж у наших серцях назавжди залишився слід воєнного лихоліття. 856 п’ятківчан стали на захист Батьківщини. З війни повернулися 311, з них 129 – інвалідами. Якось одного дня відвідав музей Бойової... читати далі ...»

 Сироти на старість

Сироти на старість

30 Квітня 2009 р / Нам пишуть / П'ятківка

Що спонукало мене написати листа до редакції? В П’ятківці проживають багато ветеранів, з якими мені доводилося працювати протягом майже півстоліття. Це колишні доярки, телятниці, свинарки, пташниці, члени буряківничих ланок. Чимало з них одинокі, адже їхні діти та онуки залишили село – ви їхали на заробітки. Мамусі й бабусі на старість зосталися сиротами. Розмову веду з 86-річною Ганною... читати далі ...»

 Щоб лихо обминуло

Щоб лихо обминуло

10 Квітня 2009 р / Актуально / Війтівка / П'ятківка

Органами державного пожежного нагляду здійснено перевірку протипожежного захисту 29 об’єктів, де будуть проведені масові заходи – святкування Великодня. В районі 7 будівель церков – дерев’яні. Проведеними перевірками встановлено: протипожежний стан багатьох об’єктів вказаної категорії не відповідає вимогам норм та правил пожежної безпеки, протипожежний режим в них не витримується,... читати далі ...»

 Горде звання – учитель

Горде звання – учитель


Професія учителя з давніх-давен вважається однією з найважливіших. Він виконує особливу місію – мудрого творця добра і любові, здатного прищепити дітям прагнення діставатися вершин духовного розвитку. Сучасний учитель повинен бути особистістю, адже для того, «щоб запалювати інших, потрібно носити сонце в собі». І лише творчий учитель може плекати здібних учнів. З метою стимулювання... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7 6 5 4Новини села П'ятківка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села П'ятківка. Новини села П'ятківки, фото. Все про П'ятківку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення