Справа ось у чому. 25 грудня автомобіль Бершадської газконтори розвозив у с. Глинському скраплений газ. Я придбав балон, 180 гривень за 21 кг. Але через певний час відчув, що він десь пропускає (запах газу було чути навіть на подвір’ї). Про це я сповістив газконтору 26 грудня, у п’ятницю, а мені сказали чекати працівника, який повинен був вирішити цю проблему. В п’ятницю та суботу так нікого і не було. 28 грудня мені потрібно було терміново відлучитися з дому у справах. Коли повернувся, сусіди сказали, що хтось із газконтори приїздив. Виходить, що у них п’ятниця та субота вихідні, а неділя – ні. Такого розпорядку я не знав. Відтоді досить дов - го так нікого з працівників газконтори більше не було.
Що робити з балоном? Підключати його не збирався, щоб дома ніякої біди не трапилося. Але і не впевнений був, чи взагалі у газбалоні щось залишилося, чи весь (21 кг) газ уже витік.
Не хочу сказати, що це якесь шарлатанство, просто халатність працівників газового господарства. Але ж хіба таке можна допускати?
Сергій ЧОРНЕНЬКИЙ, с. Глинське.