Fridge magnet wooden gears

Щоб не сталося трагедії на воді

  • Подобається1Не подобається
  • 25 Червня 2010 р

Обласна державна адміністрація вкрай стурбована зростанням з початком купального сезону кількості нещасних випадків на воді.
Вони були пов’язані з грубим порушенням загиблими громадянами правил поведінки на воді, особистою необережністю, недоглядом батьків і дорослих за дітьми, купанням у нетверезому стані та в необладнаних для цього місцях.
В зв’язку з цим головне управління з питань надзвичайних ситуацій обл - держадміністрації звертається до всіх жителів області із попередженням.
Порушення правил поведінки на воді може призвести до непоправних наслідків! Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтесь правил безпеки на воді, привчайте до цього дітей! Батьки! Не залишайте без нагляду дітей під час перебування біля води!
Цінуйте життя! Не нехтуйте правилами безпеки!
Загальне правило для всіх – відпочинок на воді повинен бути тільки в спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях.
Аналіз оперативної інформації про надзвичайні події та нещасні випадки з людьми на водних об’єктах Вінниччини свідчить про значне їх збільшення у літній період поточного року. Так, за станом на 18 червня 2010 р. чисельність загиблих на воді в області вже склала 40 осіб, з них 5 дітей. Причому, в першій половині червня 23 особи, в т.ч. 4 дітей. Серед цих загиблих – і одна дитина з нашого району Для прикладу – всього за минулий рік в області потонуло 85 людей, з них 10 дітей.
Якщо звернутися до статистики даного виду трагедій за останні десять років, то в цьому році область має найбільшу кількість утоплеників на даний період року, за винятком 2000-го. А по рівню загиблих дітей, то аналогів в минулі роки не було.
Згідно з офіційними даними, в період з 8 по 10 червня втопилося 8 чоловік в шести районах, з 12 по 14 червня потонуло 8 чоловік у 8 районах, з них двоє дітей, в т.ч. і з нашого району. В цілому за 5 днів потонуло 16 чоловік.
Основними причинами загибелі людей в місцях масового відпочинку на воді є: недотримання населенням правил поведінки на воді, невпорядкованість місць масового відпочинку людей на воді, недостатній рівень інформаційно-профілактичної роботи серед населення, невиконання органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, організацій і установ на місцях рекомендованих організаційних і практичних заходів з упорядкування та функціонування місць масового відпочинку населення на воді, відсутність комунальних аварійно-рятувальних служб на місцях в зв’язку з недостатністю їх фінансування та відсутності матеріально-технічного забезпечення.
Кожен рік проводимо певну організаційну та практичну роботу щодо попередження даного виду трагедій. Однак життя показує, що робимо це ми в нинішніх умовах недостатньо. Наприклад, щорічно звітуємо про те, що офіційно визначених пляжів у нас немає. І це дійсно так, тому що до цього поняття ставляться високі вимоги.
Значимість безпеки відпочинку на воді зростає відповідно до зростання температурного стовпчика. На це нас націлюють рішення обласної КТЕБ та НС №12 від 25 травня, а також лист губернатора з цього питання від 15 червня 2010 року.
В п’ятницю 18 червня в районі було проведено засідання КТЕБ та НС, де розглядались питання невідкладних заходів з попередження нещасних випадків, пов’язаних з загибеллю людей на водних об’єктах. Прийнято до виконання «План першочергових заходів, направлених на підвищення рівня безпеки і охорони життя людей на водних об’єктах району». В засіданні брав участь голова райдержадміністрації та сільські голови сіл, які розташовані по берегах річки Південний Буг. З сільськими головами решти сіл це питання буде продубльовано на найближчому семінарі. У вказаному плані по пунктах розписано все, що потрібно робити, і встановлено контрольні терміни виконання.
Відділом з питань надзвичайних ситуацій підготовлено в електронному варіанті блок керівних документів та пам’ятки населенню «Будьте обережні на воді». До проведення інформаційно-профілактичної роботи серед населення з цього питання необхідно також залучити вчительські та батьківські колективи, а у практичній роботі, перш за все, органи місцевого самоврядування, а також заклади медицини, міліцію, рятувальників та інші можливості.
Борис ОБУХОВСЬКИЙ, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Дивіться також в розділі  Гаряча лінія
» 02.04.2018 Шановні жителі району! Неодноразово працівники Бершадського відділу поліції повідомляли про шахраїв. Та, незважаючи на це, тільки протягом березня 2018-го четверо осіб стали жертвами зловмисників. Тому вкотре наголошуємо: будьте уважні та обережні!
» 25.03.2018 Бершадським відділом поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області розшукується гр. Ірина Віталіївна Доможирська, 27.04.1996 р.н., жителька с. Поташні, вул. Осіння, 89, Бершадського району Вінницької області, яка...
» 12.02.2018 Якщо ви помітили біля під’їзду будинку чи у припаркованих автомобілях підозрілих громадян, викликайте співробітників поліції за номерами: цілодобовий контактний номер телефону для звернень громадян – 102; чергова частина Бершадського відділу...
» 29.01.2018 В інтернет-мережі з’явилася нова суїцидальна гра «Червона сова», яка несе смертельну загрозу для українських дітей, – повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбук» уповноважений Президента України з прав дитини Микола КУЛЕБА.
» 29.01.2018 Увага: розшук!
» 20.01.2018 Увага: розшук!
» 23.12.2017 Злодія затримали школярі
» 10.12.2017 До уваги платників податків та всіх громадян щодо попередження шахрайства
» 08.09.2017 Потрапила під колеса
» 10.02.2017 За 40 набоїв «світить» 7 років...
Всі статті розділу Гаряча лінія »
Цікаві фото
19 фото   
<b>23 серпня - День Державного Прапора</b><br />
17 фото   
<b>Бершадь. Путівник 1978 р.</b><br />Дорога стрімко прорізує ободівські ліси, наче ділячи їх навпіл. Зліва за деревами зблискує ставкове плесо, справа...
3 фото   
<b>Служба в зоні небезпеки: вінницькі міліціонери на Сході відновлюють правопорядок, затримують сепаратистів та кримінальних елементів.</b><br />Звільнені від терористів міста на Сході України продовжують залишатися «гарячими точками». Через цю територію...
2 фото   
<b>Найперше – здоров’я пацієнтів</b><br />Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Джулинка
Мороз Степан Федорович (1903) 1903 р., українець, службовець. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.02.45.

З історії Бершаді
Незважаючи на труднощі першої мирної сівби, колгоспники докладали всіх зусиль, щоб виростити добрий урожай, потрібний фронту. Поля доводилося обробляти переважно лопатами, сіяти вручну, використовувати як тяглову силу корів. Але і за таких умов ланкова колгоспу ім. Воропшлова З. С. Дабіжа збирала високі врожаї кукурудзи — майже 50 цнт., цукрових буряків — до 300 цнт. з га. Партійна... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Щоб не сталося трагедії на воді - Повідомлення гарячої лінії УМВС Бершадського району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники