Fridge magnet wooden gears

П'ятківка в новинах

 02 ПОВІДОМЛЯЄ

02 ПОВІДОМЛЯЄ

25 Липня 2007, 22:33 / Гаряча лінія / Красносілка / П'ятківка

У с. Красносілці опівночі по вул. 50-річчя Жовтня розбилися дві іномарки. За кермом "Міцубісі-Лансер" був місцевий житель, який не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху і зіткнувся із автомобілем "Тойота-Функарго", під керуванням жителя м. Тростянця. Двоє пасажирів "Тойоти" отримали ушкодження, обидва автомобілі відновленню не підлягають. ® ® ® У с. П'ятківці не тільки... читати далі ...»

 ЩОБ УНИКНУТИ ЛИХА

ЩОБ УНИКНУТИ ЛИХА


Складні кліматичні умови, спека, сприяють виникненню пожеж. Тільки за останні дні довелося декілька разів виїжджати на їх гасіння. Загоряння сухої трави біля хлібних, лісових масивів мало місце у П'ятківці, Джулинці, Кидрасівці. Щоб уникнути лиха, треба приділяти більше уваги застережливим заходам на місцях. Відкритий вогонь застосовувати подалі від хлібних масивів, під час відпочинку у лісі не... читати далі ...»


 ТОН ЗАДАЄ ТОВ «ЗЕРНОПРОДУКТ»

ТОН ЗАДАЄ ТОВ «ЗЕРНОПРОДУКТ»

25 Липня 2007, 22:19 / В громадах / Баланівка / Бирлівка / П'ятківка

У Бершадській філії ТОВ "Зернопродукт" ще станом на 13 липня у Бирлівці, П'ятківці і Баланівці, які увійшли до її складу, було завершено обмолот озимої пшениці на 2,5 тис. га, на 500 га – ріпаку. Залишалося обмолотити ячмінь на 400 га – це на два дні роботи. Комбайни вже готувалися до перекидки у Тульчинську філію. На полях Бершадської жнивував найбільший, у порівнянні з... читати далі ...»

 В ОСНОВІ ДІЯЛЬНОСТІ – КОНСОЛІДАЦІЯ І СПІВПРАЦЯ

В ОСНОВІ ДІЯЛЬНОСТІ – КОНСОЛІДАЦІЯ І СПІВПРАЦЯ


Минулого тижня відбулася 8-а сесія районної ради, на якій її голова М.Г. Бурлака звітував про діяльність з квітня 2006-го по липень 2007 року. Пропонуємо читачам основні тези звіту. Події останнього часу в суспільстві, державі свідчать про протистояння, нереалізовані угоди між політиками. В зв'язку з цим перед нами чітко окреслено завдання: забезпечувати стабільний розвиток району, зберігати... читати далі ...»

 НЕ ЗАРОСТАЄ ШЛЯХ ДО БРАТСЬКОЇ МОГИЛИ

НЕ ЗАРОСТАЄ ШЛЯХ ДО БРАТСЬКОЇ МОГИЛИ

8 Травня 2007, 07:28 / Спогади / П'ятківка

Війна – всенародне горе. 858 п'ятківчан стали на захист Батьківщини, разом з усім народом піднялися на священний бій з фашистською ордою. Хоробро бились вони з ворогом – 458 навічно залишилися в братських могилах Європи – в Франції, Молдові, Угорщині, Німеччині, Чехії, Словаччині, Австрії, Східній Пруссії, Латвії, Естонії та інших країнах світу. Давно відгриміли бої Великої Вітчизняної, та в... читати далі ...»

 ШКОЛА ВЧИТЕЛЕМ СТОЇТЬ, А ДЕРЖАВА – ШКОЛОЮ

ШКОЛА ВЧИТЕЛЕМ СТОЇТЬ, А ДЕРЖАВА – ШКОЛОЮ


Сучасні освітні комунікаційні технології вимагають від педагогів творчості, ініціативи, підприємливості. Переконана: головним лейтмотивом спільних дій влади, громадськості, освітян має стати вихід освіти на нові позиції, на шляхи реальної конкурентоспроможності. У районі за останні роки сталися помітні зрушення щодо оновлення середньої освіти. Дошкілля – важлива ланка освіти Забезпечення... читати далі ...»

 ЗДОБУТКИ І ПЕРСПЕКТИВИ

ЗДОБУТКИ І ПЕРСПЕКТИВИ


Якщо повести мову про державну ветеринарну службу, то справедливо буде відзначити, що вона є однією з небагатьох, яка не тільки збереглась, а й набирає нових обертів. Про сьогодення служби кореспондент газети вів мову з С.В. МанЧенко, яка її очолює. – Світлано Василівно, як спрацювали у минулому році? – Якщо аналізувати виконання планів по профілактиці інфекційних і незаразних хвороб,... читати далі ...»

 ГОТУЮТЬСЯ ВИЙТИ В ПОЛЕ

ГОТУЮТЬСЯ ВИЙТИ В ПОЛЕ

17 Лютого 2007, 14:17 / Оголошення / Бирлівка / Баланівка / П'ятківка

Днями, як і передбачалося графіком, розпочато технічний огляд машинно-тракторних парків господарств. Варто відзначити, що настільки оновити техніку, як це зроблено у минулому році у Бершадській філії ТОВ «Зернопродукт», не спромоглися, мабуть, у решті господарств району разом узятих. Причому, закуплялася вона найновіших зразків. Дуже багато зроблено і по відновленню тієї, яка була. Здавалося б,... читати далі ...»

 СЕЛО З АФГАНСЬКИМ ВІДЛУННЯМ

СЕЛО З АФГАНСЬКИМ ВІДЛУННЯМ

14 Лютого 2007, 18:15 / Спогади / Осіївка / П'ятківка

Осіївка – село особливе. Розкидане по урочищах і обнесене лісом, воно ще в часи фашистської навали стало центром партизанського руху на Бершадщині, а місцеві партизанські землянки були для багатьох сільських хлопчаків справжньою школою мужності і відваги. Можливо тому чимало з них обрали професію захисника Вітчизни, гідно виконували й понині виконують свій обов'язок під час строкової служби в... читати далі ...»

 ТРИВАЄ ПРОТИСТОЯННЯ

ТРИВАЄ ПРОТИСТОЯННЯ

10 Лютого 2007, 18:03 / Актуально / Бирлівка / П'ятківка / Бершадь

між жителями райцентру, які проживають за мостом біля роздоріжжя Бирлівка-П'ятківка і приватним підприємцем, який отримав дозвіл на будівництво тут автозаправочної станції. Люди вважають, що вирубка багатьох дерев у сквері та спорудження станції завдасть шкоди не лише оточуючій природі, але й здоров'ю їх сімей. Багатомісячне протистояння дійшло вже й до подачі документів для судового розгляду.... читати далі ...»

 ВОДИ ХОЧ УМИЙСЯ, А СПРОБУЙ НАПИЙСЯ

ВОДИ ХОЧ УМИЙСЯ, А СПРОБУЙ НАПИЙСЯ


До редакції надійшов лист від одного із жителів Красносілки, у якому він запитує: чому зараз криниці не хлорують, як це було раніше? Що для цього потрібно? Ось яку відповідь на ці запитання дає санітарний лікар по загальній гігієні райсанепідстанцїі Л.Є. БІднЯк: "Згідно із ст.18 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", органи виконавчої влади... читати далі ...»

 НЕ ЗАБУВАЙМО ПРО НИХ

НЕ ЗАБУВАЙМО ПРО НИХ

3 Грудня 2006, 12:37 / Спогади / П'ятківка

З кожним роком все менше залишається з нами людей, які захищали рідну землю від ворога ціною власного здоров'я і залишилися інвалідами. Так, в П'ятківку з полів Великої Вітчизняної війни повернулося 420 односельчан, з них – 120 інвалідів. Нині в селі проживають 26 учасників бойових дій, з них 20 – інваліди. Мені часто доводиться з ними спілкуватися, в багатьох уже поважний вік і потребують вони... читати далі ...»

 ПАМ’ЯТАЙМО, ЩОБ НЕ ПОВТОРИЛОСЯ

ПАМ’ЯТАЙМО, ЩОБ НЕ ПОВТОРИЛОСЯ

28 Листопада 2006, 19:05 / Спогади / П'ятківка

Одна з найстрашніших сторінок українського народу – голодомор 1932-1933 і 1946-1947 років. Ця трагедія не обминула і моє село. До 1932-го у нас проживало більше чотирьох тисяч населення, з голоду загинула третина. Впродовж останніх років я збирав і вивчав свідчення старших за мене односельчан, які пережили те лихоліття. Тоді вони були десяти-двадцятилітніми. Серед свідків 99-річна Ганна... читати далі ...»

 ПОВІТРЯ І ВОДА БУДУТЬ ЧИСТИМИ, А ЗЕМЛЯ – РОДЮЧОЮ

ПОВІТРЯ І ВОДА БУДУТЬ ЧИСТИМИ, А ЗЕМЛЯ – РОДЮЧОЮ


З інформації на сесії П.В. ПОПУКА – депутата районної ради, державного інспектора з охорони навколишнього середовища. Комплексною екологічною програмою Бершадщини на період 2004-2015 років передбачено завдання спрямувати дії управлінь, відділів РДА, підприємств, установ та організацій, міської та сільських рад на виконання комплексних заходів на створення правових, фінансових,... читати далі ...»

 УЧИТЕЛЬСЬКА ДОЛЯ – ВИСОКА ЗОРЯ

УЧИТЕЛЬСЬКА ДОЛЯ – ВИСОКА ЗОРЯ


Європейський досвід переконливо свідчить: чим вищий рівень освіти населення, тим краще живуть люди, тим досконалішими є демократичні інститути. Завдання школи ХХІ століття – формувати людину, для якої отримання знань стає способом життя. З усіх ланок освіти чи не найважливішою є дошкільна, адже дошкільний вік – базовий етап фізичного, психічного та соціального становлення особистості.... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7Новини села П'ятківка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села П'ятківка. Новини села П'ятківки, фото. Все про П'ятківку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення