Fridge magnet wooden gears

Керівники району відвідали Михайлівку і Романівку

 • Подобається0Не подобається
 • 15 Квітня 2016, 09:00

7 квітня, у день великого церковного свята Благовіщен ня, жителі Михайлівської територіальної громади провели загальні збори громадян.

У сільському будинку культури зібралося чимало жителів.

Усі вони прийшли, щоб разом визначити шляхи розвитку територіальної громади, ознайомитися із підсумками роботи у 2015 році сільської ради та виконавчого комітету, а також висловити вдячність і дати добру оцінку щодо роботи сільського голови та депутатського корпусу.

Сільський голова Анатолій Палагній детально прозвітував про роботу за попередній рік, проаналізував надходження та використання коштів місцевого бюджету, розповів про проведені заходи щодо покращення стану закладів соціальної сфери та підвищення добробуту громадян. Він подякував за взаєморозуміння та сприяння розвитку територіальної громади керівництву району, а також місцевим орендарям – Василю Гондаруку, Євгенію Бондарчуку, Анатолію Головні, Валерію Кушніру за надану матеріально-технічну допомогу, а депутату обласної ради Володимиру Зарічанському – за надання новорічних подарунків дітям школи та дошкільного навчального закладу, в тому числі за допомогу дітям соціально незахищених категорій.

До слова запрошувалися депутат районної ради, головний лікар Михайлівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Іван Пікула, директор Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Р.Скалецького Любов Осичнюк, керівник ПП «Валентина» Василь Гондарук і представник громадського формування з охорони правопорядку «Народна самооборона» Сергій Рижавський.

У загальних зборах громадян брали участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака. У зверненні до односельчан Михайло Григорович відзначив послідовний і виважений зміст роботи сільського голови, ефективність роботи місцевих депутатів по розвитку населених пунктів Михайлівки та Романівки, а також акцентував увагу на солідарності й єдності районної влади та органів місцевого самоврядування щодо реалізації районної програми соціально-економічного розвитку.

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов подякував жителям за належний стан соціально-економічного розвитку населеного пункту, рівень сплати податків до місцевого бюджету орендарями та суб’єктами підприємницької діяльності, а також відзначив роботу сільського голови по забезпеченню учасників АТО, підтримці соціальної інфраструктури села та організації благоустрою.

Жителі села з вдячністю відгукувалися про роботу сільського голови Анатолія Палагнія та висловлювали підтримку на його адресу. «Ми не помилилися із вибором і підтримуємо його у добрих справах уже друге скликання», – лунало із зали.

Про взаєморозуміння між органами місцевого самоврядування та жителями сіл свідчить ще й той факт, що готувалися до сходу села з особливою ретельністю. Михайлівчани, дружньо попрацювавши, не тільки розчистили лісосмугу та побілили кожне деревце при в’їзді до населеного пункту, а й прибрали прибудинкові території, квітники, присадибні ділянки, побілили бордюри. Люди розуміють, що добре організований весняний благоустрій – візитка населеного пункту.

«Через наше село нещодавно почав курсувати рейсовий автобус, тож ми хочемо, щоб село було охайним, чистим і сучасним», – з гордістю кажуть мешканці.

Цього дня керівники району побували і Романівці. Зустрілися із жителями села, відвідали місцевий ФАП, сільський клуб і православну церкву.

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова райради Михайло Бурлака минулого тижня завітали до Романівки. Село, яке входить до територіальної Михайлівської громади, зустріло охайністю, чистотою, привітністю.

Жителі подбали про весняний благоустрій: побілили дерева, бордюри, поприбирали прибудинкові території. Керівництво району разом із сільським головою Анатолієм Палагнієм і депутатом райради Іваном Пікулою після зборів у Михайлівці вирішили провести зустріч із романівчанами.

Біля сільського клубу зібралося більше півсотні жителів.

Вони просили допомоги у вирішенні питання налагодження мобільного зв’язку, адже у селі немає підстанції, а також вели мову про необхідність ремонту частини вуличних доріг.

У ході візиту керівники району відвідали місцевий ФАП. Завідуюча Онися Дейнега ознайомила з роботою медичної установи, в якій працює понад 38 років. Разом із молодшою медсестрою Тетяною Груцяк вони постійно надають першу медичну допомогу жителям села. Онися Василівна подякувала сільському голові А.Палагнію, головному лікарю Михайлівської амбулаторії І. Пікулі, а також підприємцю В.Кушніру за належну підтримку закладу.Також керівники відвідали сільський клуб, у якому нині здійснюється ремонт. Завідуюча Надія Горбатюк розповіла, що тут нещодавно за рахунок сільської ради відремонтовано покрівлю, замінено вікна на енергозберігаючі, закуплено нові штори. У планах – замінити великі вікна у залі для глядачів. За сприяння Євгенія Бондарчука зробили доріжку та східці, замінили підлогу у залі, закупили будівельні матеріали, здійснили оплату праці робітників.

Відвідали керівники і сільсь ку православну церкву Казанської ікони Божої Матері.

Ієрей Микола Зінькевич розповів, що храм був збудований у 2008 році. Ще необхідно упорядкувати територію, до Пасхи заплановано встановити нові ворота, які виготовляють за сприяння Євгенія Бондарчука. До речі, нещодавно у центрі села він встановив сучасну альтанку для відпочинку.

Іван Стефанцов відзначив співпрацю жителів села по розвитку населеного пункту, а голова райради Михайло Бурлака – підтримку та порозуміння активу села з органами місцевого самоврядування.

Відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Народна артистка з Бершаді</b><br />У березні нинішнього року в Одесі було відзначено 90-у річницю з дня народження народної артистки, камерної співачки,...
6 фото   
<b>Оновлено медичні заклади</b><br />Минулого тижня одразу у трьох селах району відбулися пам’ятні події, пов’язані із введенням у дію оновлених медичних...
2 фото   
<b>Презентація книги П. Маніленка "Сузір'я бершадських талантів"</b><br />Презентація літературно – мистецького альманаху «Сузір»я бершадських талантів», впорядкованого та виданого...
15 фото   
<b>КРАСНОСІЛКА</b><br />Село виникло в Х/ІІ столітті на мальовничому місці. Відтак його назвали &quot;Красне село&quot;,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Серединка
Мельничук Хома Степанович (1907) 1907 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1942 р.

З історії Бершаді
Розвиток капіталізму відчутно позначився на зміні соціального складу Бершаді. Лише п'ята частина населення займалась тепер сільським господарством. Все більшу роль у суспільному житті відігравали робітники промислових підприємств. У місті були три млини, тютюнова і макаронна фабрики, винокурний завод, друкарня. Після пожежі 1872 року був модернізований цукровий завод. Напередодні... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Керівники району відвідали Михайлівку і Романівку - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення