Fridge magnet wooden gears

Життєвий шлях в улюбленій роботі

  • Подобається0Не подобається
  • 5 Липня 2015, 11:27

Нам часто здається, що все величне і прекрасне знаходиться десь далеко і твориться унікальними недосяжними людьми, відірваними від нашого буденного життя. Можливо, для якихось випадків це й правда, та аж ніяк не для Віталія Віталійовича Тимошенка, для якого культура стала частиною життя.

Ще з малечку часто-густо Віталій ввечері добирався додому пішки, адже заняття у вокально-інструментальному гуртку при будинку культури було допізна. Ні дощ, ні сніг не були перешкодою для нього, бо квітла у його душі «свята до музики любов». Перший, хто розкрив талант маленького хлопчини, був талановитий музикант Василь ТимофійовичШатайло, керівник вокально-інструментального гуртка. За високий рівень виконавської майстерності колектив отримав почесне звання «аматорський народний».

Віталій тоді був його наймолодшим учасником. Молоді, талановиті музики мали гарну музичну підготовку, та й інструменти на той час у них були найкращі. Колектив запросили в круїз на теплохід «Адмірал Нахімов», де вони отримали підтримку глядачів за легкі танцювальні мелодії, пісні про кохання та металічний драйв.

Потім у Віталія була служба в армії, а після – робота в Маньківському будинку культури на посаді керівника вокально-інструментального ансамблю, в якому раніше і сам розпочинав свій творчий шлях, та навчання в Тульчинському училищі за спеціальністю керівник духового оркестру.

Нині Віталій Віталійович Тимошенко є директором одного з найкращих у районі сільських будинків культури та керівником зразкового вокально-інструментального ансамблю «Явір» Маньківського будинку культури. Втілюючи потужність творчої енергії, педагогічний талант, стали випускниками не одне покоління дітей – учасників ВІА. Випускники колективу мають дипломи Тульчинського училища культури, Київського національного університету культури і мистецтв, Київського музичного училища ім. Глієра.

Щебагато планів є у Віталія Тимошенка – постійний пошук та робота з талановитою молоддю, підбір репертуару для колективу, участь у культурно-масових заходах, конкурсах, фестивалях. Звичайно, роботи дуже багато. Але вона – в радість, вона – для людей.

Цими днями Віталій Віталійович Тимошенко святкує свій золотий ювілей. Районний відділ культури і туризму райдержадміністрації, профспілковий комітет клубних працівників району, колеги по роботі вітають ювіляра з днем народження і бажають йому здоров’я, творчого натхнення, вдячних глядачів, з музикою, піснею на довгі літа.

Лариса МОСКАЛЕНКО, методист районного будинку культури.


Дивіться також в розділі  Світ захоплень
» 02.04.2018 Стояв травневий сонячний день. Напував своїм ароматом бузок, що розцвів рясно, щебетало птаство. Саме тоді, у далекому 1962-му, фотограф зафіксував на плівку хоровий гурток Тирлівської восьмирічної школи. Це були учні 5-7 класів. Керувала...
» 30.12.2017 Напередодні свята Варваривишивальниці у будинку дитячої творчості відбулася зустріч із майстринею Оксаною Шуляр. Присутні ознайомилися з її роботами та навіть спробували себе у вишивальному ремеслі.
» 16.12.2017 – так називається книга братів Григорія та Віктора Погончиків. Це нариси з історії та життя мешканців цього невеликого села. У книзі розкрито історію Серебрії з середини 17-го століття від часу заснування шляхтичем Серебринським і до наших днів.
» 02.12.2017 У світлиці сільського будинку культури відбулася зустріч з талановитою і творчою людиною Лідією Ратушняк. У селі знають Лідію Іванівну як гарну дружину, маму, бабусю, господиню і просто хорошу працьовиту жінку. Є в неї ще дар – вміння і бажання...
» 26.11.2017 Біль, гордість, скорбота
» 11.11.2017 Щире слово про Поділля
» 07.10.2017 Палітра життя Анатолія Чміля
» 04.02.2017 Вклоняюсь тобі, моє рідне село
» 30.12.2016 Гран-прі у трьох номінаціях
» 30.12.2016 «Світові таланти»
Всі статті розділу Світ захоплень »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Випуск у медколеджі</b><br />2 березня 2011 року&nbsp; у Бершадському медичному коледжі відбувся 42 випуск&nbsp; фельдшерів.
2 фото   
<b>Шістдесят років Чернятській ГЕС</b><br />Нещодавно минуло шістдесят років Чернятській гідроелектростанції. Над входом до машинної зали зафіксовано дату її...
14 фото   
<b>ШУМИЛІВ</b><br />
5 фото   
<b>Театралізоване дійство «Щедра кутя. Новий рік»</b><br />Три головні зимові свята приходять разом у кожен дім &ndash; чи не найбажаніші для кожного українця, адже саме вони...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Швайдак Пилип Карпович (1915) 1915 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1942 р.

З історії Бершаді
Цікаво проводять своє дозвілля трудящі в численних гуртках та студіях художньої самодіяльності, які є на всіх підприємствах, в навчальних закладах. Хоровий і танцювальний колективи спиртового комбінату — дипломанти республіканського огляду колективів художньої самодіяльності. Незмінним успіхом користуються не тільки в районі, але й в області хор вчителів міста, естрадний оркестр,... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Життєвий шлях в улюбленій роботі - Світ захоплень Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники