Ми вас вітаємо, любі, найкращі, милі, дорогі!

 • Подобається0Не подобається
 • 8 Березня 2012, 13:43

Керівник, правління, профком ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» від усієї душі шлють найкращі слова вітань з нагоди Міжнародного жіночого дня шановним трудівницям і жінкам-ветеранам товариства.
Бажаємо вам завжди залишатися чарівними, люблячими і коханими, в усьому бути надійною опорою своїм рідним. Зичимо вашому дому достатку і злагоди, вашим рідним – здоров’я та щастя! Хай руки найдорожчих людей завжди дарують вам червоні троянди нев’янучої любові, білі лілеї ніжності та вірності.

Дирекція Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» сердечно вітає любих, невтомних трудівниць товариства, а також всіх жінок Баланівки, Бирлівки, П’ятківки, Глинського зі святом весни – 8 Березня.
Дорогі наші, прийміть із першими букетами весняних квітів найщиріші слова вдячності і поваги. Нехай ваші очі завжди випромінюють посмішку, серце зігрівається любов’ю близьких, а жіноча доля буде щедрою на радість, мудрість, повагу та любов!
Шановних трудівниць, ветеранів праці ПрАТ «Бершадський комбінат» адміністрація, профком, чоловіки підприємства щиро вітають у переддень 8 Березня.
Нехай здоров’я, як дзвінкі весняні струмки, прибуває, нехай усмішка вранішнім променем сонця в очах засяє. Нехай рум’яняться від палких чоловічих слів щічки, хай діти та онуки жайворонковим співом серця звеселяють. Добра, здоров’я, всіляких гараздів вам і вашим родинам!
Дорогих, милих трудівниць ПСП «Промінь», найкращих у світі жінок с. Дяківки щиро вітаємо із святом весни, материнства та любові.
Обереги добра та любові, милі, добрі, як цвіт чарівні, будьте завжди красиві й здорові, усміхайтесь, мов зорі ясні. Нехай радісно в серці живеться, і літа не мережать чоло. Хай хлюпочуть у кожному серці щастя, радість, кохання, тепло!
Дирекція ПСП «Промінь».
Дорогі, милі трудівниці ПСП «Обрій» та всі прекрасні жінки с. Тирлівки!
Від душі вітаємо вас із святом весни та краси! Добра вам, кохання і взаємоповаги, достатку та благополуччя на довгі роки.
Щодня хай вам всміхається сонце у світлиці, і родяться діти щасливі й ласкаві. Хай щастя стрічається кожної миті, хай не минають добро вас і слава!
Дирекція ПСП «Обрій».
Адміністрація та профспілковий комітет територіального центру соціального обслуговування Бершадського району шлють найкращі вітання з нагоди свята весни шановним трудівницям територіального центру, своїм підопічним і всім жінкам Бершадщини.
Дорогі наші, ніжні, кохані, наймиліші жінки у житті! Нехай посмішки ваші не в’януть, наче сонце, ясні й золоті. Будьте завжди щасливі, здорові й милі, наче трояндовий цвіт. Зичимо радості вам та любові на багато усміхнених літ!
Магазин комп'ютерної техніки «КОМП-ЛЮКС» м. Бершаді сердечно вітає із найпрекраснішим святом весни всіх чарівних жінок Бершадщини!
Добрі і ласкаві, ніжні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Ви народжуєте і виховуєте дітей, щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований. Від усієї душі бажаємо вам великого жіночого щастя, любові і добра!
Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з гарним ювілеєм секретаря Баланівської сільської ради Людмилу Володимирівну УСТЯК (7.03) Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Нехай рідні завжди оточують Вас любов’ю та розумінням, а колеги – повагою. Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.
Шлемо найкращі вітання та побажання з нагоди ювілею шановній Наталії Георгіївні МЕЛЬНИК (6.03) з Михайлівки.
Ваш ювілей – не тільки Ваше свято, Радіють Ваші рідні й друзі теж.
Хай Бог пошле іще років багато, Здоров’я, щастя, радості без меж!
Нехай добром наповнюється хата, Достатком, щирістю і сонячним теплом.
Хай буде вірних друзів в ній багато, Прихильна доля огорта крилом.
Нехай Вам сили Господь посилає, Вас і Ваш шлях благодать осяває!
З повагою та любов’ю колектив ансамблю «Джерело» будинку культури с. Михайлівки.
Щиро вітаємо з 50-річчям дорогу подругу, колегу Наталію Георгіївну МЕЛЬНИК з Михайлівки.
Бажаємо тобі щасливої долі, Любові, радості, як квітів у полі.
До сотні літ, щоб дожить довелось, Те, що чекалось в житті, щоб збулось.
Здоров’я міцного, щастя без краю, Всього найкращого тобі ми бажаєм.
З повагою сім’ї Блажків, Драпаків, Войтенків, Скалецьких.
Найкращі, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди 30-річчя нашому коханому чоловіку, доброму, турботливому татусеві, рідному, дорогому синові, зятеві, братикові Олександру Андрійовичу БУРТОВОМУ (4.03) з Лісничого.
Нехай добро наповнить хату, І мирним буде небосхил, Щоб на працю і на свято вистачало у тебе сил.
Хай доля дарує довгого віку, Здоров'я, радості мати без ліку.
Сонечка теплого, друзів у хату, А суму і горя ніколи не знати.
Зичимо здоров'я міцного щодня, Щастя земного, людського добра.
Хай Бог тебе благословить, І янгол у житті хранить!
З любов’ю дружина Альона, донечка Лізочка, тато Андрій, мама Оля, тесть Олег, теща Галя, сестра Наташа з чоловіком Юрієм, тьотя Ніна та всі рідні.
Дирекція СТОВ «Нива» с. Сумівки щиро вітає з 60-річним ювілеєм головного інженера Федора Олексійовича СУРЖАКА (7.03) Ювілей – це не просто свято, хай же серце працює завзято, ювілей – це роки Ваші зрілі, імудрий досвід в потрібному ділі.
У цей день ми даруємо Вам без вагань букет святкових побажань: здоров'я і миру, і світлої долі, запалу, енергії, сили доволі, творчого вогника, віри й наснаги, щедрості серця, людської поваги. Щоб настрій завжди був чудовий, а радість приходила знову і знову.
Наймилішого сина, найріднішого у світі брата, доброго дядечка Федора Олексійовича СУРЖАКА з Сумівки сердечно вітаємо з 60-річним ювілеєм.
Щиро вітаєм і просимо долю, Щоб щастя й здоров’я послала доволі.
Щоб довго й щасливо в достатку жилось, І в праці натхнення тобі додалось.
Родина хай буде щаслива й міцна, І діти, й онуки бажають добра.
І квітнуть під небом світлим і чистим Ще довго-довго твої дні і літа!
З любов’ю мама, сестри Ніна і Таня, зяті Діма, Міша, Толя, племінники Чернеги, Погребні з Гайсина, Царюки з Москви.
3 березня виповнилося 80 років дорогій нашій людині – турботливій, добрій мамі, бабусі, прабабусі Галині Іванівні ОЧАШЛЮК з Крушинівки.
Сердечно вітаємо її.
Трудились Ви і не знали спокою Від юних днів до посивілих літ.
Спливли роки бурхливою рікою, Над ними спогади, немов черемхи цвіт.
Ви звикли лиш добро робити І нас виховувать в труді.
Нехай же янгол, Ваш хранитель, Буде заступником в житті.
Бажаємо Вам здоров'я й сили жити, І на 100Gріччя всіх нас запросити.
З любов’ю та вдячністю сини Микола, Прокіп, дочки Василина, Лєна, невістка Галя, зять Саша, онуки Люда і Олег, Наташа і Сергій, Леся і Вася, Антон і Лєна, Інна та правнуки.
Дорогого, любого чоловіка, доброго, турботливого батька і дідуся, шановного свата Петра Павловича МАКАРЧУКА (10.03) з Шляхової сердечно та щиро вітаємо з 75-річчям.
Вам, наш рідний, честь і слава За гарно прожиті літа, За мир і спокій у родині, Ви в нас в усьому голова.
За розум ясний, сильні руки, За душу чисту і просту, Вас ми цінуємо і любим – Людину добру, дорогу!
Ми дякуєм Богу, що Ви у нас є, Хай силу й здоров’я Він Вам дає!
З любов’ю та шаною дружина Людмила, діти Коля, Ліда, онуки Богдан, Ліля, сват Іван, сваха Ганна.
Ніжного, любого, дорогого сина, брата, дядечка Володимира Володимировича СТАСЮКА (8.03) з Джулинки сердечно вітаємо з 20-річчям.
Ми піднімаєм келихи свої За щастя твоє сонцекриле, За здій снен ня ба жань і мрій усіх, За ус міш ку твою щи ру і ми лу.
Хай доля дарує тобі безмежний світ Добра, любові і натхнення, Щоб ти про жи в ще до сот ні літ Під Божим і людським благословенням!
З любов’ю тато, мама, сестра Ярослава, племінники Владик і Женя.
Сердечно та щиро вітаю з 30-річчям дорогого, любого чоловіка Василя Анатолійовича БАЙДАЛЮКА (8.03) з Бершаді.
Через расстояния, через ширь полей Я дарю тебе, любимый, крики журавлей!
Я дарю тебе все звёзды из ночных небес, Небо, лето, счастье и цветущий лес!
Я дарю тебе святую, вечную любовь, Чтоб она во тьме ночной загоралась вновь.
Чтобы в длительной розлуке рядом навсегда Были наши руки, души и сердца!
Улыбаются от счастья небо и земля.
С днем рождения, любимый! Людочка твоя!
З любов’ю дружина Людмила.
Найкращі, найтепліші слова вітань з нагоди ювілею шлемо нашій дорогій, любій Галині Трохимівні ЧАБАНЮК (10.03) з Шляхової.
Осипаються дні пелюстками, Непомітно спливають роки.
Не сумуйте, гордіться літами, Бо не марно прожиті вони.
Хай щастя та мир зігрівають оселю, І грає здоров’я, як добре вино.
Будьте завжди щасливі й веселі, Життя бережіть, бо єдине воно!
З шаною і любов’ю племінники Катя, Вася, братова Марфа Василівна і вся наша велика родина.
Дорогу маму, бабусю, сестру, братову, тітку, дядину і сваху Євдокію Федорівну БУГЕРУ (10.03) з М. Киріївки сердечно вітаємо з ювілеєм.
Тобі, наша люба, найкраща у світі, Бажаємо щастя, даруємо квіти.
Щоб сонце і зорі плекали тепло, Щоб завжди здоров’я у тебе було.
Щоб смутку не знала, ми просимо в долі, Добра тобі й радості, рідна, доволі!
Тобі ж бо для щастя багато не треба – Сімейного затишку й мирного неба!
З повагою дочки Наташа, Катя, зяті Ваня, Міша, онуки Олеся, Толик, Саша, сестра Галя з сім’єю з Кишинева, сестра Лєна з сім’єю з Осіївки, сестра Таня з сім’єю з М. Киріївки, брат Коля і братова Галя та їхні сім’ї з Яготина, брат Юра з сім’єю з Маньківки, братова Люда з сім’єю з Харкова і вся велика родина.
Шлемо найкращі слова вітань з нагоди 60-річного ювілею нашому дорогому сину, зятю, чоловіку, батьку, брату, дядьку, дідусю Володимиру Миколайовичу МИКИТЮКУ з Бершаді.
Ми шлем привітання, як завжди ведеться, Чого забажаєш – у тебе хай буде, Нехай і надалі шанують тебе люди.
За щоб ти не брався – удачу в усьому Хай доля приносить до твого дому.
Хай щастя приходить і ллється рікою, А горе обходить завжди стороною.
Хай доля дарує тобі довгі літа, І в серці завжди хай живе доброта!
З любов’ю і повагою вся велика родина.
Лагідну, турботливу, найкращу у світі дружину, матусю і бабусю Євдокію Григорівну КОРИТЧУК (6.03) з Бершаді щиро вітаємо з ювілеєм.
За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Тобі, люба наша, низький наш уклін.
Так будь же, рідненька, завжди ти щаслива, Ніколи не хмурся, хоч важко тобі, Бо ти у нас, люба, на світі єдина, Коли ти смієшся – нам радісно всім.
Нехай Господь тебе оберігає від зла, хвороби і журби, І ласки щедро посилає сьогодні, завтра і завжди.
Здоров'я міцного, щастя без краю Від щирого серця тобі ми бажаєм.
З любов’ю, вдячністю та повагою чоловік Петро, дочки Оксана і Таня, зяті Василь і Василь, онуки Софійка, Марійка, Ярослава, Вітя.
Від щирих сердець шлемо найкращі, найтепліші вітання та побажання з нагоди 35-річчя дорогому, любому, доброму сину, чоловіку, татусю, брату, зятю, онуку, племіннику Станіславу Володимировичу ТЕРЕЩУКУ (9.03) з Джулинки.
Бажають щастя і здоров’я Матуся, дітки і дружина, Благословенний будь у всьому – Бажає вся твоя родина!
Нехай щаслива буде доля, Багата вірністю й коханням.
Хай щедро родить хлібне поле, Душа хай смутку не зазнає!
З любов’ю і повагою мама Надя, дружина Катя, син Назар, дочка Даша, сестри Наташа і Яна з чоловіком Олександром, брати Олег і Богдан, теща Тетяна Петрівна, бабка Тося, тітка Зоя, дядько Гріша.
З нагоди 60-річного ювілею сердечно вітаємо нашу дорогу людину – доброго, турботливого, найкращого у світі чоловіка, батька, дідуся Анатолія Юхимовича СЕМЕРЕНКА (6.03) з Бершаді.
Ми те бе, рід нень кий, ра ді при ві та ти У ці чу до ві вес ня ні дні, Бо ти для нас єди ний І кра що го не має на зем лі.
Лю бий наш, ми лий, до ро гий, Вкло ня є мось то бі до ніг, рід нень кий!
В не бес нім прос то рі, де сві тять ся зо рі, Де мі сяць сер пан ком пли ве, Хай Бог здо ров'я то бі дає, А Ма тір Бо жа зав жди бе ре же!
З повагою та любов’ю дружина Тамара, донька Вікторія, онук Артем і всі рідні.
Сердечно вітаємо з гарним ювілеєм нашу добру, турботливу, дорогу донечку, дружину, матусю, бабусю Тамару Павлівну ЛОШАК (8.03) з Флорино.
Матінко наша рідна, Дружино кохана, Бабусю красива, незамінна!
З днем народження тебе вітаємо, Всіляких благ тобі бажаємо: Щоб ти ніколи не хворіла, Щоб ти ніколи не старіла.
Щоб вічно була молодою, Веселою, доброю і ніжною такою.
Цілуємо ми твої натруджені руки – З любов’ю до тебе діти й онуки.
З любов’ю і вдячністю мама Зіна, чоловік Микола, доньки Валя, Наташа, зяті Олег, Сергій, онуки Коля, Таня, Саша, Паша.
Щиро вітаємо з ювілеєм кохану дружину, дорогу маму, ніжну бабусю, любу невістку Явдокію Феодосіївну БІЛУ (5.03) з Бирлівки.
Цей день має чарівне походження, Бо сьогодні твій день народження.
Ось знову ніби 25 в житті твоїм минає, А скільки їх ще на шляху – про те ніхто не знає.
Хай буде їх не менше ста, хай шлях цей буде світлим, А все життя, мов той кришталь, – Прекрасним, ніжним, чистим!
Хай вічним гостем в твоїм домі будуть І затишок, і мир, і теплота.
Також бажаєм щастя і здоров’я, І усмішок, бадьорості та сил.
Щоб ти завжди була найкраща в світі, Щоб ти щасливою була!
З любов’ю і повагою чоловік Коля, дочки Ліля і Галя, зяті Саша та Олександр, онуки Веронічка, Богданчик і Анд рійко, свекруха Ганна.
7 березня святкує 50-річний ювілей наш добрий, турботливий чоловік, батько, зять Володимир Савич КУБАЙ з Бершаді.
Щиро вітаємо його.
Тобі сьогодня, рідний, п’ятдесят, Із вдячністю ми хочемо вітати Тебе за мудрість батьківських порад, За вміння всім завжди допомагати, За приклад чоловіка й сім’янина І за могутні руки золоті.
Нехай Господь пошле тобі благословіння, Нехай здоров’я й сил дарують всі святі!
З любов’ю і повагою дружина Таня, дочки Катя, Настя, теща.
Сердечно вітаємо з ювілеєм нашу добру, турботливу матусю і бабусю Галину Дмитрівну КИЛИМНИК (11.03) з Флорино.
Нехай трояндами цвітуть літа прекрасні, Нехай здійсняться тисячі бажань, Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні грама бід, ні крапельки страждань.
Життя хай квітне, мов вишневий сад, І кожен день усміхнено радіє.
Хай доля посилає зорепад Здоров'я, миру, успіхів, надії!
З любов’ю і повагою син, невістка, онучка.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
2 фото   
<b>В Білорусі є чому повчитися</b><br />Нещодавно делегація Вінниччини, очолювана першим заступником голови облдержадміністрації І.М. Мовчаном, відвідала...
2 фото   
<b>ЯЛАНЕЦЬ</b><br />
5 фото   
<b>13 квітня – День посадки лісу</b><br />13 квітня 2013 року у районі проведено загальнообласну екологічну акцію «День посадки лісу», у якій взяли участь...
2 фото   
<b>Щодо проблемних питань відносно сміттєзвалища</b><br />Жителі села Флорино знову вимагають від керівництва району припинити завозити побутові відходи на сміттєзвалище, що...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Голдашівка
Козак Дементій Сергійович (1920) 1920 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.05.44.

З історії Бершаді
Характерною є історія заводу металовиробів, у якій немов відбито шлях розвитку економіки міста. Перед революцією в заштатному містечку існувало понад двісті дрібних майстерень, продукція яких реалізовувалась через подібні ж дрібні крамнички. В радянський час ремісники об'єдналися в артілі, які в роки семирічки переросли в сучасний завод металовиробів. У 1971 році асортимент підприємства... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Ми вас вітаємо, любі, найкращі, милі, дорогі! - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення