ВИ МАЙБУТНЄ ВЕДЕТЕ ЗА РУКУ...

 • Подобається23Не подобається
 • 30 Січня 2009 р

Минулої суботи в актовій залі Бершадської ЗОШ № 3 відділом освіти райдержадміністрації проведено конкурс фахової майстерності “ІнтеГРАція”, у якому взяли участь вчителі естетичного напрямку: музики, образотворчого мистецтва та трудового навчання загальноосвітніх шкіл району.
Свято розпочалося із виставок виробів освітян, які продемонстрували їх фахову майстерність, творчість та філософські погляди. Було поставлено певні вимоги та завдання до учасників: зображення куща калини – символу України, криниці, української хати, відтворення обрядовості, побуту, звичаїв з урахуванням сучасності.

Роботи представлені у різних техніках виконання: вишивка (Яланецька, Джулинська, Красносільська, Сумівська, Тернівська, Війтівська ЗОШ); бісероплетіння (Джулинська, Флоринська, Яланецька, Сумівська, Бершадська ЗОШ N1), акварель, олівець (М'яко хідська, Сумівська, Луговацька, Красносільська ЗОШ), персональна виставка художника з Осіївки В.А.Чміля, пап'є-маше (Флоринська, Березівська ЗОШ), в'язання гачком та шпицями (Тернівська ЗОШ), вироби з солоного тіста (Сумівська, Шляхівська, Крушинівська, Бершадська ЗОШ №2, Війтівська ЗОШ (вч. В.І. Шевчук – вироби із солоного тіста виставлялися в Київському українському Домі), пластиліну і природних матеріалів (Великокиріївська ЗОШ), витинанка (Яланецька, Джулинська, Берізко-Бершадська ЗОШ), квілінг (П'ятківська ЗОШ) та інші.
Особливої уваги заслуговує прорізне різьблення по дереву, яке продемонстрували Красносільська (вч. В.О.Рябокінь), Голдашівська (вч.М.П. Мельник), Осіївська (вч.І.Д. Кирилюк), Тернівська (вч.О.В. Комайгородський, І.Б.Чапалда), Ставківська (сувеніри для нагородження обдарованих дітей в різних номінаціях), Джулинська ЗОШ.Діючі моделі криниці-журавля, світлофора, кімнатної електромережі, гвинтокрила та місяцехода продемонструвала Михайлівська ЗОШ (для використання на уроках фізики, ОБЖД).
Цікавими були роботи Шумилівської ЗОШ (“Українська ідилія”, макет народознавчої композиції “Українське обійстя”, композиція-колаж “Переспіви українського села”). Заслуговують уваги роботи із вторинної біосировини.
Одним із завдань було створення геральдики освіти (герба, прапора, гімну освітян району) та нагородних сувенірів для відзначення переможців (сова – як символ мудрості і знань). Досить цікаво, творчо, з врахуванням геральдики району та області, кожна загальноосвітня школа представляла свої проекти. Герби та прапори виготовлялися з найрізноманітніших матеріалів та різними техніками: акварель, аплікація, бісероплетіння, вишивка та інше. Гімни, написані вчителями музики та виконані в залі, вражали своїм змістом, закоханістю у професію, любов'ю до рідного краю.
Також учителі змагалися в індивідуальних конкурсах педагогічної майстерності: методичному, бліцопитуванні, презентації, “срібний ящик”, відеоконкурсі, творчому проекті та майстер-класі. Останній конкурс проводився за участю присутніх у залі. Тому всі бажаючі мали можливість познайомитися з одним із видів образотворчого мистецтва, взяти участь у вивченні нового матеріалу на уроках музики та трудового навчання. Учасники мали змогу використовувати різноманітні технічні засоби для висвітлення своєї майстерності.
Підсумок конкурсу підбило професійне журі. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Л.Т. Почвірна наголосила на тому, що визначити переможця серед такої кількості творчих особистостей неможливо, адже кожен талановитий по-своєму. Зважаючи на те, що конкурси такого рівня проводяться вперше, всіх учасників було нагороджено грамотами за участь у конкурсах та грошовими нагородами.
Проведення конкурсу фахової майстерності ще раз довело, що педагогічна майстерність району знаходиться на високому рівні. Для вчителя найважливішою оцінкою його професіоналізму є передача знань, умінь та навичок учням, відтворення їх на більш високому етапі сучасності. Саме уроки образотворчого мистецтва, музики та трудового навчання виховують почуття гармонії з природою, навколишнім світом, вчать знайти та зайняти своє місце в житті.
Галина ІВАНЧЕНКО, керівник прес-служби РДА.


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Колегія відділу освіти</b><br />29 серпня 2012 року в Бершадському районі відбулось засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, в якому...
10 фото   
<b>На городі</b><br />
4 фото   
<b>Сонячне свято в Серединці</b><br />Цьогоріч традиційне свято – День села – було незвичним, адже відзначалося 65-річчя незабутнього Василя Думанського…
2 фото   
<b>Працюють спільно на результат</b><br />Голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур продовжує виїзди в територіальні громади району. Цього разу він побував у...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Серебрія
Войтовський Йосип Степанович (1920) 1920 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1945 р.

З історії Бершаді
Суттєво змінилося становище численних дрібних артілей бершадських ремісників. Всі вони об'єднані у шість промислових артілей, де працювало понад 600 робітників . А одна з них перетворилася на меблеву фабрику. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

ВИ МАЙБУТНЄ ВЕДЕТЕ ЗА РУКУ... - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення