Тирлівка в новинах

 102 повідомляє

102 повідомляє


За оперативними повідомленнями з райвідділу міліції новорічні та різдвяні дні були досить напруженими для правоохоронців. Майже щоденно в райцентрі та багатьох селах району виникали бійки, крадіжки, ДТП і невиправдані смерті людей, на які постійно виїздили міліціонери. Вже в кінці минулого та на початку нинішнього тижнів сталося самогубство у Шляховій, передчасно померли по одному жителю в... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив ТОВ «Джулинське ХПП» щиро вітає з гарним ювілеєм головного енергетика Володимира Прокоповича ПЕРЕПЕЛЮКА (22.12) Є ювілеї і свята різні, Та одна з найкращих дат, Коли вітають друзі й рідні, І Вам минає 60! Бо 60 – це сила й мудрість, Та й досвід, кажуть, немалий, Повага вдома, серед друзів, Любов і шана від дітей! Прийміть від нас вітання щирі, Хай обминає Вас журба, Хай кожен... читати далі ...»


 Тирлівка, Кавкули – і про них не забули

Тирлівка, Кавкули – і про них не забули

22 Грудня 2011, 00:44 / В громадах / Кавкули / Тирлівка / Шляхова

Черговий «День районної ради» її голова М.Г. Бурлака провів у Тирлівській територіальній громаді разом з депутатами М.П. Грабчаком і керівником місцевого ПП «Обрій» А.Г. Христичем та сільським головою Д.П. Карман. Місцина тут справді приваблива – гарні краєвиди в поєднанні з каскадами ставів роблять її чудовою, особливо в теплий період року, зате і взимку тепло в оселі тирлівчан, як і в... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 сердечно вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Війтівки Марію Іванівну ГУМЕННУ (2.12) та листонош Катерину Василівну ЧОРНОМОРЕЦЬ (6.12) з с. Красносілки, Катерину Іванівну ШАРГОРОДСЬКУ (6.12) з с. Тирлівки, Катерину Михайлівну ТОДОРЕНКО (7.12) з с. Осіївки, Світлану Олексіївну ОНУФРЕЙЧУК... читати далі ...»

 Тирлівка: є здобутки і проблеми

Тирлівка: є здобутки і проблеми

30 Листопада 2011 р / В громадах / Бершадь / Тирлівка / Шляхова

Тирлівська – одна з невеликих територіальних громад в Бершадському районі. Населення – 603 чол., з них 227 пенсіонерів. Тут діють ПСП «Обрій», 5 фермерських господарств, 47 одноосібників, які обробляють землю самостійно. Функціонують також школа, дитячий садок, клуб, бібліотека. Як і в кожній територіальній громаді, в Тирлівці є свої здобутки і проблеми. Про це детальніше розповідає... читати далі ...»

 Уроки доброти і людяності

Уроки доброти і людяності


Бершадська районна організація Товариства Червоного Хреста спільно з відділом освіти райдержадміністрації впродовж багатьох років, восени, традиційно проводять акцію «5 картоплин». У нинішньому світі, що стає дедалі жорстокішим, найбільше бракує чуйності і милосердя, уваги до людини. Адже справжнє милосердя – це передусім конкретні справи. Саме на це і була розрахована акція доброти «5... читати далі ...»

 Книгозбірні – скарби народу

Книгозбірні – скарби народу


Сьогодні бібліотека – це заклад культури на селі і в місті, який кожен день відвідують діти, підлітки, студенти, пенсіонери, службовці та інші верстви населення з метою збагачення свого інтелектуального та інформаційного багажу. На Бершадщині працюють 40 бібліотечних установ, які обслуговують понад 26 тисяч користувачів і видають понад 500 тисяч документів. Бібліотечний фонд району в... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив зміни відділення швидкої медичної допомоги від щирого серця шле найкращі слова вітань з нагоди 60-річного ювілею водію швидкої допомоги Андрію Васильовичу ЧЕРНЯВСЬКОМУ (21.09) Роки портретами висять, Роки життєві й виробничі. Та що для Вас ці 60! Всього лише по 20 тричі! Тож хай щороку Вас втіша Грай солов’їний і лелечий! Хай сонцем повниться душа, Бо 60 – це ще не вечір!... читати далі ...»

 В рідній школі – через півстоліття

В рідній школі – через півстоліття

19 Вересня 2011, 09:00 / Освіта і наука / Джулинка / Тирлівка / Шляхова

Цей день нам, випускникам 1961 року, запам’ятається надовго, адже ми не збиралися 50 років після закінчення Шляхівської школи. Відійшли у вічність наші вчителі, дехто з однокласників. Нас прийшло на зустріч мало, але згадували всіх. Дивимось по списку. Абрамчук Аня – живе в Гайвороні, не приїхала, хворіє, похоронила чоловіка. Бойко Ліда – не змогла прибути, бо теж хворіє, кілька... читати далі ...»

 Жодній владі вона не догоджала

Жодній владі вона не догоджала

15 Вересня 2011, 13:04 / Персоналії / Бершадь / Тирлівка

Її прізвище часто з’являється в «Бершадському краї». Вона виступає з матеріалами на моральну та політичну тематику. Її добре знають і за межами рідної Бершадщини завдяки багаторічним публікаціям в районці, інших ЗМІ та більш як піввіковій педагогічній і громадській діяльності. Її листування з колишніми учнями з багатьох країн світу, а також із керівниками Німеччини та Ізраїлю, з лідерами... читати далі ...»

 Підсумки акції

Підсумки акції


На виконання доручення голови облдержадміністрації М.В. Джиги в районі з 1 по 30 серпня проведено благодійну акцію допомоги «Подаруймо дітям радість!», мета якої – допомога у підготовці дітей з малозабезпечених багатодітних сімей до нового навчального року. Організаторами проведення даного заходу виступили міський та сільські голови із залученням представників соціально-відповідального... читати далі ...»

 Район був перспективним і таким має бути

Район був перспективним і таким має бути

28 Серпня 2011, 14:02 / В громадах / Бершадь / Тирлівка

На виїзній нараді, яка відбулася на базі тирлівського господарства, за мету було поставлено підбити в районі підсумки роботи в тваринництві за 7 місяців, збирання ранньої групи зернових та повести мову про завдання перед сільськогосподарськими підприємствами на наступний рік. З даних питань порядку денного виступили начальник управління агропромислового розвитку РДА О. В. Гаврилюк та заступник... читати далі ...»

Керівник ТОВ «Світанок-Агросвіт» Олег Іванович Ковбасюк організацією нинішніх жнив задоволений. Шляхова віджнивувала першою. Інші – на завершенні. Результати – контрастні

Шляхова віджнивувала першою. Інші – на завершенні. Результати – контрастні

30 Липня 2011, 15:41 / В громадах / Тирлівка / Шляхова

Хоч під ранніми зерновими культурами у ТОВ «Світанок-Агросвіт» зайнято було в цьому році більше тисячі гектарів поля, жнивуючи трьома комбайнами «Форшріт» і двома «Класами», впоралися з їх обмолотом всього за десять днів і знову, вже не вперше, першими закінчили жнива в районі. Директор господарства О.І. Ковбасюк розповів, що за те, щоб хліб своєчасно потрапив у засіки, уболівав не тільки він,... читати далі ...»

 Робочий візит до Тирлівки

Робочий візит до Тирлівки

20 Липня 2011 р / Нове в роботі / Тирлівка

Група спеціалістів, очолювана першим заступником голови райдержадміністрації В. Оркушем, 12 липня відвідала тирлівську територіальну громаду. Метою поїздки було спілкування із жителями села, вивчення проблем, які виникли на даному етапі та надання допомоги щодо їх вирішення. Сьогодні Тирлівка – одне із невеликих сіл Бершадщини, які вражають своїми мальовничими пейзажами, водяними плесами... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо! Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальників відділень зв’язку Валентину Петрівну ГЕНЗУР (9.06) з с. Тирлівки, Вікторію Володимирівну КОНОНЮК (12.06) з с. Серебрії, листонош Олену Несторівну ЛІЩУК (1.06) з с. Поташні, Тетяну Іванівну ПОГРЕБНЯК (4.06) з с. Війтівки, Наталію Григорівну ШЕВЧУК (5.06)... читати далі ...»

Сторінки:
12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2Новини села Тирлівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тирлівка. Новини села Тирлівки, фото. Все про Тирлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення