Fridge magnet wooden gears

Романівка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив бухгалтерії ТОВ «Чарівна нива» щиро вітає з ювілеєм генерального директора товариства Віктора Васильовича КОРЧЕВНОГО (31.05) Усім колективом сердечно вітаємо, Зичим здоров’я міцного навік, Щоб кожен Ваш задум ряснів урожаєм, А веснам натхненним невпинний був вік. Працюйте на радість – країні на свято, Живіть у достатку та щедрості днин. Хай доля повік буде мудра, як мати, А Бог... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська міська організація ветеранів війни та праці сердечно вітає всіх ветеранів: учасників бойових дій, інвалідів війни, вдів, дітей війни, ветеранів праці і все населення Бершадщини з Днем Перемоги. Бажаємо всім міцного здоров’я, довгих літ й любові. Дякуємо ветеранам за їхні бойові та трудові подвиги. Нехай над вашими головами світить ясне сонце і ніколи більше не пронесеться... читати далі ...»


На знімку: в залі під час загальних зборів громадян. Фото автора Не втрачати надію на краще

Не втрачати надію на краще

30 Квітня 2009 р / В громадах / Михайлівка / Романівка

В Михайлівському сільському будинку культури на стіні завдовжки метрів вісім у свій час оформили стенд «Вони загинули за Батьківщину». На ньому – фотографії односельчан, які полягли в боях в роки Великої Вітчизняної війни. За традицією, воїнів-визволителів, що не дожили до світлого Дня Перемоги, а також односельців, які торік відійшли у вічність, учасники загальних зборів громадян... читати далі ...»

На посадці лісу на землях Осіївської сільської ради, непридатних для сільськогосподарського виробництва, директор ДП «Бершадське лісове господарство» Микола Володимирович Краснєєв (зліва направо), тракторист В’ячеслав Васильович Назаренко і єгер Бершадського лісництва Сергій Валентинович Лоза. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Шуміти лісам на бершадщині

Шуміти лісам на бершадщині

15 Квітня 2009 р / Нове в роботі / Романівка

В рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» обласною державною адміністрацією і обласною радою 11 квітня було оголошено загальнообласним днем посадки лісу «Посади своє дерево». Насправді ж ця кампанія розпочалася у нашому районі раніше. Ось що розповідає про неї директор ДП «Бершадське лісове господарство», депутат районної ради М.В. КРАСНЄЄВ: – Як тільки після надзвичайно затяжної,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив Бершадського районного суду сердечно вітає з днем народження голову районного суду Анатолія Івановича КУЙБІДУ (30.03) Праця Ваша – то сплав знань і любові до людей, юридичний досвід і утвердження його величності – Закону. Щоденна діяльність на відпо відальній посаді вимагає від Вас повної відданості справі, наполегливості, високого професіоналізму. За Вашими плечима – багатолітній... читати далі ...»

 Вітання з 8 березням

Вітання з 8 березням


Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» щиро вітають з Міжнародним жіночим днем всіх прекрасних, невтомних трудівниць товариства та ветеранів виробництва. Дорогі наші, любі, кохані, перед вами схиляєм чоло. Хай повік ваша врода не в’яне, розквітають любов і добро. Хай на цьому прекрасному світі щастя вам прибува без кінця, а з небес ніжне сонечко світить,... читати далі ...»

 ОСЬ ТАКІ ЗБІГИ

ОСЬ ТАКІ ЗБІГИ

25 Лютого 2009 р / Нам пишуть / Кидрасівка / Романівка

Прочитавши якось в районці, що трапляються цікаві збіги та історії, пов’язані з іменами та прізвищами людей, хочу дещо розповісти про Кидрасівку. 3а переказами, ще у вісімнадцятому столітті вона розтягнулася на п'ять кілометрів, тож про село казали – від білого до синього Олекси. Тому, що і від Романівки крайнім жив чоловік з таким іменем, і від Бондурового. Після революції село стало ще... читати далі ...»

 ЧУТТЯ ЄДИНОЇ РОДИНИ

ЧУТТЯ ЄДИНОЇ РОДИНИ


В історії нашого народу є події, які, віддаляючись у часі, не втрачають своєї значущості та актуальності. 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки – навічно увійшов в історію України величним національним святом. Минулого четверга в актовій залі дитячої музичної школи відбулися урочистості з нагоди Дня... читати далі ...»

 ТРИСТА ПІСЕНЬ ГАННИ ГОДОВАНЕЦЬ

ТРИСТА ПІСЕНЬ ГАННИ ГОДОВАНЕЦЬ


Народилася я у травні 1926 року в селі Романівці у багатодітній сім’ї селянина Дмитра Мандрика. Нас у батьків було п’ятеро. Зростали ми у нелегкий час. Початкову школу закінчила в рідному селі, далі навчалась у Кидрасівській неповно-середній школі, закінчила сім класів. Під час тимчасової окупації жила біля батьків. Коли нашу місцевість було звільнено, працювала літом у колгоспі, а восени... читати далі ...»

 НОВОРІЧНІ ВАМ ВІТАННЯ І НАЙКРАЩІ ПОБАЖАННЯ!

НОВОРІЧНІ ВАМ ВІТАННЯ І НАЙКРАЩІ ПОБАЖАННЯ!


Колектив, профспілковий комітет ВАТ „Птахокомбінат „Бершадський” сердечно вітають з днем народження, Новим роком і Різдвом Христовим депутата районної ради, заслуженого працівника сільського господарства, голову правління Івана Івановича АНДРУШКА (1.01) Нам Бог послав керівника такого, що ми і мріяти ніколи не могли, завзятого, серйозного і ділового, дай, Боже, щоб усі такі... читати далі ...»

 АВТОМОБІЛЬ – ЗРАЗКОВОМУ ДІЛЬНИЧНОМУ

АВТОМОБІЛЬ – ЗРАЗКОВОМУ ДІЛЬНИЧНОМУ


Старший дільничний інспектор майор міліції Федір Дмитрович Кокарча народився в Молдові. По закінчені школи поступив на навчання до будівельного технікуму в м. Кишиневі, після успішного закінчення якого проходив службу в армії. Демобілізувавшись, працював будівельником в м. Котовську Одеської області, в с. Флорино нашого району. З 1989-го по 1990 рік Федір Дмитрович працював заступником... читати далі ...»

 СМЕРТОНОСНА ЗНАХІДКА

СМЕРТОНОСНА ЗНАХІДКА

17 Травня 2007, 08:50 / Гаряча лінія / Михайлівка / Романівка

В один із травневих днів у полі за селом Романівкою було знайдено предмет, схожий на мінометну міну часів Великої Вітчизняної війни. Про це Михайлівський сільський голова В.Ф.Деркач негайно сповістив чергового райвідділу ГУМНС України у Вінницькій області. Оперативна група у складі фахівців РВ ГУМНС А.П. Гончара і В.В. Малярчука та дільничного інспектора міліції Ф.Д.Кокарчі на місці встановила:... читати далі ...»

 ВОНА ЛЮБИТЬ ДБАЙЛИВИХ

ВОНА ЛЮБИТЬ ДБАЙЛИВИХ

27 Квітня 2007, 23:45 / Оголошення / М'якохід / Романівка / Бершадь

Про те, як земля використовується – і позитив, і негатив, ми мало не щодня чуємо по радіо і телебаченню, дізнаємося із газет. А чи володіємо ситуацією, що діється з нею безпосередньо у нашому районі? З районного відділу земельних ресурсів повідомили, що в Бершадському районі набули право на земельну частку (пай) 32355 громадян, з них отримали сертифікат – 31845, що складає 98 відсотків. Площа,... читати далі ...»

 Постанова окружноЇ ТВК

Постанова окружноЇ ТВК


Про утвореннЯ ЗВИЧАЙНИХ виборЧих дІльниць ТА ВИЗНАЧЕННЯ ЇХ МЕЖ 2 лютого 2006 р., смт. Тростянець №2 Відповідно до частин 1-6 статті 19, частин 1-3 статті 20, частин 1, 4 статті 23 Закону України «Про вибори народних депутатів України», керуючись пунктами 1,4 частини 2 статті 31, окружна виборча комісія постановляє: 3. Утворити 145 звичайних виборчих дільниць з виборів... читати далі ...»

 БАГАТО ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

БАГАТО ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ


В цьому ще раз переконалися сільські лідери під час об'їзду населених пунктів з метою ознайомлення з їх благоустроєм та підготовкою закладів соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період. Цього разу сільські голови відвідали села південної зони району. В Яланці учасники об'їзду ознайомилися з роботою місцевої школи. В Поташні, оглядаючи село, вони відвідали музей історії села та... читати далі ...»

Сторінки:
9 8 7 6 5 4Новини села Романівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Романівка. Новини села Романівки, фото. Все про Романівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення