Fridge magnet wooden gears

"Рідний край серцю наймиліший"

 • Подобається1Не подобається
 • 22 Жовтня 2010 р

Днями голова обласної ради Григорій Михайлович Заболотний знову побував у Бершадському районі. Він провів прийом громадян, відвідав об’єкти соціально-культурного призначення в кількох територіальних громадах. Звичайно ж, як завжди, приїхав не з порожніми руками.

Робоча поїздка голови облради, в якій узяв активну участь голова районної ради Михайло Григорович Бурлака, розпочалася з трохи незвичного прийому громадян – у приміщенні Флоринської сільської ради. Цього разу тих, хто звертався до Григорія Михайловича, було значно менше, ніж у попередні прийомні дні, але проблеми, з якими йшли люди, не менш серйозні і болючі. Кількох людей тривожила відсутність належних коштів на лікування важких хвороб, проведення складних і дорогих операцій.
У міру своїх можливостей голова облради надавав допомогу, домовлявся з відповідальними працівниками, як краще посприяти людям у лікуванні.

Жителі Флорино звернулися із скаргами на неякісне енергопостачання саме у їхньому селі. Проблему Григорій Михайлович почав вирішувати зразу ж, зателефонувавши відповідальним керівникам. Голова райради М.Г. Бурлака і сільський голова В.І. Нікітчук триматимуть цю справу на контролі. Буваючи на прийомах очільника обласної ради, ми звернули увагу на те, що Григорій Михайлович з величезною увагою вислуховує кожного, хто до нього звертається. Намагається допомогти людям негайно – іноді й матеріально, і не тільки призначеними для цього коштами, а й власними грішми. А якщо розв’язання проблеми потребує часу, то обов’язково перевірить, як виконані його доручення.
Люди переконалися, що він ніколи не дає обіцянок, яких не може виконати. По-іншому кажучи, його слово завжди стає ділом.
Після прийому у Флорино Г.М. Заболотний побував на території місцевого СпасоПреображенського монастиря (на знімку), якому вже майже чотириста років, і який відроджується після багатьох літ безбожництва. Вислухавши розповідь настоятеля отця Назарія, голова облради зробив і свій внесок на розвиток святої обителі.
Дуже гарне враження справило на нашого земляка відвідання місцевого дитсадка «Колосок». Ця установа, в якій виховується майже сто маленьких флоринчан, величезну роботу проводить по естетичному та екологічному вихованню дітей.
А коли завітали в амбулаторію сімейної медицини, Григорій Михайлович не стримував захоплення, адже таких закладів в Україні ще треба пошукати. Найсучасніша апаратура, висококваліфіковані працівники, чудові умови для хворих переконують у тому, що сільській медицині належну увагу приділяють і ра - йонна, і сільська влади, не залишається осторонь і місцеве товариство «Флора». Тож якої ще реформи потрібно, коли тут все на найвищому рівні?

Результат в кінцевому підсумку залежить від ставлення людей до справи. У цьому переконуєшся, коли приїжджаєш у Флорино.
Цього ж дня Григорій Заболотний побував у П’ятківці, де тамтешньому фельдшерськоакушерському пунктові подарував комп’ютер, пообіцяв посприяти в ремонті, а також заміні дверей. До справи залучаться і місцеві підприємці.
Майже кожного свого приїзду в район голова облради буває у Джулинській школі-інтернаті. Минулого разу він пообіцяв виконати прохання дітей, тож нині привіз і вручив плазмовий телевізор та карооке.
Відвідав школу і в Поташні. Тут вона давно вже потребує нового комп’ютерного класу, і, звичайно ж, вона його матиме.
Відвертим, щирим, доброзичливим було спілкування тут з учителями. Коли мова зайшла про газифікацію, то Григорій Михайлович порадив місцевим керівникам, зокрема сільському голові М.Г. Рудю взяти участь в обласній програмі «Енергонезалежне село» і не чекати, коли до них прийде газ, який постійно дорожчає. Набагато швидше і дешевше провести електрифікацію, як це зробила Серединка. А тим часом вигідно встановити в школі піролізні котли, які економні і дають багато тепла – в цьому посприяти обіцяв голова облради.
Говорилося і про дорогу до села. Зійшлися на тому, що потрібно взятися за прокладання двокілометрового відрізку, що веде із дороги БершадьЛісниче.
Фельдшерсько-акушерський пункт у селі теж потребує належної уваги, а найперше – переведення акушерки на повну ставку.
Під час відвідування різних закладів соціального призначення голова обласної ради спілкувався з людьми, цікавився, чим може ще допомогти. Можливо, таке ставлення в нього тому, що Бершадщина – його мала батьківщина?

Про Григорія Михайловича можу сказати, що він, безперечно, є по-справжньому фахівцем в питаннях місцевого самоврядування, у виробничій сфері і, безумовно, у галузі АПК. Маючи за плечима багаторічний управлінський і життєвий досвід, він є дуже професійною людиною. І підтвердженням цьому, зокрема, є результати його діяльності на посаді голови обласної ради. Причому, його можна віднести до тієї когорти управлінців, які, як кажуть, завжди йдуть у ногу з часом. Якщо говорити про людські якості Григорія Михайловича, то з моменту нашого знайомства, незважаючи на різницю у віці, у нас склались досить дружні стосунки. І взагалі, він – дуже добра людина, яка небайдужа до чужої біди. Те саме можна сказати і про його родину – це чудова і дружна сім’я.
Володимир ГРОЙСМАН.

Григорій Заболотний: – Я абсолютно однаково ставлюся до всіх районів. Це можуть підтвердити ті, хто буває зі мною в поїздках по області. Але ж, звичайно, рідне є рідне, тож постійно переймаюся турботами земляків. Нам не потрібно нічого ділити, бо успіхів можемо досягти лише в єднанні заради великої мети.


Дивіться також в розділі  Знай наших
» 16.06.2018 14 орденів знайшли своїх героїв. Днями під час чергової поїздки на Схід України до зони проведення Операції об’єднаних сил (ООС) вінницькі та бершадські волонтери доставили на фронт нагороди і гуманітарну допомогу.
» 25.03.2018 У Вінниці пройшли урочистості третього регіонального етапу національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. У рамках заходу «Благодійна Вінниччина-2017» віншували кращих в області...
» 17.03.2018 повернулися благочинний Бершадського району, протоієрей Ростислав Процанін, депутат обласної ради Володимир Зарічанський, Василь Максим’юк та волонтер Аліна Мазур.
» 08.03.2018 Найкраще про підприємство можна дізнатись через людей, які в ньому працюють. На початку весни та напередодні Міжнародного жіночого свята ми знайомимо вас із жінками Вінниччини, які залишилися на малій батьківщині будувати кар’єру та покращувати...
» 13.02.2018 За мужність і відвагу
» 13.02.2018 Від «Надбужанки» – захисникам України
» 20.01.2018 «Кинувшись на рейки, я відштовхнув Віталика, а сам уже відскочити не встиг»
» 06.01.2018 Вітаємо земляка!
» 06.01.2018 Мати - героїня
» 23.09.2017 «Масяня» після весілля знову вирушив на Схід
Всі статті розділу Знай наших »
Цікаві фото
5 фото   
<b>Дитячий крок - найближче до зірок!</b><br />Відбувся фінал Всеукраїнського дитячого телевізійного конкурсу "Крок до зірок". Випробування на артистизм,...
4 фото   
<b>Дяківка на межі трьох областей</b><br />Це село за графіком відвідала робоча група у складі начальників відділів та структурних підрозділів РДА, яку очолював...
4 фото   
<b>Бершадці обирали Президента</b><br />Три тижні тому на виборах Президента України ніхто з 18 кандидатів на найвищу посаду в державі не отримав більше 50%...
5 фото   
<b>З надією на дощ</b><br />Людно було днями біля відомого на території Бирлівської територіальної громади Бурлакового джерела. З надією на...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Бадьорко Микола Єфремович (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.04.45. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Розвиток капіталізму відчутно позначився на зміні соціального складу Бершаді. Лише п'ята частина населення займалась тепер сільським господарством. Все більшу роль у суспільному житті відігравали робітники промислових підприємств. У місті були три млини, тютюнова і макаронна фабрики, винокурний завод, друкарня. Після пожежі 1872 року був модернізований цукровий завод. Напередодні... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

"Рідний край серцю наймиліший" - Бершадщина - перлина поділля - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення