Fridge magnet wooden gears

Серединка в новинах

На знімку (зліва направо): головний лікар КУ «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лілія Іванівна Брикуля, голова райдержадміністрації Михайло Григорович Бурлака, начальник Бершадського РВ УМВС у Вінницькій області Олег Васильович Революк, головний лікар Шляхівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Богдан Ярославович Волчастий та сільський голова Микола Петрович Макарчук обговорюють шляхи економії енергоресурсів. Виручає самоорганізованість

Виручає самоорганізованість


Виїзди голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки у села, відвідування ним виробничих підрозділів, об’єктів соціальної сфери стали не тільки традиційними, а кожний із них ще й цікавим. Ніхто наперед не може передбачити, що саме він, досвідчений у минулому виробничник, забажає побачити, про що запитає. А цікавить голову райдержадміністрації, зазвичай, абсолютно все. Але оскільки одним із... читати далі ...»

 Згадаємо Федора Кавуна…

Згадаємо Федора Кавуна…

9 Листопада 2013, 10:03 / Спогади / Серединка

Нинішнього жовтня минуло сім років, як він пішов із життя. Часто замислююся над тим, чому такою близькою і рідною для мене стала Серединка. Адже подібних сіл на Вінниччині ой як багато. Відповідь одна: невичерпним джерелом такої любові є людські стосунки – щирі, доброзичливі, невигадані. І засіяв ними життєву ниву від Бога і Землі господар, який завжди був щиросердечним і виваженим. Саме... читати далі ...»


 Чи завжди винні енергетики?

Чи завжди винні енергетики?


З покращенням рівня життя значно збільшилося споживання електроенергії. На жаль, можна навести цілий перелік нарікань на роботу окремих представників колективу Бершадських електричних мереж. Відповісти на деякі питання читачів ми попросили директора СО «Бершадські ЕМ» В.Т. ВЛАСЮКА. Інтерв’ю з ним і пропонуємо увазі читачів. – Василю Трохимовичу, всім зрозуміло, що застарілі лінії... читати далі ...»

 Блискучий успіх агітбригад!

Блискучий успіх агітбригад!

4 Жовтня 2013, 15:27 / Знай наших / Серединка

Напруженими і відповідальними для старшокласників Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 стали вересневі дні. Дві агітбригади готувалися представляти область на Всеукраїнських змаганнях. Першими у далеку дорогу на Дніпропетровщину вирушила агітбригада екологічної просвіти «Еко-енерджі».   Заздалегідь готували звіт про роботу школи з екологічного виховання учнів за 2012-2013 навчальний рік,... читати далі ...»

 Найголовніша мета - праця на благо людей

Найголовніша мета - праця на благо людей


Голова райдержадміністрації Михайло Бурлака після шести місяців роботи на цій посаді провів прес-конференцію для журналістів місцевих ЗМІ – працівників редакцій газет «Бершадський край», «Поштова вулиця» та радіо «Бершадь». Подаємо короткий звіт із прес-конференції. – Михайле Григоровичу, чим стали для Вас перших півроку роботи на цій відповідальній посаді? – Для мене було непросто зробити цей... читати далі ...»

У Серединці на день села постійно облаштовуються виставки робіт народних умільців. Свято з нагоди Дня Незалежності України у Серединці

Свято з нагоди Дня Незалежності України у Серединці

4 Вересня 2013, 16:37 / Заходи / Серединка

Тут уже давно усталилася традиція напередодні Дня Незалежності проводити день села, який об’єднує в собі кілька дат – власне, День Незалежності, Преображення Господнє (Спаса), обжинки, День пасічника. А ще в цей день вшановується пам’ять відомого письменника-філософа, людини мужньої долі Василя Думанського, який став символом Серединки: 22 серпня – день його народження, нинішнього року йому... читати далі ...»

 У концертній залі «Райдуга» з нагоди 22-ої річниці Незалежності України

У концертній залі «Райдуга» з нагоди 22-ої річниці Незалежності України

4 Вересня 2013, 16:33 / Заходи / М'якохід / Серединка

22 серпня у концертній залі «Райдуга» з нагоди 22-ої річниці Незалежності України голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної ради Сергій Татусяк і вінницький міський голова Володимир Гройсман вручили нагороди жителям області. Делегація Бершадського району у складі 30 чоловік, яку очолив голова райдержадміністрації Михайло Бурлака, також взяла участь в урочистостях в обласному... читати далі ...»

 Виїздні прийоми

Виїздні прийоми


Начальник Бершадського райвідділу внутрішніх справ, підполковник міліції Олег Революк здійснює виїзні прийоми громадян по селах району. Такі прийоми вже відбулися у Баланівці, Бирлівці, Війтівці, Великій Киріївці, Голдашівці, Джулинці, Дяківці, Кидрасівці. Далі прийоми відбудуться протягом вересня: у Кошаринцях – 4, Красносілці – 11, Лісничому – 18, Маньківці – 25; протягом жовтня:... читати далі ...»

 На черзі - третє видання

На черзі - третє видання

4 Вересня 2013, 14:00 / Цікаво / Серединка

Дочка партизанського командира Максима Корнійчука із Серединки Майя Пирогова багато років досліджувала історію підпільно-партизанського руху в нашій області та кількох районах інших. Наша газета вже не раз писала про дочку прославленого партизана. Про нього вона розповіла у своїй книзі «Невловимий Саша Жалов». Світ побачило вже два видання книги. Але Майя Максимівна не припиняла роботи над... читати далі ...»

 Прилітайте частіше, лелеки

Прилітайте частіше, лелеки


За даними відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби районного управління юстиції, за шість місяців нинішнього року на Бершадщині народилося 272 дитини, а померло – 556 громадян. За аналогічний період минулого року новонароджених було 275, померлих – 618, у 2011му – відповідно 285 і 582. Ці показники, за словами начальника відділу ДРАЦС Людмили Кравчук, – на рівні... читати далі ...»

 Уквітчані працею поля

Уквітчані працею поля

2 Липня 2013, 20:57 / Нам пишуть / Серебрія / Серединка / Шляхова

У кожному селі поля цвітуть по-своєму. Часто я спостерігала за посівами пшениці, ріпаку, соняшнику у різних селах. У Шляховій пшениця пахне вранішньою росою, у Серебрії ячмінь сяє теплим сонцем. Але ніде не цвіте такими запашними квітами ріпак, не майорять теплом турботливих господарських рук соняшники, як у моїй рідній Серединці. Особливо зараз, у благодатну пору дозрівання хлібів. Приємно... читати далі ...»

 Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»

Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»


З початку нинішнього року в Україні набув чинності Закон №5081-VI «Про екстрену медичну допомогу», і «швидка» зажила за новими правилами. Закон багатообіцяючий і націлений на те, щоб знизити смертність серед населення та забезпечити максимально швидке прибуття карет швидкої допомоги до пацієнта, як у міській, так і в сільській місцевості. Поряд із затвердженим законом було також прийнято... читати далі ...»

 Кубок – у «Підприємця»

Кубок – у «Підприємця»


У Джулинці відбувся фінал кубка району з футболу «Весна-2013» серед колективів фізичної культури, приурочений Олімпійському дню. Зустрічались команди «Колос» (с. Джулинка) і «Підприємець» (м. Бершадь). Змагання пройшли у цікавій, безкомпромісній боротьбі і були підтримані уболівальниками. Команди показали змістовний і видовищний футбол. У підсумку з рахунком 4:1 перемогли футболісти команди... читати далі ...»

На знімку: прийом громадян проводить дільничний інспектор міліції Юрій Бородін. Завжди на посту

Завжди на посту


Юрія Миколайовича Бородіна дуже добре знають у багатьох селах Бершадського району: у Теофилівці – бо там він народився, у Тернівці, Березівці, Дяківці, Серебрії, Серединці – бо там він працює. А оскільки до своєї роботи ставиться надзвичайно відповідально, живе нею, то «своїм» є не лише для земляків, а й для мешканців тих населених пунктів, з якими доводиться спілкуватися в силу професійних... читати далі ...»

На знімках: заступник голови райдержадміністрації Ніна Грицик вручає грамоту завідувачу агропромислового відділу редакції Павлу Кушпелі; лауреата премії імені Василя Думанського Василя Корнелюка вітає голова правління ТОВ «Прогрес» села Серединки Олександр Кавун. Фото автора. Щоднини у вирі подій

Щоднини у вирі подій

21 Червня 2013, 21:21 / В громадах / Бершадь / Баланівка / Серединка

На початку літа, шостого червня, своє професійне свято відзначають журналісти – люди творчі, які, день за днем занурюючись у вир подій, створюють об’єктивну картину нашого буття. Поособливому воно проходить у нас на Бершадщині. Минулого четверга, за гарною багаторічною традицією, колектив районної газети «Бершадський край» приймав численних гостей – з нагоди Дня журналіста разом зібралися... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4Новини села Серединка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Серединка. Новини села Серединки, фото. Все про Серединку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення