Fridge magnet wooden gears

Серединка в новинах

На знімку (зліва направо): від цього місця, де сфотографувалися на згадку машиніст екскаватора Василь Григорович Бережанський, виконроб Костянтин Анатолійович Мілютін, начальник відділу архітектури і містобудування РДА Олександр Миколайович Гумен і начальник дільниці Сергій Леонідович Красіловець, до врізки у газопровід Ладижин-Тростянець залишалося ще 4,5 кілометра. Чи буде у Бершаді газ?

Чи буде у Бершаді газ?


Буде обов’язково, причому поява у нас блакитного палива не забариться. Такий висновок зробив би кожний, якби особисто побував на будівництві магістрального газопроводу ТростянецьЧечельник-Вербка, траса якого проходить через Бирлівку. Нарада у кабінеті голови райдержадміністрації О.Ф. Снігура, яка відбулася днями за участю начальника відділу Держкомзему у Бершадському районі В.Д. Гладкого,... читати далі ...»

Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО Один з династії

Один з династії

19 Листопада 2012, 09:00 / Персоналії / Бирлівка / Серединка

Однією із визначальних рис його характеру є скромність. Цим він вдався у свого батька – Федора Михайловича. Ще перейняв від нього небагатослівність і звичку більше слухати інших, ніж говорити самому. Мабуть, на генетичному рівні від дідів, батька і славетного дядька Василя Михайловича Кавуна передалася йому любов до землі. Такі вони, Кавуни – звиклі більше робити, ніж казати щось. Та вже як... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня


Щирі та сердечні слова вітань та побажань шлемо нашому дорогому, люблячому, турботливому батьку та дідусю Василю Васильовичу ВІГОРУ (20.11) з М’якоходу з нагоди славного 50-річного ювілею. За ніж неє сер це, за щи ру тур бо ту, За віч не ба жан ня доб ра нам усім, За муд рі по ра ди, нев том ну ро бо ту То бі, лю бий та ту, низь кий на ш ук лін. Так будь же, рід нень кий, ти зав жди щас ли... читати далі ...»

 Онлайн-трансляція з виборчих дільниць

Онлайн-трансляція з виборчих дільниць


Запис та онлайн-трансляцію з виборчих дільниць 28 жовтня розпочнуть за годину до початку голосування. Сайт, на якому можна спостерігати за виборчим процесом 28 жовтня вже працює. Зареєструйтесь на сайті http://vybory2012.gov.ua/ і додайте до закладок дільниці, за якими бажаєте спостерігати до 28 жовтня. В день виборів перегляд дільниць не з закладок буде не доступний! На... читати далі ...»

На знімку: директор Маньківського будинку культури Віталій Тимошенко, завідуюча бібліотекою Ольга Кулик, майстриня-вишивальниця Світлана Лазарєва, керівник самодіяльного ансамблю Ольга Павліченко, учасники художньої самодіяльності Оксана Бойко та Тетяна Тимошенко під час презентації виставки. Барвисте перевесло талантів

Барвисте перевесло талантів


Саме під такою назвою нещодавно пройшла презентація виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва одного села, Маньківки, у районному краєзнавчому музеї. Вже традиційним стало проводити таку акцію, метою якої є відродження народних традицій, звичаїв, обрядів у сільській місцевості, що передаються з покоління в покоління. Велике та різнопланове надбання своїх майстрів уже... читати далі ...»

 Склад дільничних виборчих комісій

Склад дільничних виборчих комісій


СКЛАД дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року одномандатного виборчого округу № 17, Бершадський район. (оновлено) Дільнична виборча комісія № 050072 Місце голосування: школа №3, актова зала, вул.Червоноармійська, 56, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400, телефон 2-38-31 Голова комісії – Бернацька Лідія Луківна, 1954 року народження,... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): бібліограф-краєзнавець Юлія Маршук, провідний бібліограф Лариса Бурлаку, методист Любов Сербіна, директор Бершадської районної бібліотеки Лідія Бернацька. 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек: Дім, де живуть книги

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек: Дім, де живуть книги


Нині 40 бібліотек району обслуговують понад 25 тисяч читачів. Спільно з іншими працівниками закладів культури бібліотекарі оформляють виставкові експозиції – садиби під час відзначення Дня незалежності України, свята села, виставки творчих робіт самодіяльних митців під час проведення районних пісенних фестивалів. Виставки «Мистецтво одного села» в районному краєзнавчому музеї також... читати далі ...»

 Виїзний прийом у Серединці

Виїзний прийом у Серединці

19 Вересня 2012, 21:57 / Нове в роботі / Серединка

Минулого тижня заступник голови райдержадміністрації Ніна Грицик з групою фахівців провели виїзний прийом громадян у Серединці. Це вже не перше відвідування керівництвом району найвіддаленішої територіальної громади, тому особистих звернень громадян щоразу меншає. Практично всі проблемні питання носять масштабний та перспективний характер – зокрема, газифікація населеного пункту,... читати далі ...»

 Олександр Кавун: «Урожай залежить, насамперед, від людей, але й від природи також»

Олександр Кавун: «Урожай залежить, насамперед, від людей, але й від природи також»

12 Вересня 2012, 09:00 / В громадах / Серединка

У Серединці доводиться бувати не так вже й часто, однак кожен приїзд сюди, спілкування з чудовими його людьми, особливо зі знаним керівником ТОВ «Прогрес» О.Ф. Кавуном, завжди залишають гарні враження та незабутні моменти розмов на різноманітні теми. Ось і цього разу по приїзді в село обговорили з Олександром Федоровичем чимало питань життя-буття не лише серединських селян, а й взагалі... читати далі ...»

 У новий навчальний рік – з новими вікнами у школі

У новий навчальний рік – з новими вікнами у школі

3 Вересня 2012, 23:30 / Освіта і наука / Серединка / Тирлівка

Завдяки зусиллям керівництва і педагогічного колективу в Серединській ЗОШ І-III ст. ім. В.М. Думанського функціонує 15 навчальних кабінетів, чудовий спортивний зал, їдальня, майстерня. Облаштовано дві світлиці – Тараса Шевченка і народознавча. Є дві музейні кімнати – історії села та Василя Думанського. В школі працює сучасний комп’ютерний клас, який підключений до мережі Інтернет.... читати далі ...»

 Подяка

Подяка

3 Вересня 2012, 09:00 / Відгуки / Серединка

Яка радість вести свою дитину у 1 клас! А яке щастя, коли вона жива і здорова! Коли Насті було два роки – вона вилила на себе кип’ячену воду, ошпаривши своє маленьке тіло. Боляче і нестерпно страшно було дивитися на жахливі муки доньки. Терміново треба було везти її до лікарні. Гроші збирали всім селом. Відгукнулася на біду і школа – дитину врятували. Тепер Настя –... читати далі ...»

 Святкові дні додали клопотів правоохоронцям

Святкові дні додали клопотів правоохоронцям


В Усті невідомі особи викрали з будинку гр. П. паспорт та дві кредитні картки. У центрі Джулинки невідома особа зірвала з шиї гр. К. ланцюжок із жовтого металу та хрестик. У Флорино в погрібі свого домогосподарства чоловік виявив труп дружини. Виїхавши на місце пригоди, СОГ було встановлено, що вона біля 23.00 год. пішла в погріб, де, зачіпившись за сходи, упала донизу головою. Попередньо... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з днем народження директора приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП», депутата Вінницької обласної ради Миколу Івановича КУЧЕРА (24.08) Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай на Вашому життєвому полі сіється і родиться тільки добро.... читати далі ...»

 Василь Кавун – людина-епоха

Василь Кавун – людина-епоха

9 Серпня 2012, 22:37 / Знай наших / М'якохід / Серединка / Шляхова

Три роки тому, 8 серпня 2009 року, пішла із життя легендарна особистість, людина, з іменем якої пов’язані найвищі здобутки у сільському господарстві СРСР – країни, яка вже стала історією. А історію творили люди – руками і розумом таких, як він, Герой Соціалістичної Праці Василь Михайлович Кавун. І сам він став вагомою складовою частиною історії. Його прізвище без зусиль можна знайти... читати далі ...»

 Урожайність

Урожайність


зернових культур ранньої групи за 2012 рік, за попередніми даними з господарств, станом на 25.07.2012 р., (цнт/га) с. Війтівка, СФГ «Новосулківське» 46,2 с. Шляхова, ТОВ «Світанок-Агросвіт» 41,4 с. Чернятка, ТОВ «Надбужжя Плюс» 41,0 с. Теофилівка, ПП «Відродження» 40,3 с. Поташня, ТОВ «Явір-Агросервіс» 39,8 с. Флорино, СП «Агро» 38,9 с. Устя, ТОВ «Устя» 38,9... читати далі ...»

Сторінки:
16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6Новини села Серединка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Серединка. Новини села Серединки, фото. Все про Серединку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення