Fridge magnet wooden gears

П'ятківка в новинах

 Календар знаменних та пам'ятних дат Бершадщини

Календар знаменних та пам'ятних дат Бершадщини


1 січня – 50 років з дня народження воїна-афганця Олега Броніславовича Недзеленка, с. Осіївка. Загинув 12 вересня 1982 року, беручи участь у черговій бойовій операції. Посмертно нагороджений орденом Червоної Зірки. Похований в Осіївці. 6 січня – 85 років з дня народження Героя Соціалістичної Праці, новатора сільськогосподарського виробництва Василя Івановича Хрипливого, с. Мала... читати далі ...»

 Ні - вандалізму і провокаціям!

Ні - вандалізму і провокаціям!


8 грудня в місті Києві вчинено акт вандалізму: групою агресивно налаштованих молодчиків із націоналістичного групування ВО «Свобода» знесено пам’ятник В.І. Леніну.  Ми, комуністи Бершадського району, голови громадських та політичних організацій, як і більшість громадян України, жителів району, засуджуємо такі дії та висловлюємо глибоку стурбованість кризою, яка реально загрожує не тільки... читати далі ...»


 Виїздні прийоми

Виїздні прийоми


Начальник Бершадського райвідділу внутрішніх справ, підполковник міліції Олег Революк здійснює виїзні прийоми громадян по селах району. Такі прийоми вже відбулися у Баланівці, Бирлівці, Війтівці, Великій Киріївці, Голдашівці, Джулинці, Дяківці, Кидрасівці. Далі прийоми відбудуться протягом вересня: у Кошаринцях – 4, Красносілці – 11, Лісничому – 18, Маньківці – 25; протягом жовтня:... читати далі ...»

 А якби балон вибухнув?

А якби балон вибухнув?

29 Серпня 2013, 17:21 / Нам пишуть / П'ятківка

Приблизно місяць тому моя сестра Ганна Яківна, яка живе на вулиці Першотравневій, 116, у П’ятківці, попросила мене підключити газовий балон. Я зробив це, а потім, як і годиться, вирішив перевірити, чи не просочується газ. Відкрутив вентиль. Хотів закрутити назад, але він не закручувався. Тоді я вирішив від'єднати плиту. Газ пішов на всю кімнату. Не було чим дихати. Бог милував, обійшлося,... читати далі ...»

 Гіпотензивні ліки - за зниженою ціною

Гіпотензивні ліки - за зниженою ціною


«Артеріальна гіпертензія», «гіпертонія» – ці слова вже неодноразово звучали на сторінках районної газети. В черговий раз хочемо нагадати про цю небезпечну хворобу, яка призводить до багатьох негативних наслідків. У червні минув рік від початку дії «пілотного» проекту, яким передбачено зниження цін на гіпотензивні лікарські засоби для хворих з гіпертонією, однак не всі усвідомили важливість... читати далі ...»

 А душі юні, як колись

А душі юні, як колись

10 Липня 2013, 23:07 / Нам пишуть / П'ятківка

Нещодавно ми, майже шістдесятирічні, ніби знову відчули себе юними. Закінчили П’ятківську школу 40 років тому. Було нас 28 учнів. Шестеро вже відійшли у вічність. Нещодавно наш випуск зібрався на подвір’ї рідної школи. З’їхалися звідусіль. Серед нас люди різних професій. Кожен із присутніх згадав і той час, коли 50 років тому батьки привели нас сюди, де вперше переступили поріг школи. Тут ми... читати далі ...»

 ... і про ліки зі знижкою

... і про ліки зі знижкою


Для перемоги над гіпертонічною хворобою необхідні дві умови: увага людей до свого здоров’я та доступність лікування для кожного. Тому цінам на препарати від цієї хвороби влада приділяє особливу увагу, і гіпертоніки можуть нею скористатись. Власники аптек від держави отримують компенсацію вартості ліків у повному обсязі (15-70%, залежно від виробника, відшкодовує держава, інше – хворий). Для... читати далі ...»

На знімку: стати на ноги дев’ятирічному Миколці Макарчуку з П’ятківки допомогла також чуйність і доброта його односельчан. Коли поруч небайдужі люди

Коли поруч небайдужі люди

22 Червня 2013, 10:59 / Нам пишуть / Баланівка / П'ятківка

По-особливому відзначили Міжнародний день захисту дітей у П’ятківці. Гамірно було того дня на подвір’ї родини Макарчуків. Іван Юрійович та його дружина Оксана Марківна, святково одягнені, гостей виглядали ще зранку. Але чи не найбільше їх чекав син Миколка. На жаль, не всім дітям щастить на безтурботне і щасливе дитинство. Хоч йому тільки дев’ять років, він уже натерпівся на своєму віку.... читати далі ...»

На знімку: голові районної ради Миколі Петровичу Грабчаку (ліворуч) легко було спілкуватися із П’ятківським сільським головою Леонідом Андрійовичем Свистуном на різні теми. Як працювали, так і звітували

Як працювали, так і звітували

20 Червня 2013, 20:28 / В громадах / Бершадь / Глинське / П'ятківка

П’ятківський сільський голова Леонід Андрійович Свистун – наймолодший серед своїх колег-голів. І спадщина йому дісталася, коли обрали на цю посаду, нелегка. Із 1754 жителів у селищі Глинському і П’ятківці більше третини пенсійного віку. Хоч обидва населені пункти недалеко від райцентру, чи не найголовніша із проблем – безробіття. Та і демографічна ситуація залишається напруженою – торік... читати далі ...»

 Стежина майора Похили

Стежина майора Похили

19 Червня 2013, 23:09 / Персоналії / Бирлівка / П'ятківка

Представників родини Похилів, корені якої у П’ятківці, якось по-особливому представляти не треба. Донедавна співпрацював з районною газетою Мойсей Павлович, не менш відомою постаттю у районі є і його брат Прокіп. П’ятого червня відзначає піввіковий ювілей син Мойсея Павловича Анатолій, який теж заслуговує, щоб про нього розповісти читачам. Коло тих чи інших обов’язків огортає все життя кожну... читати далі ...»

Фото автора Освячено оновлену криницю біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці у П’ятківці

Освячено оновлену криницю біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці у П’ятківці

27 Травня 2013, 22:41 / В громадах / П'ятківка

У П’ятківській територіальній громаді питанням благоустрою населених пунктів приділяється велика увага. Свідченням цього є те, що вона вже перемагала у відповідному районному конкурсі. Роботи із санітарної очистки сіл, озеленення, благоустрою активно ведуться і цьогоріч. Так, у центрі навпроти церкви спромоглися встановити новий паркан, навколо храму – лавочки. З ініціативи сільського голови... читати далі ...»

 Зміниться обличчя села

Зміниться обличчя села

18 Травня 2013, 14:14 / В громадах / П'ятківка

Багато років при попередніх сільських головах піднімалося питання про наше старе кладовище. Про це писав у районній газеті покійний Мойсей Похила. Я також на зборах жителів села запитував про те, чому кладовище стало спустошеним, пасовищем для худоби, а не місцем вічного спочинку наших померлих громадян. Багатьох наших людей хвилювало, що на цьому місці, по скелетах мерців їздили машинами і... читати далі ...»

 Завітайте у музей

Завітайте у музей

18 Травня 2013, 14:14 / Заходи / П'ятківка

Бершадський район багатий на різноманітні мистецькі акції. Одна з них – «Мистецтво одного села», яку кілька років поспіль проводить районний краєзнавчий музей. Так, у його виставковій залі нещодавно відкрита виставка «Талантами багатий рідний край» з П’ятківки, де сільські умільці представили всю широту талантів та вмінь, які передавалися з покоління в покоління. Темою багатьох витворів... читати далі ...»

 Медицина П’ятківки

Медицина П’ятківки

21 Березня 2013, 22:22 / В громадах / Бершадь / П'ятківка

Медична реформа в П’ятківці відбулась ще в далекому 1972 році, коли дільничну лікарню, пологовий будинок реорганізували і відкрили першу і єдину в Бершадському районі лікарську амбулаторію. Працював тоді в селі лікар – фактично за теперішніми мірками сімейний лікар, лікар загальної практики, який оперував у місцевій лікарні, лікував у стаціонарі дорослих і дітей, приймав пологи. Був великий... читати далі ...»

На знімку: Джулинський сільський голова П.В. Швець (у центрі) і народний аматорський жіночий ансамбль «Надбужанка». Чарує співом «Надбужанка»

Чарує співом «Надбужанка»

12 Березня 2013, 21:44 / Світ захоплень / Джулинка / П'ятківка

Слухаючи спів жіночого ансамблю «Надбужанка», поринаєш в ауру тепла, добра, любові. Аматорський колектив співом заворожує, чарує, дивує глядача, бо всі жінки люблять українську народну пісню. Вона повертає пенсіонерок у молодість, а молодість – це праця, творчість, кохання, піднесений настрій. Дні репетицій для Надії Йосипівни Володарської, Віри Анатоліївни Синявської, Зої Яківни Гавашко... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села П'ятківка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села П'ятківка. Новини села П'ятківки, фото. Все про П'ятківку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення