Fridge magnet wooden gears

Серединка в новинах

 Запрошує осередок духовності

Запрошує осередок духовності

15 Лютого 2014, 09:00 / Заходи / Серединка

«Краса врятує світ». Ці слова класика світової літератури Федора Достоєвського відомі кожній людині, спонукають споглядати і створювати красу навколо нас. Одним із напрямків нашої Серединської сільської бібліотеки є допомогти односельчанам розкрити і показати свою самобутню майстерність, красу своїх витворів. Окрім традиційних виставок наших майстринь-вишивальниць, нещодавно відкрилася... читати далі ...»

 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»


 За материнський подвиг - почесні звання

За материнський подвиг - почесні звання

22 Січня 2014, 18:24 / Заходи / Війтівка / Серединка / Флорино

Відповідно до Указу Президента України від 24 серпня 2013 року №440 чотирьом багатодітним матерям із нашого району за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоєно почесне звання України «Мати-героїня». Приємну місію з вручення посвідчень і нагрудних знаків виконали у середу голова райдержадміністрації Михайло Бурлака і... читати далі ...»

 Оновлення ФАПів

Оновлення ФАПів


що входять до складу Шляхівської амбулаторії ЗПСМ. Для покращення медичного обслуговування жителів віддалених від райцентру сіл влітку 2013 р. було відремонтовано всі ФАПи, які входять у структуру Шляхівської амбулаторії ЗПСМ. Це Завітне, Тирлівка, Дяківка, Серединка та Теофилівка. До 2013 року у медичних закладах цих сіл не було елементарних зручностей, не опалювалось, Теофилівський ФАП був в... читати далі ...»

На фото: Заслужений артист України Віктор Кавун із керівником ТОВ «Прогрес» Олександром Кавуном. "Краю мій рідний, тепла краплинка..."

"Краю мій рідний, тепла краплинка..."

4 Січня 2014, 09:00 / Цікаво / Серединка

Нова пісня про Серединку, яку написали поет Григорій Семергій і композитор Павло Мрежук, а виконав і записав заслужений артист України Віктор Кавун. Від самого серця стежинка До рідного дому біжить, Згадаю село Серединку, І радісно в світі так жить! В житті найсвітліша краплинка Зі мною у сні й наяву, Дитинства мого Серединка, Яку я безмежно люблю. Краю мій рідний, тепла... читати далі ...»

 Як вітали земляків

Як вітали земляків

4 Січня 2014, 09:00 / В громадах / Серединка

Нового року з нетерпінням чекають усі – і дорослі, і малі. Це свято, яке завжди залишає по собі багато приємних вражень та яскравих спогадів. Добре запам’ятається воно й жителям Серединки, яких адміністрація ТОВ «Прогрес» вітала з Новим роком і Різдвом Христовим подарунками і гарно оформленими листівками. Найщиріші вітання та найкращі побажання односельчанам висловив директор товариства,... читати далі ...»

 Медицина: на службі у людей

Медицина: на службі у людей


Останні три роки в медицині Бершадщини відбулися зміни в організації роботи та наданні медичної допомоги населенню. 2013 рік був особливо продуктивним у рамках нового управлінського формату, який діє на території області з початку року під егідою голови Вінницької ОДА Івана Мовчана. Напевно, ще не було в історії Бершадського району, щоб голова РДА особисто протягом року відвідав усі медичні... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): на уроці у третьокласників – вчителька Галина Анатоліївна Качур, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Едуардович Ольшевський, сільський голова Михайло Григорович Кузик і заступник голови районної ради Василь Степанович Бондаренко. Фото автора. Тільки спільними зусиллями

Тільки спільними зусиллями

14 Грудня 2013, 19:59 / В громадах / Серединка / Тернівка

З історичних джерел відомо, що століття тому село Тернівка, яке за п’ятдесят кілометрів від райцентру, було навіть містечком. Нині ж це лише виробничий підрозділ ТОВ «Чарівна нива». Тож більшість проблем територіальної громади доводиться «розгрібати» сільському голові М.Г. Кузику. З метою поглибленого їх вивчення і на основі цього надання відповідної допомоги днями тут побували перший... читати далі ...»

 Свято громад і народних обранців

Свято громад і народних обранців


Самоврядні органи в демократичному суспільстві – важливий інститут реального народовладдя та засіб реалізації інтересів територіальної громади. Ця теза була лейтмотивом урочистого зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке відбулося минулого четверга в дитячій музичній школі імені Р.А. Скалецького. Напередодні професійного свята, яке в Україні відзначається сьомого грудня, урочисто... читати далі ...»

 Знову про інтернет

Знову про інтернет

8 Грудня 2013, 23:40 / Нам пишуть / Серединка

Всесвітня мережа Інтернет – це липка павутина, яка заплутує у своїх нетрях. З одного боку, вона приваблює своєю практичністю, зручністю, постійністю, популярністю. Але їй ніколи повністю не замінити книжку, телебачення, театр. Інтернет – джерело протиріч. Велика скарбниця змістовної інформації, але разом з тим і океан шкідливих сайтів, соціальних мереж, де існує загроза втратити себе.... читати далі ...»

На знімках: під час святкового концерту; цього дня у фойє районного будинку культури було облаштовано виставки робіт майстрів народної творчості, у центрі – майстер по виготовленню музичних інструментів Володимир Віхренко з Баланівки; майстриня-вишивальниця Любов Шубович із внучкою Яною з Війтівки представляє свої роботи; біля спортивного комплексу райвідділу міліції – за мить до відкриття оновленого приміщення. Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО і Федора ШЕВЧУКА. Найбільше наше багатство

Найбільше наше багатство


Минулої суботи у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Наша Бершадщина завжди славилася своїми хліборобськими досягненнями, цей день є професійним святом переважної частини жителів району. 90 відсотків працюючого населення району задіяно у сільськогосподарському виробництві. Розділити радість свята із земляками прибув голова обласної... читати далі ...»

 Успіх тільки у співпраці

Успіх тільки у співпраці

22 Листопада 2013, 09:00 / В громадах / Серебрія / Серединка

Хоч традиційні візити голови райдержадміністрації та інших керівників району у села і відрізняються один від одного, як відрізняються й самі територіальні громади, після кожного з них обов’язково залишається якийсь слід. А виїзд минулої середи у Серединку взагалі можна було б віднести до розряду особливих. На озброєння цього разу як Михайлу Григоровичу, так і керівнику проектно-аналітичної... читати далі ...»

 Дбати про людей

Дбати про людей

18 Листопада 2013, 21:08 / В громадах / Березівка / Серебрія / Серединка / Тернівка

Минулої середи голова райдержадміністрації Михайло Бурлака, голова районної ради Микола Грабчак та начальник Бершадського РВ УМВС України Олег Революк із робочим візитом побували в Серебрійській територіальній громаді. Основною метою було відвідання закладів соціальної сфери, перевірка облаштування внутрішніх вбиралень у закладах освіти і медицини та ознайомлення на місці зі станом справ із... читати далі ...»

 Слово про ікону

Слово про ікону

18 Листопада 2013, 21:02 / Світ захоплень / Серединка

Ікона – це образ, дивлячись на який, ми через молитву звертаємо своє серце та душу до Бога. Ікони свого роду релігійні картини. Ще здавна ними прикрашали кожний будинок. Це був справжній оберіг, який відганяв злих духів, зберігав спокій у домі. І сьогодні ікони не втратили свою значимість, а, навпаки, користуються великою популярністю. Хтозна, що зараз панувало б у духовному світі нації, якби... читати далі ...»

 Першочергові пріоритети галузі

Першочергові пріоритети галузі


У районі функціонують 90 закладів культури, в яких працюють 227 осіб. Значна увага приділяється активізації масово-освітній, культурно-мистецькій роботі з дітьми та молоддю, адже 2013-й Президент України оголосив Роком дитячої творчості. З метою розвитку творчих здібностей обдарованих дітей при закладах культури клубного типу активно діє 161 дитяче клубне формування, в яких бере участь 1781... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3Новини села Серединка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Серединка. Новини села Серединки, фото. Все про Серединку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення