Fridge magnet wooden gears

Здійснилася ще одна мрія

  • Подобається0Не подобається
  • 20 Червня 2012, 09:00

Для більшості жителів нашого міста та району минула сесія Бершадської міської ради пройшла буденно. Але для більш, як тисячі мешканців, які вважають себе православними старообрядцями і зберігають історію та культуру Київської Русі – вона була історичною. Адже збулася мрія багатьох поколінь старообрядців, і будівля трапезної Свято-Покровського храму – Пилипонівської старообрядницької громади – рішенням сесії була повернута у її власність.

В 1927 році радянською владою було забрано основну частину будівель храму, в тому числі молитовний будинок, будинок священика, трапезну. З оголошенням незалежності України мізерну частину майна було повернуто, та видно на все воля Божа. Тільки з приходом на посаду міського голови М.І. Кольченка це болюче питання зрушило з місця і, нарешті, мрія багатьох поколінь збулась. Ми дякуєм йому особисто за розуміння, людяність, мудрість, терпіння. Нам приємно визнати, що голова міської ради – людина слова і передвиборчі накази виконує.

Окремо хочемо відзначити роботу голови нашої релігійної громади, депутата міської ради П.Д. Глазова, який десять років наполегливою працею наближав мить справедливості, стукав у всі двері, підняв нашу громаду на належний рівень.

Шумить, вирує життя – радісно щебечуть діти на дитячих майданчиках, яких в нашому мікрорайоні вже три.

Світяться яскравим світлом вночі наші вулиці, майже кожен куточок, кожен провулок обладнаний світильниками.

Скрізь помічаємо руку дбайливого господаря, мера міста – М.І. Кольченка. Було б несправедливо не згадати вдячними словами і директора комунального підприємства Б.Н. Трейгера та його підлеглих. Адже вивіз побутових відходів здійснюється по чіткому графіку і за мізерну плату.

Не погано було б кожному з нас бути хазяїном не тільки в своїй господі, але й на вулиці, в місті.

Багато з тих, хто буде читати цього листа, у чомусь не погодяться з нами. Так, не все так добре в нашому складному житті, як хотілося б. Але будьмо оптимістами і з Божою допомогою, усім миром зробимо світ добрішим і милосерднішим.

Ганна ЮРОВА і ще 12 підписів


Дивіться також в розділі  Відгуки
» 15.06.2018 Станція екстреної медичної допомоги (СЕМД) – це не просто установа. Насамперед, це висококваліфіковані спеціалісти. Вирвати з міцних смертельних лещат людські життя – таке головне завдання ставлять лікарі екстреної.
» 24.03.2018 ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський» – це підприємство з цілорічним цілодобовим технологічним процесом вирощування птицібройлера, це живий організм, який щохвилини потребує корму, води, тепла, освітлення. В різні години доби до нас в господарство з...
» 03.03.2018 Сьогодні вуличне освітлення–це не розкіш, а звичайне благо цивілізації. Але яскраві ліхтарі не завжди світять на наших вулицях. І причини – різні. Найпоширеніша – недостатньо коштів у сільському бюджеті. Тому і доводиться ходити навпомацки,...
» 12.02.2018 Біда приходить у дім, коли на неї зовсім не чекаєш. Так сталося і зі мною, бо потрібно було тривале лікування.
» 19.01.2018 Збулася мрія учнів
» 13.01.2018 Якщо голова на своєму місці
» 12.01.2018 Спасибі за щедрість душі
» 05.01.2018 Щедрість сердець
» 18.11.2017 Віншують лауреати
» 18.11.2017 Вітають працівники культури
Всі статті розділу Відгуки »
Цікаві фото
11 фото   
<b>Літо</b><br />
2 фото   
<b>Схід села перетворився у зборище неприязні</b><br />На чергові збори громадян прибула з райцентру чимала делегація керівників на чолі з головою райдержадміністрації О.Ф....
3 фото   
<b>З Вінниці – по Європі</b><br />Переконався на собі, що подорож справді захоплює, бо побачене на власні очі не йде в ніяке порівняння з побаченим на...
3 фото   
<b>Про справу Віктора Коваленка</b><br />Із приводу заяви батька Героя України про намір самоспалення 24 серпня
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Кошаринці
Плаксій Степан Григорович (1924) 1924 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 09.08.44. Похов. с. Загорани, Молдова.

З історії Бершаді
Особливо багато праці довелося прикласти для відбудови заводу та господарства радгоспу дружному колективу цукровиків на чолі з комуністом директором цукрового комбінату К. П. Казіміровим. Протягом чотирьох з половиною місяців 1944 року робітники працювали добровільно по 10—12 годин. Уже з жовтня, перекривши заплановані строки, завод став до ладу, почав переробляти цукрові буряки із... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Здійснилася ще одна мрія - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники