Fridge magnet wooden gears

В одних і молоко, і птиця, в других - бджоли для годиться

  • Подобається0Не подобається
  • 13 Лютого 2014, 22:31

Відповідно до плану державних статистичних спостережень у районі проведено облік худоби. Чисельність її поголів’я визначалась станом на 1 січня 2014 року.

Обліку підлягала худоба в усіх сільськогосподарських підприємствах (незалежно від підпорядкування, організаційно-правової форми господарювання) та у домашніх господарствах.

Чисельність худоби у сільськогосподарських підприємствах визначалася за даними державного статистичного спостереження за формою 24-сг (річна) «Стан тваринництва». У сільських радах, на територіях яких населені пункти, за даними суцільного погосподарського обліку та показниками державного статистичного спостереження (ф.6 – сільрада).

За даними обліку у районі нараховується 17488 голів великої рогатої худоби, в тому числі 8108 корів, поголів’я свиней – 39322 голови, в тому числі 3138 свиноматок, овець – 868, з них 418 – вівцематки, кіз – 142, коней – 691, один мільйон 64 тисячі голів птиці, 5613 – кролів, 35 – хутрових звірів та 8601 бджолосім’я.

Дещо зменшилося поголів’я: ВРХ (по району) – на 962 голови, свиней – на 548, але трохи збільшилася кількість корів – на 81 та основних свиноматок – на 152, тому є надія, що поголів’я відновиться.

Сільськогосподарські підприємства продовжували нарощувати поголів’я та збільшили його продуктивність. Збільшили поголів’я корів ТОВ «Устя», Бершадська філія ПрАТ «Зернопродукт МХП», нарощує його ТОВ «Осіївське».

Із знанням справи ведеться галузь свинарства у ПрАТ «ЯвірАгросервіс», де поголів’я свиней сягає двох тисяч голів і середньодобові прирости – 563 грами, до 1500 голів у СТОВ «Удич» – 543 грами, у ПП «Бершадський відгодівельний комплекс» – по 719 грамів, ПСП «Промінь», ТОВ «Устя», ФГ «Новосулківське», ТОВ «Світанок-Агросвіт», «Надбужжя плюс».

Лідером по виробництву м’яса у районі залишається ПАТ «Птахокомбінат «Бершадський», яким вироблено 14802 тисячі тонн м’яса птиці. Частка цього підприємства у загальному виробництві – 86 відсотків. Тут постійно нарощується виробництво м’яса та випуск якісної промислової продукції.

Прикро, але у деяких наших господарствах зовсім відсутнє тваринництво, і залишилися тільки бджоли.

Наявність поголів’я худоби та птиці у територіальних громадах району відображено у таблиці, яка подається нижче.

У громадському секторі зменшилася кількість ВРХ на 1370 голів, в основному за рахунок телят – на 1061 голову, свиней – на 890 голів. У порівнянні з іншими районами області наш район займає четверте місце по кількості ВРХ після Калинівського, Козятинського і Хмільницького, у яких ця кількість перевищує 22 тисячі голів, а по кількості свинопоголів’я – перше місце в області.

Людмила КУШПЕЛА, начальник управління статистики.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Випуск у медколеджі</b><br />2 березня 2011 року&nbsp; у Бершадському медичному коледжі відбувся 42 випуск&nbsp; фельдшерів.
2 фото   
<b>Шістдесят років Чернятській ГЕС</b><br />Нещодавно минуло шістдесят років Чернятській гідроелектростанції. Над входом до машинної зали зафіксовано дату її...
14 фото   
<b>ШУМИЛІВ</b><br />
5 фото   
<b>Театралізоване дійство «Щедра кутя. Новий рік»</b><br />Три головні зимові свята приходять разом у кожен дім &ndash; чи не найбажаніші для кожного українця, адже саме вони...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Осіївка
Макарчук Іван Степанович (1911) 1911 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
У важких умовах воєнного часу, відчуваючи гостру нестачу ремонтно-будівельних матеріалів і робочих рук, трудящі відбудовували підприємства. Під час масових суботників та недільників робітники й службовці розбирали завали каменю та цегли, в позаробочий час монтували устаткування, яке надходило все в більшій кількості від підприємств братніх республік. У короткий строк налагодили випуск продукції... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

В одних і молоко, і птиця, в других - бджоли для годиться - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники