Fridge magnet wooden gears

Наталя Гаврилюк:"Танець - це життя!"

  • Подобається0Не подобається
  • 21 Серпня 2015, 09:00

Про колектив «Мрія» написано багато, а от про керівника ансамблю майже нема публікацій. Тож подаємо коротке інтерв’ю із заслуженим працівником культури України Наталією Сергіївною ГАВРИЛЮК.

– Як Ви пришли в професію, як зупинили свій вибір саме на хореографії?

– Родом я з Молдови, навчалася в університеті культури в Києві, вийшла заміж за хлопця з Бершаді, куди зрештою й перебралися. За фахом я соціолог. Хотіла, звичайно, працювати за професією, але…

Отож, довелося погодитися з пропозицією чоловіка (він теж закінчив університет культури) спробувати себе в хореографії. Бо я колись займалася танцями, але не думала, що згодом доведеться повертатися до них. Власне кажучи, на той момент це була єдина можливість влаштуватися на роботу. Думала, що це буде максимум на півроку, адже брали мене на випробний термін. Та в підсумку цією справою займаюся вже майже двадцять років.

– Як був створений колектив?

– Це було влітку, я тут чужа людина, нікого не знала. Ми ходили по будинках, запрошували дітей. Зібрали зразу від 15 до 20 охочих. Перший виступ, пам’ятаю, відбувся під час святкування Дня незалежності. А далі пішло-поїхало…

– Ви суворий керівник?

– Я люблю дітей, і все, що робиться, – це для них. Намагаюся, щоб вони відчували: те, що вони роблять, потрібне людям. Як правило, діти мене розуміють, отож нема потреби видаватися дуже суворою.

– В яких країнах побувала «Мрія»?

– Були в Польщі, Німеччині, Франції, Греції, Болгарії, Молдові. Дітей скрізь приймають добре. У Польщі була ситуація, коли після виступу глядачі почали кидати на сцену коробки цукерок. Щоправда, ми не дозволяли їх брати, адже невідомо що в них, тим більше, це інша країна.

– Знаємо, що колектив має багато нагород, відзнак. Чи не важко самій?

– Найперше, маю постійну підтримку свого чоловіка Олександра Гаврилюка, директора районного будинку культури. А ще в мене гарна помічниця – Люба Гайдей. Її привели в ансамбль у другому класі, а вже у 7-8 класах вона активно мені допомагала.

Вступила на заочне відділення навчального закладу.

– У чому складнощі Вашої роботи?

– Найперше, це те, що діти дуже швидко ростуть. Вони приходять, нічого не вміють, поступово вчаться, потім у них підлітковий період і вони нічого не хочуть вміти, і лише за рік до закінчення школи вони і хочуть, і вміють.

– Для Вас танець…

– Це життя! Мою долю в професії визначила випадковість, але я особисто вбачаю в цьому закономірність.

Людмила РУДЕНКО, студентка факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Я. Франка.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Свято всіх, хто любить спорт</b><br />За багаторічною традицією, у другу суботу вересня в Україні відзначається свято усіх прихильників здорового способу...
10 фото   
<b>На городі</b><br />
8 фото   
<b>День захисника Вітчизни - свято поколінь</b><br />23 лютого 2011 року о 13 годині актовій залі Бершадської ЗОШ №1 відбулися урочистості з нагоди Дня захисника...
14 фото   
<b>Вибух на городі</b><br />Менше тижня минуло з часу відзначення 64-ої річниці Перемоги, коли найстрашніша в історії людства війна обізвалася...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Берізки-Бершадські
Стахов Іван Аполлонович (1913) 1913 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.08.44.

З історії Бершаді
Виникнення козацтва посилило оборонне значення Бершаді. Ще в першій половині XVI ст. сюди з Поділля і Волині збиралися втікачі, які створювали козацькі загони. Існування «непослушного» населення мало значний вплив на місцеве селянство, яке відмовлялося платити феодальні податки. В матеріалах опису староства 1616 року є відомості, що в південних районах селяни податків не платили. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Наталя Гаврилюк:"Танець - це життя!" - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники