Fridge magnet wooden gears

ПТАХОКОМБІНАТ «БЕРШАДСЬКИЙ» – НА ПІДЙОМІ

  • Подобається5Не подобається
  • 11 Листопада 2008, 23:46

Досягнуті об’єми виробництва просто вражають. Адже сьогодні виробляється по 27-30 тонн м’яса щодня(!). Не живої ваги птиці, а саме м’яса, що не одне і теж. Адже йому потрібно дати ще й належний товарний вигляд, розфасувати. Та ще й відповідно з тенденціями, яких вимагають клієнти. Покупець вибагливий і завжди хоче, щоб за його гроші йому подали продукцію у найширшому асортименті. Не можна скидати з рахунків, що на птахокомбінаті не тільки розробляють птицю, а й глибоко її переробляють.
Читачам газети, мабуть, вже пригадалися славнозвісні копчені кури, стегенця, хвостики, крильця, рулети, про які можна почути тільки найкращі відгуки і яким, кажуть, немає більше рівних на теренах України. Або як тут вже не згадати славнозвісні ковбасні вироби – всього на підприємстві виробляється біля 100 видів продукції. Сьогодні цей колектив може впевнено говорити про те, що покупця свого він завоював, знайшов у жорсткій конкуренції впродовж майже 30-річної його діяльності, за ним закріпилася слава ділового партнера, репутація людей, які завжди дотримуються слова стосовно якості продукції, її асортименту. А головне, що презентують себе тут завжди не словом, а ділом, товаром, який виробляють. До того ж, екологічно чистим, чим особливо нині дорожить Європа.

НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ
В новому забійному цеху на сортуванні птиці робітниця Наталя Іванівна Зайнуліна (на знімку зліва направо), завідуюча цехом Лариса Павлівна Замкова і робітниця Марія Тихонівна Криворука.
Цією алеєю до одного з виробничих підрозділів птахокомбінату щоденно поспішають у справах десятки людей.
І хоч відстань чимала, жодного разу не зустрінете ні папірця, ні недопалка цигарки. Акуратно, зі смаком підстрижені зелені насадження, порядок. Рука не піднімається, щоб хоч чимось порушити цю красу.
Лишні затрати? Так, тут дійсно простежуються затрати праці. Але вони аж ніяк не лишні, а цілком виправдані. Колектив навчений до цього, от і потопає територія майже всіх виробничих підрозділів у такій от красі, квітах.
Здавалося б, вирощуючи і переробляючи птицю, проблем вистачає. Бо не настільки це проста справа. Але птахокомбінат має ще й три тисячі гектарів землі, що більше, ніж у багатьох сільгоспформуваннях району. Їй також потрібно давати раду. З неї тільки в цьому році тут отримали 11 тисяч тонн зерна – кукурудзи і ранніх зернових, тисячу тонн сої, непоганий урожай ріпаку, соняшника.
Тобто, птахівникам вдається не менш успішно господарювати й на землі. А це досить важливо, адже зернова група в структурі раціонів годівлі птиці займає 55-58 відсотків.
Тож екологічно чиста продукція забезпечується сучасними технологіями, рекомендаціями науковців і власними підходами до цього самим колективом, зусиллями, розробками спеціалістів та рядових виробничників.
Стежка до споживача тут торується роками не тільки працею на фінансовий результат, а, перш за все, на покупця, який повинен гідно її оцінити. Щоб і за смаковими якостями, і по мікроелементах, вітамінному та білковому складу вона відповідала європейським стандартам.
До речі, коли мова заходить про якість продукції, на птахокомбінаті наводять один із прикладів, який красномовно її підтверджує. Справа в тому, що, працюючи з багатьма іноземними компаніями, представники яких не рідкість на комбінаті, як і годиться за українським звичаєм, не забувають тут їх пригостити. Зрозуміло, продукцією власного виробництва. Як правило, ті не можуть за столом від неї відірватися і запитань при цьому ставиться безліч: і які раціони, і яким чином здійснюється годівля? Тож ознайомившись із виробництвом, переконуються, що немає тут ніякої показухи, що дійсно налагоджено такі технології, щоб продукція мала унікальні смакові якості. Гості, як правило, тут же пропонують поставляти їм бершадську курятину. За їх оцінками продукція птахокомбінату «Бершадський» поза всякою конкуренцією з угорською, голландською тільки за рахунок того, що тут не використовуються біостимулятори росту, генетично модифіковані корми. Причому, робиться це принципово. Такою є позиція керівництва і всього колективу. І вона дає результат. Адже по-іншому й бути не може. Уявімо: до 30 тонн м’яса виробляється щодня впродовж всього року. Це приблизно половина ширококолійного залізничного вагона. Як таку її кількість можна було б щодня реалізувати, якби вона хоч у чомусь поступалася якістю? Тільки ділова репутація, слава ділового партнера, чесного виробника виручає в даному випадку цей колектив у бізнесі.


Сторінки:
3 2 1
Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Пам'ятний знак Герою у Джулинці</b><br />Днями у Джулинці відбулося відкриття пам’ятного знаку Герою України, підполковнику Костянтину Могилку. Знак...
6 фото   
<b>Урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці незалежності</b><br />Урочистості з нагоди 20-ї річниці незалежності України відбулися у районному будинку культури 21 серпня 2011 року. О...
3 фото   
<b>Про справу Віктора Коваленка</b><br />Із приводу заяви батька Героя України про намір самоспалення 24 серпня
2 фото   
<b>А мав би бути рай...</b><br />Про бригадне село Лугову кажуть, що це райський куточок. З одного боку відмежовує його від Гайворона річка Південний...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Бабій Калень Сильвестрович (1905) 1905 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 12.01.45. Похов. м. Стопниця, Келецьке в-во, Польща.

З історії Бершаді
Горіла земля під ногами окупантів. Група К. О. Пустовойтова спалила на залізничній станції до тисячі тонн сіна, заготовленого для коней румунських військ, група В. М. Глущенка вивела з ладу 64 трактори, знищила понад 400 тонн пального, сховала 12 розібраних тракторів, які після приходу частин Червоної Армії полагодили. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

ПТАХОКОМБІНАТ «БЕРШАДСЬКИЙ» – НА ПІДЙОМІ - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники