Fridge magnet wooden gears

І лікар, і викладач

  • Подобається1Не подобається
  • 18 Червня 2016, 09:00

Гунько народилася в Бершаді в сім’ї Євгена Павловича та Ганни Іванівни Богомільних. У 1967 році закінчила середню школу №1 зі срібною медаллю. Навчалася в Одеському медінституті ім. Пирогова, який закінчила з червоним дипломом у 1975 році за спеціальністю «лікувальна справа».

Інтернатуру проходила в Світловодську Кіровоградської області, направлена на роботу в Гайворонську ЦРЛ, де працювала дільничним лікарем-терапевтом, а також підлітковим лікарем у військкоматі.

Досвід практичної роботи вона збагачувала, коли з чоловіком Володимиром Тимофійовичем, військовим, поїхала в Мурманську область і працювала там дванадцять років лікарем-терапевтом у військовому госпіталі.

Валентина Євгенівна розповідає, що врятувати чиєсь життя – це навіть не просто задоволення, це неймовірний вибух адреналіну. Якщо шанси нульові, а тобі вдалося здійснити неможливе, то відчуваєш свою значущість. Це досвід, який не втратиш.

Кажуть, людина вимірюється справами. Коли в 1992 році Валентина Євгенівна разом із чоловіком та донькою Ольгою повернулася в Україну, то з того часу і до сьогодні працює в Бершадському медичному коледжі.

Бути здоровим – не просто бажання, а ціла наука. Хто і як донесе її до пацієнта? Навчати словом важливо і потрібно.

Валентина Євгенівна – здібний та освічений викладач, лікар, вона досконало володіє питаннями навчально-виховного процесу.

Лікар – це інтелігент. Професійність, обов’язковість Валентини Євгенівни цінують як колеги, так і студенти, для яких завжди відкриті не лише двері її кабінету, а й серце.

Чесна і щира, порядна і різнобічно обдарована – це про Валентину Євгенівну. Вона щедро ділиться з іншими тим, що знає сама. Має хобі – квіти, якими ділиться з колегами. Володіє жіночими захопленнями: в’яже, вишиває, плете мережива «фріволіте», виготовляє штучні квіти. А ще плекає посаджений власними руками сад, кожного разу радіє, коли він цвіте і приносить плоди.

Значущість вчителя вимірюється тим, чи залишила по собі людина наступників, які працюють за обраним медичним фахом. Валентина Євгенівна може з гордістю сказати, що в неї їх чимало і працюють її студенти не лише в Україні, але й за кордоном.

Бажаємо Вам у святковий день доброго здоров’я, професійних досягнень, щастя і благополуччя.

За дорученням колективу Ніна ОБУХОВСЬКА, завідуюча бібліотекою Бершадського медколеджу.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>«Бершадський»: через терни до зірок</b><br />– Так, я розумію, що подібною поведінкою нажив чимало недоброзичливців, – резюмує співрозмовник. – Багато хто з них...
3 фото   
<b>Бершадський медичний коледж</b><br />
4 фото   
<b>Красносілка – "солодка" і гаряча точка району…</b><br />22 вересня 2011 року працівники Красносілського цукрового заводу організували мітинг на центральній площі міста...
2 фото   
<b>Презентація книги П. Маніленка "Сузір'я бершадських талантів"</b><br />Презентація літературно – мистецького альманаху «Сузір»я бершадських талантів», впорядкованого та виданого...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Сірик Леонід Парфенович (1920) 1920 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.04.45. Похов. м. Братислава, Чехо-Словаччина.

З історії Бершаді
Прославив земляків подвигом П. І. Миколаєнко. В одному з жорстоких боїв він, командир роти 134-го танкового полку, особисто знищив кілька танків противника, забезпечивши виконання бойового завдання. За цей подвиг йому присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Його ім'ям названо одну з вулиць. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

І лікар, і викладач - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники