Fridge magnet wooden gears

На контролі - заготівля молока

  • Подобається0Не подобається
  • 1 Вересня 2010 р

З метою належної організації виконання доручення голови обл - держадміністрації Миколи Джиги, відповідно до статті 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», головою районної державної адміністрації О. Ф. Снігуром прийнято розпорядженням за номером 253 від 11 червня 2010 року «Про створення Комісії з проведення перевірки дотримання норм чинного законодавства молокопереробними підприємствами та заготівельними пунктами Бершадського району під час заготівлі, транспортування та переробки молочної сировини».
Нещодавно в селі Крищенці Тульчинського району відбулась нарада за участю голови облдержадміністрації М.В.
Джиги та його заступника В.В. Чернія, начальника головного управління сільсь - кого господарства А.О. Пав - ліченка, голів районних державних адміністрацій, директорів молокопереробних підприємств області. Учасники наради ознайомилися з молокоприймальним пунктом в селі Крищенці, побували на Тульчинському молокозаводі, де ознайомились із роботою молокопереробного підприємства.
Голова облдержадміністрації наголосив на необхідності створення молокоприймальних пунктів згідно з чинним законодавством, де б контролювались показники якості, санітарні вимоги. Молоко повинно йти напряму від виробника до переробника, щоб уникнути недобросовісних посередників.
16 серпня в приміщенні районної державної адміністрації відбулося третє засідання комісії, яку очолив О.Ф.
Снігур. Він поставив завдання всім членам комісії в місячний термін навести порядок у сфері заготівлі молока, впорядкувати відносини між його виробниками та переробниками згідно із законодавством, наголосив про персональну відповідальність кожного із членів комісії.
– На сьогодні відсутні перешкоди для створення нормальних умов для заготівлі, транспортування і переробки молока та молочної продукції, достатньо дотримуватись Закону «Про молоко і молочну продукцію» усіма учасниками молочного ринку, – наголосив голова райдерж - адміністрації.
Забезпечення якості і відповідності санітарним та екологічним нормам молока на усіх стадіях його виробництва особливо важливе для Бершадщини, адже в домогосподарствах заготовляють більше 70 % загальної кількості усіх обсягів в районі. А молокозаводи надають перевагу сировині з сільгосппідприємств через її контрольованість та якість.
На сьогодні молокозаводи буквально змагаються за сировину. Навіть молоко, яке не відповідає стандартам, «ласий шматочок» для переробних підприємств, адже воно проходить термічну обробку, і на виході переробники всеодно отримують якісний продукт.
Голова райдержадміністрації наголосив про те, що на заводи не повинно надходити неякісне молоко, якщо воно заготовлено не в молоко - приймальному пункті без лабораторного дослідження.
Санітарно-епідеміологічній службі доручено проводити постійні контрольні перевірки заготовленої сировини на молокопереробних підприємствах, правоохоронцям – припинити стихійну «заготівлю молока на колесах», коли заїжджі молоковози, які збирають його з «хвіртки», заливають у бочку невідомо що.
Крім того, очільник району зауважив про необхідність співпраці органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, створення відповідних умов та налагодження контролю за збором сировини. Люди мають бути зацікавлені утримувати корів.
Для цього слід стимулювати селянина виробляти молоко.
А це – робота для підприємств, а значить, заробітна плата, податки, і, як результат, благополуччя району.
Окремі доручення надані сільським головам щодо сприяння в організації та забезпеченні цивілізованих умов прийому молока від населення. За цим суворо наглядатиме не тільки санітарно-епідеміологічна служба, а й міліція. В тридцяти одному населеному пункті із двадцяти восьми сільських рад, де заготовляється молоко, мають бути організовані та обладнані належним чином молокоприймальні пункти.
На думку очільника району, такі заходи сприятимуть підвищенню якості молочних продуктів, безпеці споживачів, а також ліквідації «тіньових схем» заготівлі молока.
Це дасть змогу значно підняти ціну на нього, від чого матимуть вигоду громадяни, які займаються його виробництвом.
Тетяна ГОНТАРУК, начальник відділу правового забезпечення, врегулювання відносин власності та розвитку сільської місцевості управління АПР РДА, секретар комісії.

Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
8 фото   
<b>Діти нашого району оздоровляються в сонячній Іспанії</b><br />1. Фотография сделана была на празднике, который был организован для ознакомления с украинской кухней и немного...
3 фото   
<b>Вітаємо переможців конкурсу</b><br />Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника...
4 фото   
<b>Реферат «Історія міста Бершадь»</b><br />Бершадь &ndash; район, повіт. Населення - 24400 Надра містять каолін, високоякісну глину, кварц, пісок. Загальна...
4 фото   
<b>«Струни моєї душі»</b><br />Вже стало гарною традицією, відмічати ювілеї людей, котрі добре відомі в районі своєю працею та творчістю. Його...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Берізки-Бершадські
Сасюк Максим Андрійович (1926) 1926 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.03.45.

З історії Бершаді
Проте дальший розвиток певною мірою гальмувався невеликими розмірами господарства. Щоб краще організувати працю, повніше використати техніку й кадри, в 1950 році бершадські колгоспи ім. Ворошилова, ім. Будьонного, «П'ятирічка за 4 роки» об'єдналися в одне господарство — ім. Будьонного. Згодом до новоствореного господарства приєднався колгосп с. Бирлівки. Новий колгосп назвали ім. Леніна. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

На контролі - заготівля молока - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники