Fridge magnet wooden gears

Спасибі вам, мамо…

  • Подобається0Не подобається
  • 29 Вересня 2017, 09:00

Ганна Йосипівна Зарічанська (Криклива) народилась 1942 року в Голдашівці.

Дитина війни… Батька не пам’ятає зовсім, адже він загинув, не дочекавшись Перемоги. Мати Марія, як могла, доглядала і виховувала дітей: синів Григорія, Василя і найменшу донечку Ганну. Їй і дітям довелося пережити багато труднощів, розруху, голод. Коли б не старший брат Григорій, який пішов працювати в шахту, то не вижили б.

Закінчивши на відмінно семирічну школу, пішла працювати в колгосп в буряківничу ланку, бо потрібно було допомагати мамі. Згодом поєднала свою долю з механізатором Леонідом Івановичем Зарічанським, з яким прожили майже 57 років (на жаль, він недавно помер). Разом з чоловіком народили і виховали двох дітей – дочку Галину, яка працює начальником управління держказначейства та сина Миколу, він оглядач-ремонтник вагонів на станції Дарниця м. Києва.

Зять Ганни Йосипівни – Василь Іванович Усатюк – добродушний, доброзичливий, досвідчений директор Флоринської школи. Внучки Оля, Таня і Світлана здобули вищі освіти і працюють за фахом.

Радують вже і правнуки: Маринка, Ростик, Аннуся і Матвійко.

Одній, не маючи здоров’я (адже за своє життя перенесла 4 операції), довелося доглядати і похоронити свою матір, одиноку сусідку Марфу, сваху Наталку, ще зовсім молоду невістку Ніну, свого чоловіка.

Проте любов до життя, дітей, онуків, правнуків, рідних і близьких допомогла пережити жінці важкі втрати.

Разом з чоловіком своїх дітей вчили завжди жити по совісті, долати труднощі та знати життєві мудрості, були вірними порадниками у житті, підтримували і допомагали.

Виправдали довіру своїх батьків їхні діти, які постійно працюють на своїх посадах, займаються домашнім господарством та опікуються мамою.

Наша добра, турботлива, найдорожча у світі матуся, бабуся, прабабуся Ганна Йосипівна зустрічає свій ювілей. В цей день низько вклоняємося їй і кажемо: «Спасибі Вам за все, Мамо, хай Бог подарує Вам ще багато літ».

Галина УСАТЮК.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Естафета визволення на Бершадщині</b><br />Минулої п’ятниці бершадці та делегація Вінницької області зустрічали делегацію з Кіровоградщини для здійснення...
2 фото   
<b>Годованець Ганна Дмитрівна</b><br />Мандрик-Годованець Ганна Дмитрівна Народилася 21 травня 1926 року в сімї селянина в с. Романівці. Батьки займалися...
4 фото   
<b>З вінниці – по Європі</b><br />Пропозиція взяти участь у конкурсі на поїздку до Франції та Швейцарії під час презентації там в Страсбурзі та Берні...
3 фото   
<b>Урочисті проводи до лав Збройних Сил України</b><br />Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 03.03.2010року № 91 «Про черговий призов громадян України...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Бабенко Сергій Тимофійович (1896) 1896 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Возз'єднання Правобережної України з Росією було прогресивним явищем в житті українського народу. Це помітно позначилось і на розвитку Бершаді, яка стала центром одноіменного округу Брацлавського намісництва. В 1797 році за новим поділом Бершадь — повітове місто Подільської губернії, а з 1804 року — містечко Ольгопільського повіту. Вже на початку XIX ст, існували бершадські суконна... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Спасибі вам, мамо… - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники