Fridge magnet wooden gears

П'ятківка в новинах

 Бориса Артемовича МОРОЗЮКА

Бориса Артемовича МОРОЗЮКА

19 Серпня 2008, 07:53 / Привітання / Бершадь / П'ятківка

Керівництво та колектив Бершадського РВ УМВС України у Вінницькій області щиро вітають з 80-річчям ветерана органів внутрішніх справ Бориса Артемовича МОРОЗЮКА (17.08) Ювілей – це не просто свято, хай же серце працює завзято, ювілей – це роки Ваші зрілі, і мудрий досвід в потрібному ділі. У цей день ми даруємо Вам без вагань букет святкових побажань: здоров'я і миру, і світлої долі, запалу,... читати далі ...»

 ПЕРША ТРАКТОРИСТКА

ПЕРША ТРАКТОРИСТКА

6 Серпня 2008, 10:01 / Персоналії / П'ятківка / Баланівка / Яланець

Згадує восьмидесятидев'ятирічна Мотрона Іванівна Петрик: – Малими залишив нас тато. Мені було чотирнадцять, братові Дмитрові – дев'ять років. Мама хвора, неходяча. А тут ще й голод 1932-1933 років. Вигодували нас жорна, залишені татом. Як приходили молоти сусіди, залишали мірчук. Я працювала в колгоспі посильною. Його головою тоді був Федір Трач (по батькові не пам'ятаю), завгоспом – Максим... читати далі ...»


 ПРІОРИТЕТИ – ПРОФІЛАКТИКА ТА РАННЯ ДІАГНОСТИКА

ПРІОРИТЕТИ – ПРОФІЛАКТИКА ТА РАННЯ ДІАГНОСТИКА


Провідна роль у реформуванні охорони здоров'я належить сектору первинної ланки. В районі активно впроваджуються основи сімейної медицини. В системі окреслились два напрямки діяльності: здорова людина та утримання її в здоровому стані шляхом проведення профілактичних заходів; рання діагностика і вирішення питань, в т.ч. медико-соціальних, пов'язаних із порушенням стану здоров'я. На сьогодні... читати далі ...»

 ПРАВДА ПРО ТРАГЕДІЮ – ЗАСТЕРЕЖЕННЯ НА МАЙБУТНЄ

ПРАВДА ПРО ТРАГЕДІЮ – ЗАСТЕРЕЖЕННЯ НА МАЙБУТНЄ


Сімдесят п'ять років тому український народ став жертвою неймовірно страшного злочину – Голодомору. Трагедія, організована державою, у 1932-1933 роках, за підрахунками, забрала життя від 7 до 10 мільйонів українців, серед яких третина – діти. Радянська влада свідомо занижувала її масштаби. Наше покоління має спокутувати своє безпам'ятство і незнання (хай навіть і не зумисне) всієї правди про... читати далі ...»

 БЛАГОУСТРІЙ – ПРІОРИТЕТ ГРОМАД

БЛАГОУСТРІЙ – ПРІОРИТЕТ ГРОМАД


Відповідно до розпорядження голови районної ради М.Г. Бурлаки на Бершадщині з 10 березня по 20 травня проводився двомісячник благоустрою населених пунктів, в ході якого виконувалися роботи з санітарної очистки міста і сіл, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, облаштування та очистки криниць, висаджування дерев, квітів, багаторічних трав, вапнування бордюрів тротуарів, розбивки клумб,... читати далі ...»

 ЩО ЧЕКАЄ СЕЛО?

ЩО ЧЕКАЄ СЕЛО?

10 Квітня 2008, 18:46 / Нам пишуть / П'ятківка

Мені – 77 років. Народився, виріс, працював у селі все життя. Пережив голодні 1933 та 1947 роки. Всього було на віку, але такої розрухи не було навіть тоді, коли у 1944 році прогнали німців та румунів. Пущено прахом багатющий п'ятківський колгосп, у якому збирали по 75-85 тисяч центнерів зерна щороку, утримувалося до трьох тисяч голів ВРХ та до чотирьох тисяч свиней. Великі гроші вкладалися у... читати далі ...»

 КРИНИЧНА ВОДА – ЛЮДЯМ

КРИНИЧНА ВОДА – ЛЮДЯМ


«Вода надiлена чарiвною владою бути соком життя на Землi» Леонардо да Вiнчi. Сонце палило несамовито. Марш-кидок через монгольську пустелю тривав уже четверту добу. Навіть втома стала звиклою. От тільки спрага доводила до нестями. Воду скидали з літаків – теплу та ще й з неприємним присмаком. Тож, ковтаючи її на повне горло, щоразу згадував рідну Війтівку, з її криницями та джерелами, повними... читати далі ...»

 ПАМ’ЯТАЙМО УСІХ ПОІМЕННО

ПАМ’ЯТАЙМО УСІХ ПОІМЕННО

26 Березня 2008, 19:07 / Спогади / П'ятківка

«Згадаймо всіх захисників і визволителів» – із таким закликом, звертаючись до молоді, необхідно все зробити задля збереження пам'яті про тих, хто поліг за визволення рідного міста чи села, а до 63-ої річниці Перемоги провести акцію «Нащадки пам'ятають». Справді, в останні роки стали звучати імена тих захисників і визволителів, які не увійшли до «Книги пам'яті», бо були представниками інших... читати далі ...»

 НЕПРОЩЕННИЙ ЗЛОЧИН

НЕПРОЩЕННИЙ ЗЛОЧИН

15 Листопада 2007, 21:50 / Є така думка / П'ятківка / Бершадь

Такої страшної трагедії, яку пережив український народ у 30-х роках двадцятого століття на знала, мабуть, жодна країна. Я багато років займаюся дослідженням і вивченням цього трагічного періоду в житті моїх односельчан, розмовляв з багатьма живими свідками тих подій. Їхні розповіді тривогою і сумом відгукуються в серці. З голоду пухли і помирали діти, чоловіки, жінки, часто цілими сім'ями. Були... читати далі ...»

 ДОРОГИ ВАСИЛЯ МАКАРЧУКА

ДОРОГИ ВАСИЛЯ МАКАРЧУКА

14 Листопада 2007, 19:34 / Персоналії / П'ятківка

В непростих умовах працює нині колектив ВАТ "Бершадське АТП 10527", яке очолює депутат районної ради В.Т. Яновський. І все ж завдяки високій майстерності і професіоналізму він зустрічає свято працівників автомобільного транспорту з добрими результатами. За 9 місяців 2007 року перевезено 1446,8 тис. пасажирів, що на 32,2 тис. більше проти минулого року, отримано 2480,8 тис. грн. доходів, що на... читати далі ...»

 ЧОМУ ЗАМОВКАЮТЬ ДУХОВІ ОРКЕСТРИ?

ЧОМУ ЗАМОВКАЮТЬ ДУХОВІ ОРКЕСТРИ?


Кого з нас не полонила у дитинстві неповторна мелодія духового оркестру, без якого не обходилося жодне свято. Як винагорода сприймалася найменша можливість постояти поряд з музикантами чи попасти в число везунчиків під час їхньої гри в оркестровій ямі клубу. Все це відчув особисто, як і ту гордість, коли п’ятикласником став учасником одного з кращих духових оркестрів району. Скажете, ностальгія... читати далі ...»

 ЧИМ ЖИВУТЬ ВЕТЕРАНИ

ЧИМ ЖИВУТЬ ВЕТЕРАНИ


9 жовтня відбулася звітно-виборна конференція районної ради ветеранів війни, праці і Збройних Сил У ній взяли участь майже 200 делегатів. На конференцію були запрошені міський та сільські голови, голови ветеранських організацій, начальники відділів райдержадміністрації, служб, робота яких пов’язана з обслуговуванням ветеранів, прибув актив ветеранської організації міста. В роботі зібрання взяли... читати далі ...»

 І ЗАХОПЛЕННЯ, І РОЗРАДА

І ЗАХОПЛЕННЯ, І РОЗРАДА

11 Вересня 2007, 08:36 / Персоналії / Глинське / П'ятківка

Пенсіонерів Євдокію Микитівну Лук'янчук та її чоловіка Петра Сергійовича знають не тільки у Глинському чи П'ятківці. Це до них щовесни їдуть по розсаду навіть із райцентру, де її на базарі хоч греблю гати. Адже не раз вже переконувалися, що розсада саме від них – то вже гарантія, що будуть помідори. А ще вони займаються квітникарством. Хоч певною мірою це їх бізнес, з квітами на ринку не... читати далі ...»

 ГЛИНСЬКЕ – НЕМОВ ПИСАНКА

ГЛИНСЬКЕ – НЕМОВ ПИСАНКА

11 Вересня 2007, 08:35 / Нове в роботі / Глинське / Бершадь / П'ятківка

У нас вже стало традицією, що як тільки село потрапляє у розряд бригадних, то багато починають вважати його безнадійним, безперспективним. У тому, що це не завжди так, переконав якось один з відвідувачів редакції. У пошуках, де купити житло, у свій час він обходив та об'їздив усі навколишні від Бершаді села і передмістя. Тільки у селище Глинське, де всього 102 двори, не навідався. Адже навіщо,... читати далі ...»

 ЧОМУ МОЛОДЬ ПОКИДАЄ СЕЛО?

ЧОМУ МОЛОДЬ ПОКИДАЄ СЕЛО?

30 Липня 2007, 22:56 / Нам пишуть / П'ятківка

Якось зустрів колишню випускницю П'ятківської середньої школи, яка у свій час працювала на фермі, була учасником художньої самодіяльності, аж поки не виїхала за кордон. Вона мені відверто зізналася, що у думках часто повертається до тих місць, де минули дитинство, юність. Своє рідне село ніколи не забудеться, не втратить своєї принади для тих, хто залишив його. І не тільки тому, що там рідні і... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7 6Новини села П'ятківка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села П'ятківка. Новини села П'ятківки, фото. Все про П'ятківку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення