Fridge magnet wooden gears

ПТАХОКОМБІНАТ «БЕРШАДСЬКИЙ» – НА ПІДЙОМІ

  • Подобається5Не подобається
  • 11 Листопада 2008, 23:46

ЧИ НЕ ЛЯКАЄ КОНКУРЕНЦІЯ?
Взв’язку з ймовірним будівництвом у нашій області – поблизу Ладижина найбільшого у Європі птахокомбінату, не можна було не задати Івану Івановичу й цього запитання.
– Як на мене особисто, – відповів він, – це тільки гарний інструмент, щоб навіть вночі кожний з наших спеціалістів не спав, а думав, як жити і заробляти надалі. Бо добросовісна, порядна, здорова конкуренція – то лише своєрідний локомотив, який заставляє будь-кого думати, як працювати сьогодні краще від учорашнього. Хоч вчора ми працювали теж непогано.
Саме з прицілом на майбутнє розширяються сьогодні підрозділи птахокомбінату по вирощуванню птиці по всьому району. За останній рік знову намітили чітку мету розширитися і мати ще один, сьомий вже цех на базі приміщень свинокомплексу у Джулинці. За майнові паї джулинчанам вже виплачено птахокомбінатом більше двохсот тисяч гривень. До речі, платили по 35 відсотків від вартості майна, яке припало на кожний пай, чого ніхто ще не робив у районі.
Хіба втратили війтівчани із створенням тут підрозділів птахокомбінату? І хоч сьогодні тут є три користувачі земель колишнього колгоспу, але всі вони співпрацюють між собою.
Хіба комусь зробилося гірше з відкриттям кошаринецького підрозділу? Тим більше, що на сьогодні середня заробітна плата тут – 1,5 тисячі гривень.
Незважаючи на те, чи врожайним був рік, чи ні, вже дев’ять років підряд птахокомбінат видає по тонні зерна за орендований земельний пай. Це є однією з ознак, що земля використовується ефективно.
Планують також на птахокомбінаті побудувати і новий суперсучасний комбікормовий завод вартістю 3,5-4 мільйони євро. Це стане ще однією сходинкою до піднесення.
В минулому році теж було вкладено 23 мільйони гривень власних інвестицій у виробництво, за які побудували сучасний забійний цех голландського виробництва.
Його введення в дію дало можливість вийти з виробництвом м’яса на 13 тисяч тонн. Через рік, якщо буде введено цех у Джулинці, виробництво його буде доведено до 20 тисяч тонн, що становитиме 60-70 відсотків обласного виробництва м’яса у громадському секторі. Але це стане можливим тоді, як стане до ладу ще й сучасний комбікормовий завод. Хіба це не підйом?

ОПОРА КОЛЕКТИВУ – ЛЮДИ
Вданому колективі вони завжди були в центрі уваги. Наприклад, взірцем по вирощуванню бройлерів, дотриманню технологічної, виробничої дисципліни, є цех №6 села Кошаринець, де завідуючою Наталя Михайлівна Каритнюк, цех №1, де завідуючою Марія Григорівна Демчук, цех №2, який очолює Марія Григорівна Андрейцева. Фактично ж майже всі цехи працюють, як кажуть, «нога в ногу».
Відмінно працює і тракторний парк, колектив якого очолює Василь Іванович Цимбал.
З повною віддачею трудиться завідуючий гаражем Василь Данилович Закерняк. Причому ввірене йому автогосподарство чимале – 70 одиниць, яке щороку оновлюється.
Серцем підприємства називають комбікормовий завод, який має діяти, як годинниковий механізм. Організовує його роботу Петро Олександрович Розгон. Прекрасно справляється, очолюючи фінансово-аналітичний центр, Галина Федорівна Маринич.
Кадри на цьому підприємстві завжди були і є головною рушійною силою. Причому, як ніде довіряють відповідальні ділянки молодим. Наприклад, головному ветлікарю С.В. Грабовому до 35 років, виконавчому директору Г.В. Грабовому – 34, стільки ж керівникові фінансово-аналітичного центру, а головному бухгалтеру Т.А. Сидоренко тільки 27 років. І цей перелік можна ще продовжувати.
Значить є перспектива.


Сторінки:
3 2 1
Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Свята вода очищує і виганяє нечисть</b><br />Його ще називають Йордан та Богоявлення. З ним пов'язують хрещення Ісуса Христа в ріці Йордані. Традиційно в цей день...
3 фото   
<b>"Яндекс.Пробки" у Бершаді</b><br />На мапі району з'явились мітки сервісу "Яндекс. Пробки". Сервіс дає можливість спостерігати за завантаженістю доріг в...
6 фото   
<b>Децентралізація влади - об'єднання громад: перші кроки</b><br />У контексті прийнятих змін до Бюджетного та Податкового кодексів України та набрання чинності законів щодо...
19 фото   
<b>24 серпня - День Незалежності України</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Резниченко Йосип Іванович (1924) 1924 р. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 02.05.44. Похов. с. Стинка, Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
Квітне старовинна Бершадь, за роки Радянської влади вона перетворилася на соціалістичне місто. В грудні 1966 року, враховуючи питому вагу в розвитку економіки й культури, збільшення кількості населення, Президія Верховної Ради УРСР ухвалила перевести Бершадь з селища міського типу в місто районного підпорядкування. На вулицях, що після вигнання окупантів являли згарища та самі руїни, споруджено... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

ПТАХОКОМБІНАТ «БЕРШАДСЬКИЙ» – НА ПІДЙОМІ - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники