Голдашівка в новинах

На знімку: голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур (зліва) розмовляє з жителями села разом із сільським головою В.М.Усатюком (справа). Фото Сергія КІСИКА. Влада - для людей, а не навпаки

Влада - для людей, а не навпаки

16 Березня 2011, 09:00 / В громадах / Голдашівка

Про проблеми, якими живе голдашівська територіальна громада, нещодавно йшлося на сході громадян цього села. Розповідалося про це і в районній газеті. Однак днями голова райдержадміністрації О. Ф. Снігур, разом з керівниками окремих управлінь та служб, знову завітав у це віддалене село. На цей раз у рамках наперед визначеного графіка прийому громадян, щоб вже безпосередньо під час прийому, а... читати далі ...»

 З 8 Березня!

З 8 Березня!


Любі жінки! Дозвольте привітати вас із цим чудовим днем та висловити слова глибокої вдячності, адже на вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ. У буднях сьогодення ми часто не помічаємо скільки прекрасних, розумних, добросовісних, самовідданих жінок працює серед нас. Здавна повелося, що жінка в сім'ї – берегиня. Незважаючи на жодні перипетії життя, жінки народжують дітей і... читати далі ...»


На знімку: ще задовго до зборів жителі села обговорювали життя-буття громади. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Гомонів голдашівський майдан

Гомонів голдашівський майдан

2 Березня 2011, 09:00 / В громадах / Голдашівка

Минулого четверга в Голдашівці відбулися загальні збори громадян – схід села, від якого очікували відповідей на ряд актуальних питань життєдіяльності громади. Адже напередодні тут в черговий раз всерйоз заговорили про перспективи розвитку й майбутнє села, а також про можливість входження сюди нового інвестора. В роботі зборів взяли участь голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур, голова... читати далі ...»

На знімку: голова фермерського господарства П.М. Третяк біля орендованого поля. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Сім'я Третяків - фермери

Сім'я Третяків - фермери


Побутує думка, що працюючи біля землі, ще ніхто не розбагатів. Та коли у нашій державі було взято курс на розвиток фермерства, сім’я Третяків з Кидрасівки всетаки зважилася на це. Про те, що з цього вийшло, і піде мова у цьому матеріалі. Землю вони тепер орендують не тільки у своєму селі, де починали з власних паїв, а й в сусідній Голдашівці. Тут частина її жителів, коли розпалося КСП, самі... читати далі ...»

 Кавбуз - культура пенсіонера

Кавбуз - культура пенсіонера

21 Січня 2011 р / Вдома / Голдашівка

Хоч Іван Антонович Войтенко із Голдашівки давно вже на заслуженому відпочинку, односельчани знають його не тільки тому, що у свій час працював на керівних посадах, а ще й через те, що постійночимось захоплюється. Про одне з його захоплень – вирощування кавбузів, ми попросили розповісти читачам газети. – 3ізнаюся, коли був ще при ділі, тобто ходив на роботу, домашнє господарство... читати далі ...»

 Умови однакові, а результати різні

Умови однакові, а результати різні


Нещодавно з ініціативи райдержадміністрації було проведено нараду, на якій йшлося про ситуацію в районі в тваринництві. Про результати роботи галузі у 2010 році розповідає головний зоотехнік управління АПР РДА В.Г. ГОДОВАНЕЦЬ.   – Якщо аналізувати наші здобутки за 2010 рік, зокрема хід зимівлі худоби, то слід відзначити, що тваринництву все-таки приділялася певна увага, щоб можна... читати далі ...»

 Як поліпшити демографію?

Як поліпшити демографію?


За невтішною статистикою, населення Бершадщини продовжує зменшуватися. Ця стійка тенденція простежується вже протягом багатьох останніх років. Так, в 2010 році в районі народилося 615 дітей, а померло 1164 громадяни (у попередньому році – відповідно 659 і 1197). Єдиний населений пункт на Бершадщині, де кількість новонароджених (13) перевищує число померлих (7) – це село Дяківка. У... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Найщиріші вітання! Шановні жителі Баланівської територіальної громади! 2010 рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід. Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай 2011 рік виправдає... читати далі ...»

 Екологічний проект "Впровадження інноваційних підходів щодо підвищення екологічної безпеки населення Бершадського району"

Екологічний проект "Впровадження інноваційних підходів щодо підвищення екологічної безпеки населення Бершадського району"


Ідея проведення Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування належить учасникам муніципального руху і була оприлюднена напередодні VIII Всеукраїнських муніципальних слухань. Було прийнято рішення впровадити Конкурс проектів та програм місцевого і регіонального розвитку, як один із можливих шляхів вирішення проблем місцевого самоврядування. Конкурс мав сприяти... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Хай Вам сміються зорі з вишини, сонце осяває шлях щомиті, щоб душею молоді завжди були, щоб з Вами ми могли лише радіти. Живіть у здоров’ї, в щасті, в мирі, в силі, щоб добрі вісті не минали хати! Бершадська філія ЗАТ «Зернопродукт МХП» щиро вітає працівників трудового колективу з професійним святом – Днем працівників сільського господарства. Нехай це свято додає вам наснаги, оптимізму,... читати далі ...»

Фото з сімейного архіву. Лебедина вірність

Лебедина вірність

29 Жовтня 2010 р / Знай наших / Бершадь / Голдашівка / Флорино

Золотавий жовтень щиро посміхається жителям села Голдашівки. Села надзвичайно гарного біло цвіттям весен, розкішною зеленню довкілля, п’янким свіжим повітрям, смачною криничною водою. Як і людьми – вічними трударями, працьовитими і гостинними. До таких і належить подружжя пенсіонерів Зарічанських – Леоніда Івановича і Ганни Йосипівни. Леонід Іванович – учасник війни,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Найщиріші вітання нашим ювілярам! Інвестор підприємства Микола Іванович Кузьомський, адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Бершадське АТП-10527» сердечно вітають з професійним святом всіх працівників, ветеранів товариства. День автомобіліста і дорожника – це свято, до якого причетні і водії-професіонали, і водії-любителі, і ті, від кого залежить комфорт та безпека автомобільних... читати далі ...»

 Роздуми колишнього голови сільської ради, або чому так багато бажаючих покерувати громадою в наш час

Роздуми колишнього голови сільської ради, або чому так багато бажаючих покерувати громадою в наш час


Головою сільської ради, спочатку в Серебрії, а потім в своєму селі Михайлівці, я загалом пропрацював майже 20 років. Озираючись в минуле, порівнюю його з сьогоденням. В той час в нашому селі ніхто не хотів іти на посади голови чи секретаря сільської ради, тому що зарплати були малі, а відповідальність велика. Головою сільської ради я пропрацював при чотирьох директорах радгоспу і секретарях... читати далі ...»

На знімку: голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур (в центрі) веде розмову в Лісничанській ЗОШ. Про освітянські справи інформували директор школи Л.О. Корнелюк та сільський голова О.Г. Світайло. Школам - сучасні комп'ютери

Школам - сучасні комп'ютери

22 Жовтня 2010 р / Освіта і наука / Вовчок / Голдашівка

Гарні сонячні дні жовтня принесли радість в три школи району – голова райдержадміністрації Олександр Федорович Снігур вручив учням і педагогічним колективам Вовчоцької, Лісничанської та Голдашівської шкіл нові сучасні комп’ютери. На сьогодні лише в Лісничанській ЗОШ є маленький комп’ютерний клас, але комп’ютерна техніка настільки застаріла, що повноцінно використовувати її діти не мали... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Хай доля дарує вам щедрого віку, Щоб радість, здоров’я ви мали без ліку. Щоб були щасливі, достатком багаті, Печалі та лиха не знали у хаті. Хай радісно в серці весна процвітає, А Мати Пречиста на крилах тримає. Господь хай дарує надію й тепло На многії літа, на радість, добро. Адміністрація, профком ДП «Бершадський спиртовий завод» сердечно вітають з професійним святом – Днем працівників... читати далі ...»

Сторінки:
15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5Новини села Голдашівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Голдашівка. Новини села Голдашівки, фото. Все про Голдашівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення