Fridge magnet wooden gears

П'ятківка в новинах

 Виборчі дільниці Бершадського району

Виборчі дільниці Бершадського району


Центральна виборча комісія 12 квітня прийняла Постанову №66 від 12.04.2012 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”. Зокрема з 33 тис. 540 дільниць 32 тис. 188 є звичайними, що складає 96% від загальної кількості. Згідно з постановою ЦВК, 1 тис. 352 дільниці є спеціальними, з них 1 тис. 200 будуть утворені у лікувальних закладах і 152 – в... читати далі ...»

 Борги необхідно сплачувати!!!

Борги необхідно сплачувати!!!


На виконання до відділу державної виконавчої служби протягом 2011-2012р.р. надійшла велика кількість виконавчих документів про стягнення боргу на користь управління Пенсійного Фонду України у Бершадському районі Вінницької області. Основну кількість боржників даної категорії проваджень складають приватні підприємці району. Однак не всі боржники розуміють наслідки несплати заборгованості і... читати далі ...»


 Незабутні фронтові роки

Незабутні фронтові роки


Добре пам’ятає кожен день війни житель села Флорино Трохим Антонович Паламарчук. Родом він з хутора Глинського, народився в 1924 році. У родині, крім нього, було ще два брати – старший Іван був призваний в армію в 1940 році і пропав безвісти в перші дні війни, а молодший помер ще десятирічним. Семирічну школу Трохим Антонович закінчив у 1939 році в П’ятківці. Звістка про початок війни... читати далі ...»

 Пожежа

Пожежа

9 Травня 2012 р / Гаряча лінія / П'ятківка

сталася в домогосподарстві гр. С. у П’ятківці. При виїзді караулу на місце події стало відомо, що пожежа виникла у піднавісі господарчої будівлі, в результаті чого було знищено шиферне покриття площею 20 кв. м. Пожежа була локалізована силами чергового караулу ПДПЧ-16.

 Кожна дитина має право на щастя

Кожна дитина має право на щастя


Стратегія державної політики пов’язана із захистом прав дитини, її майбутнього, боротьби із безпритульністю і бездоглядністю, реалізацією права маленького громадянина мати сім’ю, житло і бути щасливим. З огляду на це і будує свою діяльність служба у справах дітей райдержадміністрації. Детальніше про роботу служби за період 2011 року розповідає її начальник О.А. ЗАРЕЦЬКА. – За даними... читати далі ...»

 Зацікавлено і конструктивно пройшли збори громадян в П’ятківці

Зацікавлено і конструктивно пройшли збори громадян в П’ятківці

26 Квітня 2012, 19:43 / В громадах / Бершадь / Глинське / П'ятківка

Вони відзначилися не лише гарною явкою людей, численним представництвом запрошених, серед яких були і депутат обласної Ради М.І. Кучер зі своїми підлеглими з Бершадської філії «Зернопродукт МХП», голова районної ради М.Г. Бурлака, а й зацікавленою та конструктивною роботою. Звітуючи перед односельцями, сільський голова Л.А. Свистун зупинився на ситуації в селі, охарактеризував діяльність... читати далі ...»

 Армспорт

Армспорт


Традиційно стало проводити кубок пам’яті з армспорту серед юнаків та дівчат району, присвячене воїну-інтернаціоналісту В.В. Кушніру з Лісничого, який загинув, виконуючи військовий обов’язок на території республіки Афганістан. Як завжди, змагання проходили в Лісничому. На їх відкриття були запрошені воїниафганці з Лісничого С.В. Гаврилюк, В.Ф. Рудь та Вовчка А.В. Цимбалюк. Змагання відкрили... читати далі ...»

 Прийміть вдячність

Прийміть вдячність

11 Квітня 2012, 09:00 / Відгуки / П'ятківка

Слова «інфаркт серця» і «реанімація» вибили нашу сім’ю із життєвої колії. Але великий професіоналізм і цілодобовий нагляд колективу відділення анестезіології та інтенсивної терапії врятували мого чоловіка Олександра Васильовича Нагірняка і додали сил та розуміння, що все буде гаразд. Щоденні консультації лікарів від Бога Г.В. Огера та Т.В. Залецької з поєднанням їхніх знань, мудрості сприяли... читати далі ...»

 Дякують всі жителі

Дякують всі жителі

1 Квітня 2012, 21:15 / Відгуки / Глинське / П'ятківка

Хоч на посаді сільського голови я лише півтора року, особисто вже відчув не раз, що без спонсорської допомоги громаді від інвесторів, особливо таким віддаленим від центральних доріг і садиб селам, як П’ятківка і Глинське, у наш час не обійтися. У селищі Глинське лише 250 жителів, і здавалося б, що там того вуличного освітлення, щоб його виконати. Сільська рада виділила на те 12 тисяч гривень,... читати далі ...»

 102 повідомляє: крадіжки

102 повідомляє: крадіжки

22 Березня 2012, 09:00 / Гаряча лінія / Бершадь / П'ятківка

За інформацією з райвідділу міліції поступили заяви про крадіжки мобільних телефонів в Бершаді та деяких селах району. В баланівчанки Г. з обійстя вкрадено 8 індичок вагою біля 12 кг кожна, а у флоринчанки К. – металеві труби. В одному з кафе м. Бершаді, шляхом витягування решітки, вкрадено горілку, цигарки, горішки, чіпси, розмінні монети, а з будинку флоринчанки М. злодії викрали... читати далі ...»

 Роки не біда, коли душа молода

Роки не біда, коли душа молода

21 Березня 2012, 23:26 / Персоналії / Бирлівка / П'ятківка

Прокопа Павловича Похилу (на знімку), який бере активну участь у громадському житті району, добре знають і поважають як ветерана педагогічної праці, голову районної організації «Діти війни», голову районної ради ветеранів спорту, учасника народного хору міської організації ветеранів війни і праці. А ще він людина веселої вдачі, душа компанії, вміє і любить пожартувати. – Це в мене,... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): П’ятківський сільський голова Л.А. Свистун, першокласниця Інна Коваль і завідуюча сільською бібліотекою Л.В. Перевозняк Ініціатива й співпраця дають результати

Ініціатива й співпраця дають результати

26 Лютого 2012, 21:36 / Нове в роботі / Глинське / П'ятківка

День районної ради в П’ятківській територіальній громаді проходив незадовго до свята захисників Вітчизни, тож до групи депутатів – керуючого справами виконавчого апарату районної ради М.П. Грабчака, начальника юридичного відділу В.Л. Олійника, завідуючого відділком Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» М.М. Палисюка на чолі з головою райради М.Г. Бурлакою долучився і голова районної... читати далі ...»

 Вдячні депутату

Вдячні депутату

26 Лютого 2012, 21:20 / Відгуки / Бершадь / Глинське / П'ятківка

До мене, депутата сільської ради, ще позаторік звернулися мої односельчани, щоб посприяв налагодженню у селищі Глинське нормального електропостачання, яке вже не витримувало ніякої критики, а також у вирішенні проблеми автобусного сполучення на маршруті Бершадь-П’ятківка. Спочатку я звернувся з даними проблемами до керівників Бершадських електромереж і АТП-10527, керівництва району. Але... читати далі ...»

На знімку: сім’я Маснюків – Василь Степанович з дружиною Світланою Іванівною й дочкою Юлечкою і мамою Євгенією Іванівною На краю села хатина, а в хатині тій …

На краю села хатина, а в хатині тій …

19 Лютого 2012, 20:47 / Є така думка / Бершадь / П'ятківка

Багатьом до душі ця пісня, але нерадісно нині багатьом на серці. Адже чи не у кожній хаті тепер – безробіття. На в'їзді у П'ятківку, наприклад, мешкає сім'я Маснюків – тридцятип’ятирічні Василь зі Світланою та їхня донечка Юлія, якій не виповнилося ще і двох років і якій до такої проблеми, як безробіття, зовсім байдуже. У свій час Василь працював водієм у місцевому господарстві,... читати далі ...»

 Кращий меценат району у 2011 році

Кращий меценат району у 2011 році


Сьогодні, мабуть, важко знайти територіальну громаду, яка б могла вирішувати всі свої проблеми та кожного її жителя без благодійної допомоги. Приємно, що в незалежній Україні почався процесс відродження блогодійності. Наприклад, у Бершадському районі можна навести чимало прикладів такої допомоги з боку керівників, підприємців як громадянам, так і різним закладам. Але, без сумніву,... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села П'ятківка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села П'ятківка. Новини села П'ятківки, фото. Все про П'ятківку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення