Fridge magnet wooden gears

Чи буде кому завтра виїхати в поле?

  • Подобається0Не подобається
  • 22 Липня 2013, 23:59

Фото автора

З 1 січня 2013 р. посаду директора ТОВ «Осіївське» обійняв Василь Іванович Барчук. Каже, що в досвідченому колективі робота приносить задоволення. «Я знаю, що таке стабільний колектив. Всі боялись, що з моїм приходом змінюватимуться робочі кадри. Але ж всім відомо, що таке свіжа кров – це ненавчена людина. Нині наші керівники, спеціалісти знають свою роботу. Працівниками я теж задоволений». Василь Іванович підкреслив, що цього року поля у хорошому стані. Це заслуга, звичайно, всього колективу, але агрономів Ніну Семенівну Беззубенко і Володимира Олексійовича Петрука (на знімку) варто відзначити найбільше.

Володимир Олексійович закінчив школу у 1995 році і вступив до Вінницького сільськогосподарського інституту (нині Вінницький аграрний університет). «А чому саме на агрономічний факультет?» – запитую. «Бо вчителем не хотів бути», – посміхається у відповідь мені (в Осіївці сім’я Петруків є династією вчителів). Після отримання диплома одразу пішов на роботу в місцеве господарство.

Спочатку робота не приносила задоволення, не раз хотів кинути. У колективі досвідчених працівників Володимирові було нелегко.

Але з часом втягнувся у кругообіг: засіяли поля – чекаєш результату, зібрали урожай – задоволений. І хочеться працювати знову.

Торік отримала диплом про вищу освіту і другий наш агроном – Ніна Семенівна, яка здобувала освіту заочно. Її всі знають як жінку, яка вміє взяти все в свої руки, з легкістю вирішити будь-яку проблему.

І не важливо, що колектив переважно чоловічий – Ніну Семенівну слухають усі. Сидить вона в своєму кабінеті, пише набридливі папери і, звичайно, на пару з Володимиром думають про врожай. Парадокс у тому, що вона працювала без освіти в колгоспі одразу після школи. Спочатку була на току, потім стала завтоком, пізніше – завскладом, заступником директора і нарешті – дипломованим агрономом і обліковцем. Колеги, які побували тут до нас, дивувались, як можна оперувати такою інформацією і при тому не мати пластикової картки про вищу освіту.

Здавалося б, що можуть дві людини? Виявляється, якщо за плечима роки практики і наполегливості, то дуже навіть багато. Адже, відома давня істина: кадри вирішують все.

P.S. Назріває типова проблема для села – робочі кадри. Професійні, кваліфіковані молоді люди, які хочуть працювати, де ви? З часом наші трактористи, які вже сотні кілометрів намотали на полі, підуть на заслужений відпочинок бавити онуків. А в поле виїхати рано не буде кому… Може, робота ця непрестижна, зате затребувана на ринку праці.

Тож, молодь села, не поспішайте підкоряти мегаполіси, ставати юристами, фінансистами… Ідіть туди, де вас чекають. У приклад вам наші агрономи, і я впевнена: таких, як вони, є немало на Бершадщині.

Юлія ТОДОРЕНКО, студентка факультету журналістики Львівського національного університету ім. І.Я. Франка.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
7 фото   
<b>Полуничка</b><br />
7 фото   
<b>Бершадський краєзнавчий музей</b><br />
13 фото   
<b>Естафета визволення</b><br />16 березня 2009 року у м Бершаді відбувся урочистий мітинг- реквієм та святковий концерт з нагоди передачі естафети...
3 фото   
<b>Тирлівці - 280 років!</b><br />Людно було минулої п’ятниці у Тирлівському будинку культури. Величне свято у чарівній тирлівській місцині, родині, з...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Гудзь Марко Васильович (1917) 1917 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1941 р.

З історії Бершаді
Колишнє містечко, в якому переважали дрібні ремісники і селяни, пригноблені нужденністю й позбавлені людських прав, перетворилося в сучасне соціалістичне місто з суцільною письменністю. Про здоров'я трудящих піклуються понад 50 лікарів, які працюють у 2 лікарнях, а також медпрацівники інших медичних закладів. Діти шкільного віку навчаються в 2 середніх школах, восьмирічці та в школі-інтернаті.... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Чи буде кому завтра виїхати в поле? - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники