Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування

 • Подобається0Не подобається
 • 29 Липня 2016, 09:00

26 липня ц.р. під головуванням голови районної ради Михайла Бурлаки відбулося засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові райради. На засідання були запрошені голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, перший заступник голови РДА Володимир Ольшевський, окремі начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, виконуюча обов’язки головного лікаря первинного рівня Оксана Шелест, керівники лісогосподарських підприємств району Микола Краснєєв і Володимир Шатковський, працівники апарату районної ради і ЗМІ.

Перед початком розгляду питань порядку денного учасники засідання вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих, які відстоювали цілісність і суверенітет нашої держави та свободу слова наших громадян.

Першим із розглянутих питань було запровадження енергозберігаючих технологій у закладах соціальної сфери територіальних громад району.

З цього питання інформував начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації Олександр Письменюк. Він охарактеризував стан впровадження енерго - зберігаючих технологій у районі, підкресливши, що закладами соціальної сфери району скорочено споживання газу завдяки заміні у закладах бюджетної сфери газових котлів на такі, що працюють на альтернативних видах палива, а також завдяки заходам із утеплення будівель: заміні вікон, утепленню фасадів тощо.

Також виступили начальник відділу освіти РДА Лідія Дзюбенко та виконуюча обов’язки головного лікаря комунальної установи «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Шелест. У своїх інформаціях доповідачі ознайомили присутніх із планами на майбутнє. Серед них: – переведення з газу на альтернативні види палива Чернятської ЗОШ І-ІІІ ступенів; – виведення котелень з підвальних приміщень у загальноосвітніх школах Баланівки, Бирлівки, Лісничого, Осіївки (розроблено проектно-кошторисну документацію); – будівництво автономної котельні Бершадської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів; – проведення капітального ремонту системи опалення в ДНЗ «Сонечко» у Чернятці шляхом заміни пічного опалення на водяне; – реалізація проекту «Енергозберігаючі технології» в ДНЗ «Веселка» у Шляховій (перекриття даху, підготовка стяжки під теплу підлогу в групових кімнатах, реконструкція системи опалення, встановлення металопластикових вікон (44) та трьох дверей); – ремонт системи водяного опалення в Шляхівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини; – заміна вхідних дверей у Голдашівському ФАПі та заміна 3 дверей і 2 вікон у Лісниченському ФАПі; – придбання і встановлення терморегуляторів на твердопаливні котли в Баланівській, Війтівській, М’якохідській, Сумівській, Тернівській, Чернятській, Яланецькій амбулаторіях загальної практики сімейної медицини, Поташнянському ФАПі.

В обговоренні взяли участь: директор ДП «Бершадський лісгосп» Микола Краснєєв і директор Бершадського комунального підприємства «Бершадський «Райагроліс» Володимир Шатковський, Джулинський сільський голова Петро Швець, Осіївський сільський голова Віктор Соколюк, Дяківський сільський голова Юрій Джус, Устянський сільський голова Володимир Фіщук.

Михайло Бурлака, підсумовуючи обговорення, сказав, що виконання заходів з енергозбереження в закладах бюджетної сфери є дуже актуальним. Певні успіхи ми уже маємо. Аналіз використання теплоенергетичних ресурсів є підтвердженням цьому. Постійна робота в цьому напрямку забезпечує не тільки економію коштів, а й створює належні якісні умови як для роботи, так і для організації відповідних громадських заходів. Без всякого перебільшення – ми намагаємося ефективно використовувати наявний бюджетний ресурс, щоденно робимо належні господарські кроки. Разом із тим, щоденно переконуємося: скільки ще необхідно зробити, щоб досягнути поставленої мети, більшого успіху. Потрібно масштабніше впроваджувати заходи з використання наших місцевих ресурсів– енергію води, сонця, продуктів лісів і решток при вирощуванні сільськогосподарсь кої продукції та багато інших напрямків.

Тож своїм рішенням координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові районної ради рекомендувала райдержадміністрації розробити і подати на розгляд сесії районної ради проект програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Бершадському районі на 2016-2020 роки, залучивши до розробки проекту програми представників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, громадських організацій з метою врахування позицій усіх зацікавлених сторін.

Про підготовку та відзначення у районі 25-ої річниці Незалежності України проінформувала головний спеціаліст відділу культури і туризму РДА Тетяна Тиворська. Вона наголосила на тому, що основною ідеєю заходів є консолідація суспільства навколо ідей державності та соборності України, виховання громадян у дусі патріотизму та поваги до своєї держави, гідного вшанування подвигу всіх борців за волю та незалежність держави у різні часи. Ознайомила присутніх з Указом Президента «Про відзначення 25-ої річниці Незалежності України» та зазначила, що видано розпорядження голови райдержадміністрації про утворення організаційного комітету та затвердження плану заходів.

Тетяна Павлівна зазначила, що основне святкування ювілейної дати відбудеться 24 серпня. Проте вже зараз окреслено комплекс заходів, які розпочалися та будуть проводиться на теренах району з нагоди 25-річчя незалежності. За її словами, в районі проведено районний фестиваль-огляд мистецьких колективів і майстрів народної творчості «Рідна Україно, в піснях до тебе лину», в рамках якого звітували клубні установи (за проведення цього заходу щирі слова подяки міському, сільським головам та учасникам художньої самодіяльності, майстрам народної творчості за активну участь у фестивалі, популяризації та збереженні української культури). В бібліотеках Бершадщини відбуваються заходи під назвою «З Україною в серці», також буде проведено низку фестивальних заходів.

За результатами засідання члени координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради прийняли відповідні рішення.

Із сайту Бершадської районної ради.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Соціальні послуги служби зайнятості нового покоління</b><br />Зростаючі масштаби безробіття, збільшення його тривалості потребують підвищення ефективності діяльності служби...
2 фото   
<b>Схід села перетворився у зборище неприязні</b><br />На чергові збори громадян прибула з райцентру чимала делегація керівників на чолі з головою райдержадміністрації О.Ф....
14 фото   
<b>ШУМИЛІВ</b><br />
2 фото   
<b>Посівний календар на 2011 рік</b><br />У календарі вказані тільки найсприятливіші дні для садіння та сівби овочевих культур, але їх можна сіяти і саджати і...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Цимбалюк Петро Мефодійович (1920) 1920 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 01.05.45. Похов. с. Немчице, Чехо-Словаччина.

З історії Бершаді
В цілому підприємства міста в 1944 році завдяки наполегливій праці трудящих випустили продукції на загальну суму понад чверть млн. крб. Успішному виконанню виробничої програми значною мірою сприяло розгортання соціалістичного змагання, яке очолили комуністи. Приклад у перевиконанні виробничих завдань показували робітники — члени партії І. Ф. Яроцький, І. І. Олійник, які систематично... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення