Fridge magnet wooden gears

Романівка в новинах

 Вітаємо!

Вітаємо!


Шановні жителі Шляхової, Теофілівки і Завітного! З наближенням улюблених зимових свят серця переповнюються приємним теплом, яким хочеться поділитися з друзями, зігріти ним тих, хто занепав духом. Щире слово, душевна зустріч, теплі обійми – найкращий подарунок у такі дні, найцінніше, що є у святі. Зичу успіхів і мудрого шляху вашому бізнесу, гармонії та добробуту вашим родинам, миру і добра... читати далі ...»

 Професія у спадок

Професія у спадок


Ніби недавно кидрасівське господарство очолив В.М. Гумен, насправді ж було це у січні 1990 року. Нестандартний керівник – так, або приблизно так, можуть відгукнутися про нього колеги, які його добре знають. На нарадах у районі він запросто міг висловитися вголос про те, що думали інші, але мовчали. – А це могло передатися мені від батька Миколи Пантелеймоновича, який очолив колгосп, коли йому... читати далі ...»


 Геноцид проти українського народу

Геноцид проти українського народу


Про жахливі дні 1932-1933 років нам нагадують лише страшні статистичні дані на пожовклому папері та спогади вже зовсім стареньких очевидців, яких залишилось мало, та їхні слова – це історія, яку не варто забувати. Насильницька колективізація призвела до різкого падіння урожайності, перетворила селянина в покірного виконавця розпоряджень влади. «Червоні мітли» посланців партії невблаганно... читати далі ...»

 Попередні результати голосування у Бершадському районі

Попередні результати голосування у Бершадському районі


Згідно з попередніми даними районної аналітико-інформаційної групи за результатами виборів 26 жовтня 2014 року у Бершадському районі набрали більшу кількість голосів п’ять політичних партій. Зокрема, партія «Блок Петра Порошенка» отримала 35% голосів виборців, партія «Народний фронт» – 25,4%, радикальна партія Олега Ляшка – 8,5%, політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» –... читати далі ...»

 Подвиг народних месників

Подвиг народних месників


Двадцять другого вересня виповнюється 73 роки з дня створення партизанського руху на території, тоді окупованої фашистами України. А вже у 1942 році в нашому районі розрізнені групи об’єднались, і сформувався перший партизанський загін під керівництвом учителя-комсомольця Максима Корнійчука, бази якого знаходилися біля Тернівки і Серединки. В Усті, Осіївці активно діяли народні месники на чолі... читати далі ...»

 "Кожна мить - безцінна!"

"Кожна мить - безцінна!"

23 Червня 2014, 14:57 / Персоналії / Романівка

– під таким девізом працює завідуюча Романівським ФАПом Онися Дайнега. У 1979 році вона закінчила Погребищенське медучилище, отримала фах акушерки. Нині має 35 років стажу і вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Лікувальна справа». Завідує ФАПом із 2005 року. Має великі професійні навички, чудові організаційні здібності, неабиякий авторитет серед колег. Вона також турботлива мати,... читати далі ...»

Григорій Погончик біля будівлі конгресу США. Фото надане Григорієм ПОГОНЧИКОМ. Г. О. Погончик:"Про наш край знають і в Америці"

Г. О. Погончик:"Про наш край знають і в Америці"


Директор Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Григорій Погончик добре відомий і в районі та області, і далеко за їх межами. І це не випадково, адже він не лише талановитий педагог, а й знаний на Поділлі, і не тільки, історик, краєзнавець, журналіст. Власне, саме про цю діяльність Григорія Олексійовича ми нещодавно і вели з ним розмову. – Григорію Олексійовичу, Ви вже довгий час... читати далі ...»

 Розширене засідання

Розширене засідання


За повідомленням першого секретаря Бершадського райкому КПУ Івана Гладибороди, днями відбулося розширене засідання бюро райкому, на якому першим питанням розглянуто заяви про вступ до лав партії. Ряди районної організації компартії зросли на 8 осіб. Серед основних питань – завдання районної партійної організації щодо останніх подій в Україні. Обговорено і прийнято план роботи на перше півріччя... читати далі ...»

 Сучасні медичні заклади Михайлівської дільниці

Сучасні медичні заклади Михайлівської дільниці


Михайлівська дільниця віддалена від райцентру, але медична допомога жителям надається своєчасно та якісно. В структуру Михайлівської амбулаторії входить шість сіл, у кожному з яких є модернізований медичний заклад та досвідчені медичні працівники. У 2013 р. відремонтовано ФАПи сіл Кидрасівки, Лісничого, Романівки, Голдашівки, Вовчку, а також проведено ремонт у Михайлівській амбулаторії,... читати далі ...»

 Медицина: на службі у людей

Медицина: на службі у людей


Останні три роки в медицині Бершадщини відбулися зміни в організації роботи та наданні медичної допомоги населенню. 2013 рік був особливо продуктивним у рамках нового управлінського формату, який діє на території області з початку року під егідою голови Вінницької ОДА Івана Мовчана. Напевно, ще не було в історії Бершадського району, щоб голова РДА особисто протягом року відвідав усі медичні... читати далі ...»

На знімку: у храмі Казанської Ікони Божої Матері у день вінчання Сергія Миколайовича та Вікторії Тарасівни Ковалів. Обряд здійснює ієрей Микола Зінкевич. Як відроджували святиню

Як відроджували святиню


До села Романівки від райцентру 21 кілометр. У писемних джерелах це поселення згадується у кінці XVII – на початку XVIII століть. Заснували його селянивтікачі, які під час набігів турків і татар ховалися в густих лісових хащах. Першим у тутешніх місцях поселився після розгрому турецького табору отаман козацького загону Роман – звідсіля, ймовірно, і назва села. Через цю місцину пролягав... читати далі ...»

 Пам’яті Ганни Годованець

Пам’яті Ганни Годованець

18 Листопада 2013, 20:45 / Спогади / Романівка

У віці 87 років тихо відійшла за межу Годованець Ганна Дмитрівна, жителька невеликого села Романівки. Багато років після закінчення Бершадського педучилища та Вінницького педінституту вона пропрацювала вчителькою молодших класів у різних школах Івано-Франківської, Кірово градської та Вінницької областей. Найдовше – у початковій школі рідного села, де також була завідувачкою школи. Коли ж за... читати далі ...»

 Михайлівка: працюємо для добробуту людей

Михайлівка: працюємо для добробуту людей

21 Жовтня 2013, 09:00 / В громадах / Бершадь / Михайлівка / Романівка

Розпочало керівництво району свій візит із бригадної Романівки, у якій сьогодні проживає понад 260 жителів. Хоча село зовсім мале, але проводяться тут відповідні роботи, адже соціальними ініціативами Президента України наголошується на забезпеченні належних умов проживання людей, незалежно від місця. На сьогодні засипано під’їзну дорогу до сільського клубу, про яку не згадувалося ще з... читати далі ...»

 "Якби ще штани нам давали..."

"Якби ще штани нам давали..."

20 Вересня 2013, 08:52 / Актуально / Михайлівка / Романівка

Після дощу роботи на присадибних ділянках на певний час довелося припинити, і сім'я Камінських – Людмила і Станіслав – разом зі своєю восьмимісячною донечкою Ангеліночкою та Олександр Гончаренко щось жваво обговорювали, примостившись за столиком, змайстрованим прямо в центрі їхнього села. – Питаєте, про що написати? А ви напишіть, що роботи немає у нашій Романівці. От і спивається дехто від... читати далі ...»

 Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»

Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»


З початку нинішнього року в Україні набув чинності Закон №5081-VI «Про екстрену медичну допомогу», і «швидка» зажила за новими правилами. Закон багатообіцяючий і націлений на те, щоб знизити смертність серед населення та забезпечити максимально швидке прибуття карет швидкої допомоги до пацієнта, як у міській, так і в сільській місцевості. Поряд із затвердженим законом було також прийнято... читати далі ...»

Сторінки:
9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Романівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Романівка. Новини села Романівки, фото. Все про Романівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення