Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається9Не подобається
 • 2 Грудня 2009 р

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку № 8 щиро вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Війтівки Марію Іванівну ГУМЕННУ (2.12) та листоношу с. Михайлівки Галину Володимирівну СЛУХІНСЬКУ (3.12) Радість і щастя хай ллються рікою, Щоб ви не стрічались ніколи з журбою.
Хай радісна посмішка сяє на устах, І смутку ніколи не буде в очах!

Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо дорогому, доброму, турботливому чоловіку, батьку, дідусю Миколі Гавриловичу КУЗЬМИШИНУ (1.12) З ювілеєм, із роками, що прожив ти щедро й плідно.
Ти усім ділився з нами, не жалів нічого, рідний.
Ти працюєш без утоми, у турботах день при дні, Щоб достаток був удома, тепло й затишно в сім’ї.
Дітям – поміч і надія, люблячий дідусь – онукам, І робити все уміють працьовиті твої руки.
Те, що маємо сьогодні, ми завдячуєм тобі.
Найдорожчий, найрідніший, радість ти даруєш всім.
Щоб міцним було здоров’я і приємними новини, Щоб достатком хата повна у нас всіх була щоднини.
Щоб частіше зустрічались із приємної нагоди, І щоб міцно всі тримались гілочки одного роду.
Так будь же веселим, частіше жартуй, Любов і радість нам всім даруй.
Хай будуть здоров’я, і щастя, і сила, І буде вся наша родина щаслива.
З любов’ю, повагою і вдячністю дружина, діти, онуки.

Щиро вітаємо з 60-річним ювілеєм шановного Миколу Гавриловича КУЗЬМИШИНА з Лісничого.
Нехай в душі не вигасне зірниця, А мудрість літ не стане тягарем, Хай повниться до краю, день за днем, Добра й достатку золота криниця.
Хай щедро доля нагородить Вас Здоров'ям, щастям, миром і натхненням, Бажаємо Вам прожити ще сотню літ Під Божим і людським благословенням.
З повагою та шаною Ніна і Володя Корчинські з Вовчка.

Дорогу, любу, лагідну, добру дружину, матусю і бабусю Надію Василівну ПОХИЛУ з Бершаді сердечно вітаємо з ювілеєм і бажаємо їй всього найкращого.
Як сонцем весняним тобою зігріті, Даруєм тобі, люба, море квітів, Всі ніжні й найкращі слова, Всю ласку й любов, яка лиш бува.
Прийми, наша рідна, низенький уклін За те, що в житті – наш надійний заслін, За те, що ти – наша сімейна опора, За те, що з тобою не знаємо горя, За усмішку лагідну, душу просту, За щиру й сердечну твою доброту.
З любов’ю і повагою чоловік, син Юра, невістка Люда, дочка Таня, зять Володя, онуки Діма, Славік.
Найкращі, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 25-річчя настоятелю церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Михайлівки, ієрею, шановному Віталію Володимировичу НАДУТОМУ (30.11) Всечесний отче Віталію, прийміть від нас слова великої подяки і пошани: Спасибі Вам, отче, що Ви у нас є, Спасибі, що паству свою любите.
Спасибі за працю, спасибі за храм, За щирі науки, що несете Ви нам!
Спасибі Вам, отче, за Ваше тепло, За людяність Вашу, Ваше добро.
Нехай Вам довіку щасливо живеться, Хай завжди достаток у домі ведеться!
Тож будьте Ви, отче, завжди щасливий, Ніколи не хмурьтесь, коли важко Вам, Бо Ви у нас, отче, такий справедливий, Коли Ви всміхаєтесь – радісно нам!
За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Вам, любий отче, низький наш уклін!
З повагою община церкви та прихожани с. Михайлівки.

Сердечно вітаємо з 25-річчям дорогого, шановного настоятеля церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Михайлівки, ієрея Віталія Володимировича НАДУТОГО Дорогий наш отче! Прийміть від нас низький уклін і визнання глибокої шани та вдячності Вам за Вашу людяність і доброту. Бажаємо, щоб Всевишній благословив Вас своєю ласкою. Нехай не знають втоми Ваше серце і душа, нехай любов Христа додасть Вам сили у терпінні, нехай надалі Вас люблять і цінують люди.
Серед усіх земних шляхів Ви вибрали круту дорогу.
Не так-то легко на землі Жертовно присвятитись Богу.
Нехай цей день Вам щастя принесе, А тихість голуба в душі панує, Нехай Господь від болю збереже І всі молитви Ваші хай почує.
З повагою Євдокія Деркач з сім’єю з Михайлівки та Марія Бородата з сім’єю з Гербено.

З нагоди 50-річного ювілею сердечно вітаємо нашого дорогого чоловіка, батька, дідуся, сина, шановного свата Олександра Володимировича ТОЛКАЧОВА (2.12) з Шляхової.
Дорогий наш, прийми від всієї нашої родини найкращі побажання міцного здоров'я, щастя, добра. У цей святковий день забудь клопоти, проблеми – прийми від нас любов, повагу, бо ти найдобріший, найкращий дідусь, батько, чоловік. Ти для нас завжди будеш взірцем доброти, порядності, працьовитості. Ми хочемо подарувати тобі всю теплоту і ніжність наших сердець. Нехай твоє життя буде довгим, ясним і безхмарним.Спасибі за мудрі поради, батьківську турботу, за добреє серце і душу багату.
З любов’ю та повагою дружина, діти, онучка Поліночка, мама, свати, рідні.

Дорогу, любу дружину, лагідну, турботливу, найкращу у світі матусю, бабусю Анну Тимофіївну РОСЛЯК (1.12) з Бершаді щиро і сердечно вітаємо з ювілеєм.
Рідненька наша, молимось за тебе, Твоя любов нас всіх обігріва, І нам в житті нічого більш не треба, Лиш ти була б здорова і жива.
Тебе цілуєм і тобі вклоняємось, І відчуваєм рук твоїх тепло, Багато в світі мам, дружин, бабусь, та знаємо: Такої ще ні в кого не було!
З повагою та любов’ю чоловік, сини, невістка, онук Максимко.

Сьогодні святкує свій ювілей наша лагідна, турботлива, найкраща у світі дружина, матуся, бабуся, шановна сваха Ганна Дем’янівна КОНСТАНТИНІВСЬКА з Тернівки.
Сердечно вітаємо її.
Любима, рідненька, найкраща, єдина, Щоб ти не хилилась ніколи в журбі, І сонце, і зорі, і даль журавлину Твої діти, онуки та рідні дарують тобі.
І восени, і взимку, весною і влітку, Щоб щастя й здоров’я у тебе було, Уклін тобі, рідна, від дітей і онуків За ласку, турботу й тепло!
З любов’ю та повагою чоловік, дочка Ірина, зять Михайло, син Олексій, невістка Наташа, онуки Марина, Богдан, Сергій, Настя, сваха Галина.


Дивіться також в розділі  Оголошення
» 30.08.2018 07.09.2018 року в приміщені Бершадського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області за адресую Вінницька область м. Бершадь вул.. Героїв України 8, з 10.00 години до 13.00 години...
» 15.06.2018 на газети та журнали на друге півріччя 2018 року.
» 15.06.2018 Останнім часом у країні змінюється ставлення до Збройних сил України. Зросла потреба у професійній та вмотивованій армії. Бершадський райвійськкомат постійно проводить відбір кандидатів віком від 18 до 60 років на проходження військової служби за...
» 07.04.2018 Шановні ветерани війни та учасники антитерористичної операції! Будь ласка, звертайтеся до своїх сімейних лікарів для проходження медичних оглядів згідно з графіком:
» 06.04.2018 До уваги власників зброї!
» 06.04.2018 Шановні жителі м. Бершаді!
» 06.04.2018 Стіл знахідок
» 02.04.2018 До уваги представників громадськості!
» 01.04.2018 Проти зла – усією громадою
» 01.04.2018 На військову службу за контрактом
Всі статті розділу Оголошення »
Цікаві фото
9 фото   
<b>Листопад</b><br />
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора - Липовеччина – тур третій</b><br />Черговий виїзд редакторського корпусу виявився вже до меншого, сорокатисячного району, але зовсім не менш значимого і...
3 фото   
<b>Вшанували працівників культури і аматорів мистецтва</b><br />Багата на таланти Бершадщина славиться своїми культурними і духовними надбаннями. Працівники клубних закладів,...
2 фото   
<b>Посівний календар на 2011 рік</b><br />У календарі вказані тільки найсприятливіші дні для садіння та сівби овочевих культур, але їх можна сіяти і саджати і...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Міцель Семен Абрамович (1923) 1923 р., єврей. Кадровий. Старшина. Загинув 29.01.44. Похов. м. Колпіно, Ленінградська обл.

З історії Бершаді
Цукровики постійно борються за впровадження на виробництві високої культури виробництва. Поруч з виконанням виробничих планів багато уваги приділяється естетиці виробництва: цехи просторі, світлі, всюди вазони з квітами. На території заводу робітники посадили фруктовий сад, розбили квітники, заасфальтували доріжки. У затінку шумлять струмені невеликого фонтану, поруч - альтанки. В центрі скверу... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Офіційні оголошення та звернення організацій бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення