Fridge magnet wooden gears

Про порядок покриття у 2012 році Державною казначейською службою касових розривів місцевих бюджетів

  • Подобається0Не подобається
  • 20 Червня 2012, 09:00

В зв’язку із збільшенням видаткової частини бюджетів у період відпускної кампанії працівників бюджетної сфери управління Державної казначейської служби доводить порядок покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів.

Відповідно до частини п’ятої статті 43 Бюджетного кодексу України Постановою КМУ від 29 грудня 2010 р. №1204 затверджено Порядок покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів.

Цей Порядок визначає механізм покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів, пов’язаних із забезпеченням здійснення захищених видатків загального фонду, шляхом надання територіальними органами Державної казначейської служби на договірних умовах позик місцевим бюджетам за рахунок коштів єдиного казначейського рахунка без нарахування відсотків за користування ними.

Термін «тимчасовий касовий розрив» означає недостатню спроможність місцевого бюджету на конкретну дату погасити за рахунок наявних та очікуваних грошових активів загального фонду (в тому числі залишків бюджетних коштів), крім субвенцій, додаткових дотацій, трансфертів іншим бюджетам та коштів резервного фонду, бюджетні фінансові зобов’я - зання за захищеними видатками.

Граничний обсяг короткотермінової позички місцевого бюджету – це обумовлена договором сума коштів, що не перевищує 1/12 від затвердженого на 2012 рік суми доходів загального фонду місцевого бюджету з вирахуванням міжбюджетних трансфертів цільового характеру.

Короткотермінові позички надаються органами ДКС в обов’язковому порядку за таких умов: наявності тимчасового касового розриву; відсутності заборгованості місцевого бюджету за позичками, отриманими у фінансово-кредитних установах; відсутності у місцевих бюджетів коштів загального фонду на депозитних (вкладних) рахунках в банках. Кінцевим терміном погашення позички є 1 грудня 2012 року.

Договір про надання позички укладається на підставі письмового звернення відповідної ради до управління Державної казначейської служби України в районі. Для отримання короткотермінової позички необхідно не пізніше за два робочі дні до дати її надання подати до управління державної казначейської служби лист-заявку про отримання позички та розрахунок обсягу тимчасового касового розриву за формами згідно вказаного порядку та поденний план очікуваних надходжень до загального фонду місцевого бюджету. Рішення про надання позички, або відмову в наданні такої позички приймається органом державної казначейської служби не пізніше двох робочих днів з дати отримання листа-заявки, про що письмово повідомляється заявника.

Для укладення договору про надання короткотермінової позички до управління державної казначейської служби подаються такі документи, які долучаються до особової справи, завірену копію рішення відповідної ради щодо отримання позички; довідку про відсутність простроченої кредиторської заборгованості, місцевого бюджету за короткотерміновими позичками, отриманими у фінансово-кредитних установах; довідку про відсутність у місцевих бюджетів на депозитних (вкладних) рахунках в банках коштів загального фонду.

Надані позики спрямовуються виключно на погашення бюджетних фінансових зобов’язань за видатками на: оплату праці працівників бюджетних установ (код економічної класифікації видатків 1110); нарахування на заробітну плату (код економічної класифікації видатків 1120); придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код економічної класифікації видатків 1132); забезпечення продуктами харчування (код економічної класифікації видатків 1133); оплату комунальних послуг та енергоносіїв (код економічної класифікації видатків 1160); здійснення окремих заходів щодо виконання державних (регіональних) програм, не віднесених до заходів розвитку (код економічної класифікації видатків 1172) у частині видатків на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, забезпечення продуктами харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, виплату стипендій; виплату відсотків (доходу) за зобов’язаннями місцевого бюджету (код економічної класифікації видатків 1200); надання субсидій та поточних трансфертів підприємствам, установам та організаціям (код економічної класифікації видатків 1310) у частині видатків комунальних закладів охорони здоров’я, які є одержувачами бюджетних коштів, на оплату праці працівників та нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів, забезпечення продуктами харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв; надання поточних трансфертів органам державного управління інших рівнів (код економічної класифікації видатків 1320) у частині видатків на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів, забезпечення продуктами харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв; виплату стипендій (код економічної класифікації видатків 1342).

Галина УСАТЮК, начальник управління Державної казначейської служби України у Бершадському районі.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Кубок Бершадщини з армрестлінгу серед чоловіків</b><br />25 червня 2011 року відбувся кубок Бершадщини з армрестлінгу серед чоловіків присвячений Дню молоді. Змагання...
3 фото   
<b>Про справу Віктора Коваленка</b><br />Із приводу заяви батька Героя України про намір самоспалення 24 серпня
3 фото   
<b>Це свято не затьмариться в віках...</b><br />14 березня 1944 року на землю Бершадщини прийшло радісне свято - визволення рідної землі від поневолення військами...
3 фото   
<b>Підприємці знову мітингують...</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Шевчук Устим Іванович (1914) 1914 р., українець. Мобілізований в 1936 р. Матрос. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Виконуючи інтернаціональний обов'язок, трудящі Бершаді неодноразово збирали кошти на допомогу республіканським військам Іспанії. Значні кошти надходили від бершадців у фонд зміцнення обороноздатності нашої країни, на рахунок добровільних організацій Червоного Хреста та Тсоавіахіму. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Про порядок покриття у 2012 році Державною казначейською службою касових розривів місцевих бюджетів - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники