Приклад подають депутати - До Дня міісцевого самоврядування

 • Подобається0Не подобається
 • 4 Грудня 2009 р

На знімку (зліва направо): депутат сільської ради Л.М. Басалига, сільський голова В.І. Беник та депутати Ю.А. Заболотний і Н.А. Заболотна обговорюють хід виконання карантинних заходів у їх населеному пункті. Фото Сергія КІСИКА.

Немає сумніву, що переважна більшість депутатів у кожній із сільських рад, територіальних громад заслуговують на те, щоб про них розповісти в газеті. Адже саме за ділові якості кожного віддали на минулих виборах свої голоси односельчани. І все ж, якщо приглянутися, депутатський корпус в окремих селах, що значно залежить ще й від організаторських здібностей сільського голови, помітно виокремлюється з-поміж інших. Тож на цей раз мова піде про добрі справи депутатського корпусу Кидрасівської сільської ради.
Про С. В. Пересунька, одного з цієї команди, вже розповідалося у нашій газеті – Сергій Васильович поставив у минулому році за мету огородити церкву. Хоч криза позначилася на бюджеті і його сім’ї, у цьому році він таки домігся свого і продовжив цю роботу. При сприянні односельчан, звичайно.

У Кидрасівці, звичайно, проблем не менше, як в інших селах. Може, навіть і більше. У цьому році, наприклад, тут померло людей у п’ять разів більше, ніж народилося

Так як Кидрасівка одне з найвіддаленіших сіл у районі, та ще й немає базового господарства – на його основі утворилося два селянсько-фермерських і фермерське, всі розуміють, що розраховувати при вирішенні всіх справ тепер доведеться тільки на себе. А всі три їх керівники – В.М. Гумен, П.М. Третяк і Ю.Л. Менкаль якраз і є депутатами сільської ради.
А якщо взагалі, то всі дванадцять живуть інтересами громади і не просто відбувають, як це іноді трапляється, різні зібрання, а й беруть активну участь у всіх засіданнях, сесіях сільської ради.
Приклад у вирішенні найзлободенніших проблем громади подає, звичайно, і сільський голова В.І. Беник. Нещодавно, наприклад, потурбувався, щоб завезти в село все необхідне для вирішення ритуальних потреб. Адже, щоб їздити у пошуках необхідного, як у кого трапляється горе, знадобилося б чимало часу.
У Кидрасівці, звичайно, проблем не менше, як в інших селах. Може, навіть і більше. У цьому році, наприклад, тут померло людей у п’ять разів більше, ніж народилося. Але це аж ніяк ще не може бути причиною, щоб взагалі вже опустити руки. У день, коли відзначали чергову річницю незалежності України, з ініціативи і, звичайно ж, при підтримці саме депутатів, було надано деяку допомогу ветеранам. Встановлено також на в’їзді у це село Поклонного Хреста.
Як би не було сутужно з грішми, певною мірою ремонтувалися і дороги – у бік Майорівки, на греблі тощо.
Весною за рахунок сільської ради їх було прогрейдеровано по селу. А це є ознакою того, що тутешня громада не збирається миритися з негараздами.
Соціальні питання, по мірі можливостей, прагнуть вирішувати теж. Наприклад, дітей дошкільного віку в селі хоч і небагато, а відсоток відвідуваності ними дошкільної установи один з найвищих у районі. При цьому належне треба віддати ще й голові обласної ради Г. М. Заболотному, який посприяв, щоб цей дитячий садок почав тут функціонувати і став одним з кращих в області.
Минуло зовсім небагато часу, як слухали звіт директора про підготовку школи до навчального року. Н. А. Заболотна, яка вже чверть віку очолює педагогічний колектив, теж депутат сільської ради, і особиста її заслуга в тому, що тут належно організовано навчально-виховний процес.
Та і взагалі, тут прийнято приділяти увагу всім верствам населення. Завідуючий ФАПом Ю.А. Заболотний, який теж є депутатом сільської ради, під час карантину був на роботі навіть у вихідні дні.
Спонсорська допомога керівниками фермерських господарств надавалася і до Дня Перемоги, і багатодітним сім’ям С. Арчера, Г. Запорожець, В. Зозулі. Нещодавно з народженням ще однієї дитини утворилася нова багатодітна сім’я і вона вже у полі зору депутатів.
Хоч до нового року, здавалося б, ще є час, тут вже відтепер планують, щоб за рахунок сільської ради закупити новорічні подарунки всім дітям.
А про цьогорічну січневу стихію не можуть у селі забути й досі. Згадують, зокрема, як депутати тоді розділилися по округах, щоб якнайефективніше і найоперативніше подолати її наслідки. В результаті у межах села все тоді було зроблено власними силами.
Депутати Ю.Л. Менкаль, П.М. Третяк, а також І.М. Сверщук, брали чи не найактивнішу участь. А як працювали вони, то не могли залишатися осторонь проблеми й інші жителі села.
Зважаючи на відносно теплу осінь, у будинку культури організували деякий ремонт, навіть пофарбували підлогу.
У даний час чи не найбільше непокоїть депутатів те, що у будні, крім базарних днів, з їх села нічим добратися до ра - йонного центру. Не може ніхто з них зрозуміти, чому у напрямку Голдашівки і їх села, та сусідніх, де проживає 2,5 тисячі чоловік населення, автобусне сполучення налагоджено тільки у базарні дні.
Завдяки єдності у своїх діях чимало вдається вирішувати проблем села його депутатам. На жаль, на добрі справи потрібні ще й гроші. А в даному випадку бюджет хоч і виконується, грошей отих аж занадто вже не вистачає. А жаль.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Соціальні послуги служби зайнятості нового покоління</b><br />Зростаючі масштаби безробіття, збільшення його тривалості потребують підвищення ефективності діяльності служби...
3 фото   
<b>Служба в зоні небезпеки: вінницькі міліціонери на Сході відновлюють правопорядок, затримують сепаратистів та кримінальних елементів.</b><br />Звільнені від терористів міста на Сході України продовжують залишатися «гарячими точками». Через цю територію...
3 фото   
<b>140 років з Дня Народження української поетеси Лесі Українки</b><br />25 лютого 2011 року виповнюється 140 років з дня народження української поетеси Лесі Українки. Леся Українка...
4 фото   
<b>У всіх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок</b><br />У всіх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок, який закликав учнів до школи: кого вперше, а для кого цей...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Шляхова
Самандас Гнат Степанович (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 20.09.41.

З історії Бершаді
Партійні органи організували широку допомогу сім'ям фронтовиків. З цією метою проводились декадники, місячники допомоги, під час яких збирали гроші, продукти харчування, одяг. Виділені рішенням райкому партії підприємства та установи ремонтували квартири, забезпечували паливом родини військовослужбовців. Подбали й про дітей, батьки яких загинули. Майже 150 підлітків були прийняті до дитячого... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Приклад подають депутати - До Дня міісцевого самоврядування - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення