Голдашівка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Найщиріші побажання для Вас в цей день! Районна і П’ятківська ради організацій ветеранів війни та праці щиро вітають з 80-річчям голову сільської організації ветеранів Мойсея Павловича ПОХИЛУ (30.09) Ми раді, що Ви і Ваші товариші зробили все для розбудови села. Воно є одним із кращих сіл району. Ветерани уважно читають Ваші статті в районній газеті. Ви – історія села. Завдячуючи Вам,... читати далі ...»

 Вибори депутатів верховної ради!

Вибори депутатів верховної ради!


Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року Бершадська районна територіальна виборча комісія (Бершадський район, Вінницька область). РІШЕННЯ №1 19 вересня 2010 року м. Бершадь, вул. Радянська,23 Про формування міської та сільських територіальних виборчих комісій У відповідності до чч. 6, 15 ст. 22 Закону... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 сердечно вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Бирлівки Олену Іванівну САВЧЕНКО (17.07), листонош Марію Іванівну ПІДДУБНУ (16.07) з с. Сумівки, Олену Михайлівну БАТЮК (16.07) з с. Голдашівки. Прийміть вітання найщиріші наші І побажання в цей святковий день. Щоб від життя ви мали лиш удачі,... читати далі ...»

 Надіями живе Голдашівка

Надіями живе Голдашівка

25 Травня 2010, 18:46 / Нове в роботі / Голдашівка

Активними на сході села були жителі Голдашівки. Сільському голові Т.В. Волошиній було про що звітувати, хоча, як визнає сама Тетяна Василівна, ще не всі можливості були задіяні. Голдашівка – віддалене від райцентру село, в якому немає великого сільгосптовариства, натомість діють три фермерські господарства. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дитсадок, будинок культури, пошта, ФАП,... читати далі ...»

 Цукор «гірчить»

Цукор «гірчить»

10 Лютого 2010, 09:23 / Актуально / Бершадь / Голдашівка / Лісниче / Шляхова

Ще донедавна Вінниччину називали цукровим Донбасом, а Бершадщина, безсумнівно, була одним із найбагатших «родовищ» білого піску. Більшість працюючих сільгосп - формувань отримували додатково до заробітної плати (за незначну плату) центнери, тонни цукру. Та ще в пам’яті багатьох і той період, коли замість заробітної плати вчителі, лікарі, працюючі на промислових підприємствах отримували цукор... читати далі ...»

 Конкурс «Моє село»

Конкурс «Моє село»


Сайт www.bershad.ua оголошує конкурс «Моє село» на найкращу розповідь про історію, звичаї, побут та особливості села на Бершадщині. Завдання конкурсу: збереження історії села; виховання у молодого покоління любові до культури і традицій свого народу через знання історії; формування в молодої людини почуття патріотизму, потреби особистої причетності до збереження історичної пам’яті;... читати далі ...»

 Бершадський район є особливим, і не тому, що мій рідний, а тому, що має вагому питому вагу в області

Бершадський район є особливим, і не тому, що мій рідний, а тому, що має вагому питому вагу в області


З проханням посприяти, щоб взяти інтерв’ю у голови обласної ради Г.М. Заболотного, я звернувся до голови районної ради М.Г. Бурлаки. Тож напередодні Нового року зустрілися у робочому кабінеті нашого земляка. – Григорію Михайловичу! Ви народилися, зростали і пройшли трудовий шлях від молодого колгоспного агронома до першого керівника району в незалежній Україні саме на Бершадщині.... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська райдержадміністрація щиро вітає з ювілеєм директора районного центру зайнятості Нелю Сергіївну ВЕРГЕЛЕС (6.01) Дозвольте в день Вашого ювілею побажати Вам міцного здоров'я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу й краси! Нехай на Вашому життєвому шляху будуть тільки приємні зустрічі, а оточуючі приділятимуть належну увагу Вашій прекрасній душі, красі й жіночності.... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): депутат сільської ради Л.М. Басалига, сільський голова В.І. Беник та депутати Ю.А. Заболотний і Н.А. Заболотна обговорюють хід виконання карантинних заходів у їх населеному пункті. Фото Сергія КІСИКА. Приклад подають депутати - До Дня міісцевого самоврядування

Приклад подають депутати - До Дня міісцевого самоврядування


Немає сумніву, що переважна більшість депутатів у кожній із сільських рад, територіальних громад заслуговують на те, щоб про них розповісти в газеті. Адже саме за ділові якості кожного віддали на минулих виборах свої голоси односельчани. І все ж, якщо приглянутися, депутатський корпус в окремих селах, що значно залежить ще й від організаторських здібностей сільського голови, помітно... читати далі ...»

 Тримайте храм душі своєї у чистоті

Тримайте храм душі своєї у чистоті


Пропонований читачам матеріал дещо незвичний. Він написаний нашим юним земляком Тарасом ДЕРКАЧЕМ, який народився шістнадцять років тому в Бершаді, живе зараз у Білій Церкві, де навчається в ліцеї. Хлопець досить часто приїздить разом з батьками, братом і сестрами у рідне село батька – Велику Киріївку. Тут він не тільки проводить канікули, а й намагається робити це змістовно, з користю для... читати далі ...»

На прийомі у Т.В.Волошиної (на знімку зліва направо) із заявами на приватизацію присадибних ділянок пенсіонери В.С. Ткачук, П.К. Кулинич іД.П. Куцак. Фото Сергія КІСИКА. У непростій ситуації

У непростій ситуації

25 Листопада 2009 р / В громадах / Голдашівка

Сільським головою у Голдашівці вже другу каденцію працює Т.В. Волошина. Про її безпосередню участь у житті громади вже йшлося на сторінках газети. Але, незважаючи на те, що Тетяні Василівні доводиться працювати у набагато складніших умовах, ніж багатьом її колегам, досвід її роботи заслуговує на увагу. Он скільки тривоги було в селах, як тільки прийшла пора збирати документи, щоб на їх основі... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): на прийомі у головного лікаря Михайлівської дільничної лікарні І. Г. Пікули жительПоташні Петро Григорович Гуртовий. Фото Сергія КІСИКА. От тобі і «провінція»

От тобі і «провінція»


Чи не «найгарячішими» точками, в зв'язку з впровадженням карантинних заходів у нашій державі, справедливо буде, мабуть, вважати дільничні лікарні. Одна з таких у нашому районі – Михайлівська, наприклад, обслуговує населення аж шести сіл – Кидрасівки, Голдашівки, Михайлівки, Романівки, Лісничого і Вовчка. Та ще й «тягнуться» сюди по допомогу з Поташні. Хіба можна в таких випадках її... читати далі ...»

 Попереду – зима

Попереду – зима


За 10 місяців нинішнього року в районі виникла 31 пожежа, що на 6 випадків більше, ніж за аналогічний період минулого року. В основному пожежі виникали в сільській місцевості, де їх зареєстровано 28. Найбільшу їх кількість зафіксовано в Бершаді – 3, Яланці (3), Баланівці (3) та Голдашівці (2). Трагічно (з загибеллю людей) закінчувалися вони в Яланці– 2 випадки, Флорино (1), Великій... читати далі ...»

 Стережіться вовків

Стережіться вовків


Ці хижаки з’явилися у нашому районі чотири - п’ять років тому, мігрувавши до нас з Черкащини і Кіровоградщини та сусідніх Чечельницького й Тростянецького районів. Їх популяція сягнула вже 17-20 осіб і завдає серйозної шкоди мисливському господарству. Тому мисливські колективи, єгері, служба лісової охорони активно ведуть боротьбу з ними у нічних засідках, автомобільно-тракторних... читати далі ...»

На знімку: Митрофан Шморгун – Герой Соціалістичної Праці з Голдашівки. Герой праці з Голдашівки

Герой праці з Голдашівки

4 Листопада 2009 р / Персоналії / Голдашівка

Ми з Митрофаном Полікарповичем земляки, обидва родом із села Голдашівки. Більше того, ми навіть далекі родичі. Коли в 1946 році я вперше подався «у світи», тобто до Одеси, моя мати попросила старшого брата Купріяна Шморгуна, котрий ще до війни жив в Одесі, опікуватися мною. Тоді й познайомився з молодшим його братом Митрофаном. На той час обидва брати працювали шоферами на станції... читати далі ...»

Сторінки:
15 14 13 12 11 10 9 8 7 6Новини села Голдашівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Голдашівка. Новини села Голдашівки, фото. Все про Голдашівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення