Дяківка в новинах

 "Благословенна будь, земля моїх батьків"

"Благословенна будь, земля моїх батьків"

4 Червня 2011, 14:23 / Заходи / Дяківка

Саме такою назвою відкрито районний фестиваль-огляд самодіяльних аматорських колективів клубних установ району, присвячений 20-й річниці Незалежності України. 28 травня відбулося урочисте його відкриття в Дяківському будинку культури. З цією подією привітала жителів села начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, заслужений працівник культури України Н.М. Герасимчук, з... читати далі ...»

 «Благословенна будь, земля моїх батьків...»

«Благословенна будь, земля моїх батьків...»

30 Травня 2011, 21:45 / Заходи / Дяківка

Під такою назвою стартував районний фестиваль – огляд самодіяльних аматорських колективів клубних установ району, присвячений 20 – й річниці Незалежності України. Він триватиме з травня по листопад 2011 року. Кожна територіальна громада протягом даного часу демонструватиме своїх майстрів, творчі колективи та культурні надбання. 28 травня о 20 годині відбулося урочисте відкриття в... читати далі ...»


 Перший рік на посаді: старт зроблено

Перший рік на посаді: старт зроблено


18 травня минулого року Президент України Віктор Янукович призначив Олександра Снігура головою Бершадської райдержадміністрації. Сьогодні очільник району розповідає, яким був цей рік… – Олександре Федоровичу, як Ви оцінюєте здобутки району після першого року керівництва? – За цей період відбулось ряд подій, реалізовано окремі заходи, що, вважаю, якісно вплинули на... читати далі ...»

 Дяківка: ефективне господарство, дієва влада і міцна громада

Дяківка: ефективне господарство, дієва влада і міцна громада

13 Травня 2011, 08:00 / Нове в роботі / Бершадь / Дяківка

Минулої суботи в цьому селі відбулися щорічні збори громадян, на яких із звітом виступав сільський голова. В їх роботі взяла участь й група районних керівників на чолі з головою райдержадміністрації О.Ф. Снігуром. – Ми привезли вам з Бершаді дощик, – жартівливо заявив ще перед початком зібрання очільник району, – а він в цю пору справді «золотий». За останні півроку Олександр... читати далі ...»

 Що посієш...

Що посієш...


Відродження цукрової галузі сьогодні на порядку деному як в Україні, так і на Вінниччині. Україна, яка колись годувала цукром крім себе ще 14 держав, сьогодні не може забезпечити навіть своїх потреб у цьому продукті. В 2011 році в області заплановано засіяти цукровими буряками на 6 тис. га більше, ніж минулого. На сезон 2011 року підготовлено понад 82 тис. га глибокої оранки, які можуть бути... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Сердечно вітаємо з днем народження нашу дорогу подругу Олену Іванівну ШИНДЕР (21.04) з Малої Киріївки. Нехай у твоєму домі щастя буде І сил приплив, немов потоки рік, Нехай життя цвіте і поважають люди, І довгим, як століття, буде вік. Нехай добро щоднини прибуває, Як струмінь чистої води, Хай зло далекими стежками обминає, А радість поруч буде назавжди! З повагою та шаною сім’я Білодіда... читати далі ...»

В хлібопекарні сільгосппідприємства перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Оркуш разом з сільським головою Ю.С. Джусом (зліва) бесідує з пекарем Л.М. Левчук та кухарем Т.А. Гнатюк. Дяківка на межі трьох областей

Дяківка на межі трьох областей

31 Березня 2011, 09:00 / Нове в роботі / Дяківка

Це село за графіком відвідала робоча група у складі начальників відділів та структурних підрозділів РДА, яку очолював перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Оркуш. Одна із особливостей Дяківки полягає в тому, що у свій час на роботу сюди переїхали одночасно майже всі спеціалісти. А ще у господарство приїжджали із Західної України ланки на обробіток цукрових буряків, з яких щороку... читати далі ...»

 З 8 Березня!

З 8 Березня!


Любі жінки! Дозвольте привітати вас із цим чудовим днем та висловити слова глибокої вдячності, адже на вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ. У буднях сьогодення ми часто не помічаємо скільки прекрасних, розумних, добросовісних, самовідданих жінок працює серед нас. Здавна повелося, що жінка в сім'ї – берегиня. Незважаючи на жодні перипетії життя, жінки народжують дітей і... читати далі ...»

Якість ремонтних робіт в центрі уваги керівників підприємства. На знімку (зліва направо): слюсар Олексій Якович Каблука, директор підприємства Анатолій Васильович Окаєвич, головний інженер Дмитро Іванович Бойко та слюсар Федір Пилипович Романченко оглядають трансмісію трактора, який надійшов у ремонт. Фото Сергія КІСИКА. Ми завжди готові до співпраці

Ми завжди готові до співпраці

2 Березня 2011, 09:00 / В громадах / Джулинка / Дяківка / Маньківка

Оскільки прогнозується рання весна, то до виходу в поле залишається не так вже й багато часу. Наскільки готові сприяти в цьому сільгоспвиробникам ремонтники, а заодно і про ситуацію на підприємстві, розповідає директор ВАТ «Бершадське РП «Агромаш» А.В. ОКАЄВИЧ. – Найперше відзначу, що ми як спеціалізувалися на ремонті сільськогосподарської техніки та фермського обладнання, так і... читати далі ...»

 Вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Вшанували воїнів-інтернаціоналістів

25 Лютого 2011, 09:00 / Війна в Афганістані / Дяківка

Дяківською сільською бібліотекою у місцевому будинку культури проведено вечір, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У святково придбаному залі оформлена виставка літератури. Вечір вела завідуюча бібліотекою О.Гнатюк, а озвучували директор будинку культури Г.Твардієвич та художній керівник І.Бездушна, яка читала вірші і співала, звучали записи афганських... читати далі ...»

 Умови однакові, а результати різні

Умови однакові, а результати різні


Нещодавно з ініціативи райдержадміністрації було проведено нараду, на якій йшлося про ситуацію в районі в тваринництві. Про результати роботи галузі у 2010 році розповідає головний зоотехнік управління АПР РДА В.Г. ГОДОВАНЕЦЬ.   – Якщо аналізувати наші здобутки за 2010 рік, зокрема хід зимівлі худоби, то слід відзначити, що тваринництву все-таки приділялася певна увага, щоб можна... читати далі ...»

 Як поліпшити демографію?

Як поліпшити демографію?


За невтішною статистикою, населення Бершадщини продовжує зменшуватися. Ця стійка тенденція простежується вже протягом багатьох останніх років. Так, в 2010 році в районі народилося 615 дітей, а померло 1164 громадяни (у попередньому році – відповідно 659 і 1197). Єдиний населений пункт на Бершадщині, де кількість новонароджених (13) перевищує число померлих (7) – це село Дяківка. У... читати далі ...»

На знімку: директор господарства Володимир Васильович Довгополюк та одна з кращих доярок Тетяна Анатоліївна Сивак обговорюють зимові особливості годівлі та утримання корів. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Дяківка, як острівець надії

Дяківка, як острівець надії

12 Січня 2011, 09:12 / В громадах / Дяківка / Тернівка

Це село зачаровує своєю красою навіть взимку. Тут проведено природний газ, повноцінно діє соціальна сфера. Та найголовніше – що воно «живе», і в цьому заслуга насамперед місцевого ПСП «Промінь», де збережена і розвивається вся виробнича сфера, тож люди мають можливість працювати й отримувати заробітну плату. Саме тому директор сільгосппідприємства В.В. Довгополюк користується тут... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Нехай Господь благословляє здоров’ям, радістю, теплом. Щоб кожен день, який він посилає, був ласкою зігрітий і теплом. Нехай благополуччя завжди буде, хай у роботі ладиться усе. За гарні справи хай шанують люди, хай доля тільки затишок несе! Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» щиро вітають з Новим роком та Різдвом Христовим всіх працівників товариства,... читати далі ...»

 Кроки, що символізують перспективу

Кроки, що символізують перспективу


Критерій ефективності діяльності влади – це якість життя громадян. Президент України Віктор Янукович, призначаючи О.Ф. Снігура у травні 2010 року на посаду голови Бершадської райдержадміністрації, поставив завдання – в найкоротші терміни суттєво поліпшити соціально-економічні показники району. Враховуючи це та розуміючи необхідність об’єктивної оцінки досягнутого за вісім місяців,... читати далі ...»

Сторінки:
15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5Новини села Дяківка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Дяківка. Новини села Дяківка, фото. Все про Дяківку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення