Голдашівка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Районна рада ветеранів війни та праці, районна спілка інвалідів війни та Збройних сил щиро вітають з 74-річчям ветерана праці, голову спілки інвалідів Володимира Петровича СИДОРЕНКА (25.09) Ветерани та інваліди бажають Вам, шановний Володимире Петровичу, здоров’я, довголіття, шани та поваги від Ваших друзів, близьких та знайомих. Адміністрація, профспілковий комітет ДП «Бершадське лісове... читати далі ...»

 Гарні спогади про літо

Гарні спогади про літо

9 Вересня 2011, 09:00 / Нам пишуть / Голдашівка

Кожна пора року насичена різними подіями, а особливо – літо. Священик парафії Зарваницької ікони Божої Матері села Голдашівки отець Михайло Будник і цього року провів його разом із нами. На початку літа у наше село завітали семінаристи Дрогобицької духовної семінарії, які протягом двох тижнів проводили зустрічі з молоддю, упорядкували подвір’я дитячого соціального центру –... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня


Найдорожчого в світі татка, найкоханішого чоловіка Івана Дмитровича ШЕВЧУКА (4.09) з Флорино сердечно вітаємо із славним ювілеєм. Наш славний і рідний, найкращий у світі, З тобою нам завжди затишно й світло. Ти гарний господар і батько чудовий, Даруєш турботу та море любові. Спасибі за ласку, за руки умілі, Що вмієш підтримати словом і ділом, Що в рідному домі надійно та щиро. Живи нам... читати далі ...»

 Подвійне свято

Подвійне свято


Акцією «Ровесник держави» у 2007 році, коли свого шістнадцятиріччя досягли і незалежна Україна, і юні українці, які народилися 24 серпня 1991 року – у день проголошення незалежності України, було започатковано традицію: в урочистій обстановці вручати паспорти громадянина України юна кам і дівчатам, яким у цей день виповнюється шіст надцять років. Цьогоріч основний документ громадянина... читати далі ...»

 Прийміть вдячність

Прийміть вдячність

14 Серпня 2011, 20:49 / Відгуки / Голдашівка

Одна з найвідповідальніших і найшанованіших професій на землі, без сумніву, – це професія медичного працівника. Адже саме вони повертають людям найдорожче – здоров’я. Більшості їм притаманні самовідданість, безкорисливість, любов і навіть самопожертва заради спасіння життя. Мені довелось лікуватися у гінекологічному відділенні Бершадської ЦРЛ. І я переконалася, що тут працюють... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальників відділень зв’язку Олену Іванівну САВЧЕНКО (17.07) з с. Бирлівки, Володимира Михайловича ТВАРДІЄВИЧА (27.07) з с. Дяківки, листонош Марію Іванівну ПІДДУБНУ (16.07) з с. Сумівки, Олену Михайлівну БАТЮК (16.07) з с. Голдашівки, Валентину Іванівну КУЗИК (26.07) з с.... читати далі ...»

 Щоб ринок не став загрозою для здоров’я

Щоб ринок не став загрозою для здоров’я


Нещодавно у райдержадміністрації відбулося спільне засідання надзвичайних – протиепідеміологічної комісії, яку в районі очолює перший заступник голови райдержадміністрації В. М. Оркуш, та протиепізоотичної, очолюваної заступником голови райдержадміністрації В. Я. Кушпелою. Передумовою його скликання послужило таке ж засідання в облдержадміністрації, на якому йшлося про зростання в області... читати далі ...»

На знімку: голова районної ради М.Г. Бурлака (другий справа) спілкується з жителями Михайлівки, крайній справа – головний лікар Михайлівської дільничної лікарні, депутат районної ради І.Г. Пікула. Села - різні, проблеми - схожі

Села - різні, проблеми - схожі


Михайлівську територіальну громаду, яка об’єднує два села – Михайлівку і Романівку, з осені минулого року за результатами виборів очолив А.П. Палагній. Якими були перші кроки новообраного сільського голови? Що вже вдалося зробити за цей період? Чим живе нині громада? Про це і звітував минулого тижня Анатолій Петрович на загальних зборах громадян спочатку у Михайлівці, а потім і в... читати далі ...»

На знімку: розмову з головою районної ради М.Г. Бурлакою (в центрі) окремі учасники сесії продовжили й після її закінчення. Спільні проблеми і розв'язувати спільно

Спільні проблеми і розв'язувати спільно


Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради М.Г. Бурлака коротко проінформував про роботу ради та її голови у міжсесійний період з 4 лютого по 29 квітня 2011 року. Він, зокрема, зазначив, що було проведено 12 засідань постійних комісій, на яких розглянуто і детально проаналізовано 38 питань, у тому числі й ті, які винесені на розгляд нинішньої сесії райради. На особистому... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо! З нагоди свята усіх поколінь – Дня Перемоги – адміністрація і профспілковий комітет ДП «Бершадський спиртовий завод» сердечно вітають ветеранів війни та праці, усіх трудівників і ветеранів підприємства та їхні сім’ї. Хай ця світла дата принесе в кожен дім мир, радість, добро. Бажаємо усім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щоб щастя, радість і злагода не... читати далі ...»

На знімку: організатори та учасники змагань. Кубок пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віктора Кушніра

Кубок пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віктора Кушніра


Давно закінчилась і стала історією афганська війна. Пам’ятають далекий «Афган» і наші земляки-лісничани: Володимир Федорович Рудь, Сергій Васильович Гаврилюк, Петро Дмитрович Нагерняк. Із болем у душі вони розповідають про чужий край, що забрав життя їхніх друзів. Не повернувся з афганської війни і Віктор Васильович Кушнір – рядовий, водій. 11 серпня 1982 року мотострілецька рота, в... читати далі ...»

 Тернистий шлях до визнання

Тернистий шлях до визнання


Герой Соціалістичної Праці Анатолій Григорович Загоруйко належить до когорти людей неспокійної вдачі. Це дозволило йому зробити багато добрих справ для людей. Він і в молоді роки, й тепер завжди заклопотаний, постійно в пошуках вирішення тих чи інших проблем – менше особистих, а більше – в інтересах трудівників, громади. Усільськогосподарському виробництві неперевершеним майстром... читати далі ...»

На знімку: Перебуваючи у Кидрасівці, О.Ф. Снігур зустрівся і з механізаторами, які готувалися до виїзду на посів гороху у СФГ «Кидрасівське» На те і влада, щоб міцніла громада

На те і влада, щоб міцніла громада


Хоч у Кидрасівці лише 329 дворів, та із них діючих лише до двохсот, в яких проживає 446 чоловік населення, орієнтуючись хоча б на загальний вигляд цього села, зокрема його центр, ні в кого, мабуть, навіть думки не промайне, щоб назвати його неперспективним. Тим більше, що 214 його жителів ще працездатного віку. Діють тут три селянсько-фермерських господарства і, чим найбільше гордиться... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Найщиріші привітання нашим ювілярам! Президія районної організації ветеранів війни та праці щиро вітає з 80-річчям ветерана праці, голову Яланецької ветеранської сільської організації Петра Харитоновича ПАЛАМАРЧУКА (25.03) Ви є беззмінним керівником великої громади ветеранів. Користуєтеся великим авторитетом серед односельчан. З Вас беруть приклад доброти, працелюбності та виховання в дусі... читати далі ...»

 М. Г. Бурлака: Давайте разом відроджувати Михайлівку

М. Г. Бурлака: Давайте разом відроджувати Михайлівку

18 Березня 2011, 09:00 / В громадах / Голдашівка / Романівка

Чимало депутатів районної ради активно включилися до виконання своїх обов’язків – відвідують трудові колективи, зустрічаються з людьми, прагнуть вивчити їх запити й допомогти. І хоч можливості тут, на жаль, обмежені, бо фінансування зведене до мінімуму, все ж їх увага не проходить безслідно. Це підтвердило і перебування голови районної ради М.Г.Бурлаки на своєму виборчому окрузі у... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4Новини села Голдашівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Голдашівка. Новини села Голдашівки, фото. Все про Голдашівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення