Fridge magnet wooden gears

Романівка в новинах

 Вчителька моя

Вчителька моя

3 Жовтня 2011 р / Освіта і наука / Романівка

Слова «вчителька моя» викликають в свiдомостi бiльшостi людей образ немолодої, радше літньої жінки в окулярах, яка допомагає учневі стати «на крило», дістати «путівку в життя». Такі жінки були в житті кожної людини, залишивши там свій слід, добрий чи поганий. Проте я пам’ятаю свою першу вчительку молодою, вродливою, сповненою сил та енергії. Це Ганна Дмитрівна Годованець, яка проживає в селі... читати далі ...»

 Герої невидимого фронту

Герої невидимого фронту


Україна вшановує учасників підпільно-партизанського руху у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. На окупованій Вінниччині перші підпільні організації утворилися вже в серпні 1941-го, а наприкінці цього року вже діяли окремі партизанські групи. Найбільше ж поширюватися партизанський рух почав у 1942 році. В грудні 1941 року в районі виникла одна з перших на Вінниччині підпільна... читати далі ...»


 Сім’я Євгенюків

Сім’я Євгенюків

14 Серпня 2011 р / Є така думка / Михайлівка / Романівка

До написання цього матеріалу спонукала недавня зустріч з моїми односельчанами – сім'єю Євгенюків. П’ятидесятишестирічного Володимира і на п'ять років молодшу від нього його дружину Любу знаю давно, бо ж у селі кожна людина на виду. Є у них ще дочка, зять, а також онучка. Здавалося б, у селі не одна вона така. Та саме сім'я Євгенюків дещо незвичайна. Зокрема, своєю працездатністю, умінням... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

8 Червня 2011, 09:00 / Привітання / Бершадь / Бирлівка / Романівка

Щиро вітаємо! Ніжну, милу, любу дружину, лагідну і турботливу, найкращу у світі матусю і бабусю, прабабусю Софію Леонідівну БУГАЄВСЬКУ (9.06) з Бершаді щиро та сердечно вітаємо з гарним ювілеєм. Як сонцем літнім тобою зігріті,  Даруєм тобі, люба, море квітів, Всі ніжні й найкращі слова, Всю ласку й любов, яка лиш бува. Прийми, наша рідна, низенький уклін За те, що в житті... читати далі ...»

 Чудове подружжя Затерухів

Чудове подружжя Затерухів

13 Травня 2011, 09:00 / Знай наших / Романівка

Вони народилися в Романівці, в один травневий день, ходили в школу однією дорогою і вчилися в одному класі. Після семирічки пішли працювати у місцевий колгосп. У свої п’ятнадцять Катя вже працювала в ланці, а Василь – на різних роботах. Як і раніше завжди були разом. Ходили в кіно, слухали спів соловейка. Катя випроводжала Василя в армію і вірно його чекала з Далекого Сходу, де він... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Найщиріші привітання нашим ювілярам! Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень листонош Ганну Олександрівну ДЕСЯТНИК (13.05) з Бершаді, Людмилу Андріївну КЛЕБАНСЬКУ (14.05) з с. Баланівки, Тетяну Леонідівну МЕЛЬНИК (16.05) з с. П’ятківки, Олену Володимирівну ПОГРЕБНЯК (25.05) з с. В.Киріївки, Світлану Іванівну БОЙЧУК (26.05) з... читати далі ...»

На знімку: голова районної ради М.Г. Бурлака (другий справа) спілкується з жителями Михайлівки, крайній справа – головний лікар Михайлівської дільничної лікарні, депутат районної ради І.Г. Пікула. Села - різні, проблеми - схожі

Села - різні, проблеми - схожі


Михайлівську територіальну громаду, яка об’єднує два села – Михайлівку і Романівку, з осені минулого року за результатами виборів очолив А.П. Палагній. Якими були перші кроки новообраного сільського голови? Що вже вдалося зробити за цей період? Чим живе нині громада? Про це і звітував минулого тижня Анатолій Петрович на загальних зборах громадян спочатку у Михайлівці, а потім і в... читати далі ...»

 Романівка гордиться своїми людьми

Романівка гордиться своїми людьми

10 Травня 2011, 18:24 / Нам пишуть / Романівка

Між двома пагорбами тече річка Бережанка, а вздовж її берегів протягнулося наше село. Романівка невелика, але багата своїми людьми – щирими, мудрими, відданими. Добре відомі Герой Радянського Союзу Григорій Лазарович Івашко, кандидат технічних наук Костянтин Васильович Понько. Романівчани свято бережуть пам’ять захисників рідної землі. З фронтів Великої Вітчизняної війни не повернулося... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо! З нагоди свята усіх поколінь – Дня Перемоги – адміністрація і профспілковий комітет ДП «Бершадський спиртовий завод» сердечно вітають ветеранів війни та праці, усіх трудівників і ветеранів підприємства та їхні сім’ї. Хай ця світла дата принесе в кожен дім мир, радість, добро. Бажаємо усім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щоб щастя, радість і злагода не... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – листонош Світлану Сергіївну ЛАНОВСЬКУ (3.05) з с. Осіївки, Галину Сергіївну ЗАДОРОЖНУ (7.05) з с. Кидрасівки, Олександру Демидівну ГУК (11.05) з Бершаді, Майю Ростиславівну ЛУЦИШИНУ (12.05) з с. Лісничого, Ніну Іванівну АНТИПІНУ (12.05) з с. Поташні та листоношу по супроводу... читати далі ...»

На знімку: Перебуваючи у Кидрасівці, О.Ф. Снігур зустрівся і з механізаторами, які готувалися до виїзду на посів гороху у СФГ «Кидрасівське» На те і влада, щоб міцніла громада

На те і влада, щоб міцніла громада


Хоч у Кидрасівці лише 329 дворів, та із них діючих лише до двохсот, в яких проживає 446 чоловік населення, орієнтуючись хоча б на загальний вигляд цього села, зокрема його центр, ні в кого, мабуть, навіть думки не промайне, щоб назвати його неперспективним. Тим більше, що 214 його жителів ще працездатного віку. Діють тут три селянсько-фермерських господарства і, чим найбільше гордиться... читати далі ...»

 Вдячна, що не забувають

Вдячна, що не забувають

25 Березня 2011, 09:00 / Нам пишуть / Романівка

Понад сорок років я пропрацювала на освітянській ниві, у свій час брала активну участь у художній самодіяльності, записувала різні пісні, колядки і щедрівки, навіть весільний обряд в селі Романівці, а згодом і видала книгу «Романівське весілля». Рада, що її читають, що молодше покоління долучається до вивчення народної творчості. Щиро вдячна працівникам районного відділу культури Н.М.... читати далі ...»

 М. Г. Бурлака: Давайте разом відроджувати Михайлівку

М. Г. Бурлака: Давайте разом відроджувати Михайлівку

18 Березня 2011, 09:00 / В громадах / Голдашівка / Романівка

Чимало депутатів районної ради активно включилися до виконання своїх обов’язків – відвідують трудові колективи, зустрічаються з людьми, прагнуть вивчити їх запити й допомогти. І хоч можливості тут, на жаль, обмежені, бо фінансування зведене до мінімуму, все ж їх увага не проходить безслідно. Це підтвердило і перебування голови районної ради М.Г.Бурлаки на своєму виборчому окрузі у... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо! Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Серединки Наталію Степанівну ЖУК (21.03), листонош Тетяну Данилівну СЕМЕНЮК (16.03) з с. Усті, Валентину Іванівну МАНЬКІВСЬКУ (19.03) з с. Серебрії, Оксану Михайлівну КАПІЙЧУК (20.03) з с. Шляхової, Тамару Сергіївну СИСЮК (21.03) з... читати далі ...»

 З 8 Березня!

З 8 Березня!


Любі жінки! Дозвольте привітати вас із цим чудовим днем та висловити слова глибокої вдячності, адже на вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ. У буднях сьогодення ми часто не помічаємо скільки прекрасних, розумних, добросовісних, самовідданих жінок працює серед нас. Здавна повелося, що жінка в сім'ї – берегиня. Незважаючи на жодні перипетії життя, жінки народжують дітей і... читати далі ...»

Сторінки:
9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Романівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Романівка. Новини села Романівки, фото. Все про Романівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення