Тирлівка в новинах

На знімку: про знаних земляків розповідає провідний бібліотекар читального залу районної бібліотеки Н. А. Сидоренко. Фото автора Слово і пісня Бершадського краю

Слово і пісня Бершадського краю


Стенд з такою назвою, підготовлений працівниками районної бібліотеки, переконаний, привернув увагу багатьох учасників обласного мистецького свята «Співець Подільського краю», приуроченого до 110-ої річниці славетного композитора-земляка, фольклориста, педагога і громадського діяча Р.А. Скалецького. Стенд і книжкову виставку з творами земляків було розгорнуто в холі районного будинку культури,... читати далі ...»

 Хай праця приносить і радіість, і гроші, з святами вас, люди хороші!

Хай праця приносить і радіість, і гроші, з святами вас, люди хороші!


Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» сердечно вітають з Новорічними та Різдвяними святами всіх трудівників, ветеранів підприємства та їхні сім’ї. Нехай 2010 рік принесе вам добробут, благополуччя, нові успіхи. Бажаємо, щоб ці дні дарували вам і вашим сім’ям тепло ялинкових вогників, здоров’я хай наповнюється міцністю морозів, душа – затишком вечірніх... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з 60-річчям начальника відділу організаційнокадрової роботи апарату райдержадміністрації Віталія Васильовича КАРПЕНКА (8.12) Щиро вітаємо і висловлюємо Вам свою вдячність! Нехай здоров'я буде міцним, дух – стійким, а натхнення та вдача завжди супроводжують життєвий шлях. Від усієї душі бажаємо Вам невичерпної енергії і оптимізму,... читати далі ...»

 Стережіться вовків

Стережіться вовків


Ці хижаки з’явилися у нашому районі чотири - п’ять років тому, мігрувавши до нас з Черкащини і Кіровоградщини та сусідніх Чечельницького й Тростянецького районів. Їх популяція сягнула вже 17-20 осіб і завдає серйозної шкоди мисливському господарству. Тому мисливські колективи, єгері, служба лісової охорони активно ведуть боротьбу з ними у нічних засідках, автомобільно-тракторних... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): майстер асфаль тобетон - ного заводу В.К. Бровченко, машиніст кат ка І.Я. Садовий, токар С.В. Гончарук, водій О.А. Паламарчук, маляр дорожніх знаків В.В. Косєка, головний інженер В.О. Юрчук та начальник райавтодору В.А. Головатюк. До дня автомобіліста і дорожника: Про дороги треба дбати – тоді й транспорт легше експлуатувати

До дня автомобіліста і дорожника: Про дороги треба дбати – тоді й транспорт легше експлуатувати


Напередодні їх професійного свята розмову вів з начальником філії «Бершадський райавтодор» В.А. ГОЛОВАТЮКОМ, який вже 25 років працює в даній організації, пройшовши усі щаблі службової кар’єри. – Володимире Афанасійовичу! Чи вплинула криза на результати діяльності вашої служби? – Безперечно вплинула, причому негативно. Якщо в минулому році ми виконали за 9 міс. робіт на 3,4 млн.... читати далі ...»

Ознайомлюються з літературою з книжкової виставки, оформленої до 550-річчя з часу заснування Бершаді, (зліва направо) завідуючі бібліотеками с. Маньківки – Ольга Василівна Кулик, с. Яланця – Катерина Петрівна Бабій та директор Бершадської районної бібліотеки – Лідія Луківна Дьоміна. Фото Сергія КІСИКА. Всеукраїнський день бібліотек - книгозбірні служать людям

Всеукраїнський день бібліотек - книгозбірні служать людям


Всеукраїнський день бібліотек не тільки професійне свято тих, хто працює в бібліотеках, бо послугами їх користується велика кількість населення. В районі нараховується 40 публічних книгозбірень. Понад 26 тисяч громадян району є читачами бібліотек, які протягом року перечитують більше 529 тисяч книг. Бібліотечні фонди постійно оновлюються. В поточному році в бібліотеки району надійшло 2507... читати далі ...»

 Світ не без добрих людей

Світ не без добрих людей

9 Вересня 2009 р / Нам пишуть / Тирлівка

Наймудріша конституція для мене – це народні прислів’я, а також і заповіді, які ми зобов’язані виконувати як правила поведінки нормальної людини. Не капітал, не посадові крісла, а людяність, порядність, вихованість, взаєморозуміння тих, хто поруч, сприяють життєвому благополуччю кожного з нас. Адже справжні друзі пізнаються в біді. Поки ти захищений кріслом чи іншими побутовими... читати далі ...»

 Переможці жнив-2009

Переможці жнив-2009


які нагороджені Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради з врученням одноразової нецільової благодійної допомоги: БАБІЙ Микола Васильович – комбайнер сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Нива», с. Сумівка. БЛИЗНЮК Володимир Миколайович – комбайнер приватного сільськогосподарського підприємства «Обрій», с. Тирлівка. ДЕМИДОВСЬКИЙ Віктор... читати далі ...»

Голова райдержадміністрації С.Л. Шульц і голова районної ради М.Г. Бурлака серед учасниць народного фольклорного колективу «Подружки» с. М’якоходу. Фото Сергія КІСИКА і Руслана ХРАНОВСЬКОГО. Відзначення дня незалежності в Бершаді

Відзначення дня незалежності в Бершаді


День незалежності… З кожним роком його відзначення набуває все глибшого змісту і щоразу супроводжується новими формами, що дають можливість відобразити нелегкий шлях до здобуття незалежності і тернисту дорогу до її утвердження. … Святкові урочистості в районі розпочалися 23 серпня, коли в країні відзначався День державного прапора України. Недільного ранку на центральному майдані... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Дирекція Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП» щиро вітає трудівників, ветеранів, жителів сіл Бирлівки, Баланівки, П’ятківки, Глинського та села Демидівки Тростянецького району з нагоди Дня незалежності нашої держави! Нехай це свято принесе у ваші домівки надію, достаток, добробут, щоб у добрі та злагоді зростали ваші діти. Вітаючи вас, ваші родини з цим днем, бажаємо миру, спокою, здоров’я,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив, профспілковий комітет ЗАТ „Бершадський пивокомбінат” сердечно вітають з днем народження голову правління Олександра В’ячеславовича ГЕРАСИМЕНКА (6.08) Ваша простота і чуйність до людей, працелюбність і знання справи, життєвий досвід здобули Вам високий авторитет і повагу. Нехай Ваша життєва дорога, шановний Олександре В’ячеславовичу, завжди буде благословенна Богом, наповнена добром,... читати далі ...»

 Свято вдалося

Свято вдалося


Святкування Івана Купала стало традицією в селах Бершадщини. Відбулося воно і в маленькій віддаленій від райцентру Тирлівці, яке засвідчило: завдяки керівникам село живе і в теперішній важкий час. Свято розпочалося концертом вихованців дитсадка «Сонечко». Потім слово брали директор ПСП «Обрій» А.Г. Христич і сільський голова Д.П. Карман, які організували цей захід. Голові господарства було... читати далі ...»

 Нам «підсунули свиню» разом із свининою

Нам «підсунули свиню» разом із свининою


Незважаючи на досить непросту ситуацію, трудівники полів і ферм району роблять все можливе, щоб розвивалася економіка. На жаль, їм ніби навмисне хтось ставить палиці в колеса,щоб уповільнити цей розвиток. Детальніше про все розповідає начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.С. БОНДАРЕНКО. – Агропромисловий комплекс завжди був і нині залишається однієюіз... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети „Бершадський край”, адміністрація центру поштового зв’язку №8сердечно вітають з днем народження начальника відділення зв’язку с. Джулинки Ірину Петрівну КОГУТ (30.06) Хай щастя поселиться у Вашому домі, І ліку не буде прекрасним рокам. Міцного здоров'я, удачі в усьому Ми щиро бажаємо Вам. Адміністрація, профспілковий комітет, колектив ЗАТ „Бершадський пивокомбінат”щиро вітають... читати далі ...»

 Релігійне відродження

Релігійне відродження


В Україні створена правова база, необхідна для повноцінної реалізації свободи совісті й віросповідання, діяльності релігійних організацій. Конкретні кроки в нормалізації державноцерковних відносин в Україні, створення законодавчої бази, що гарантує практичну реалізацію права на свободу совісті, реальні умови вільного функціонування релігійних організацій, можливості повного виконання... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7 6 5Новини села Тирлівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тирлівка. Новини села Тирлівки, фото. Все про Тирлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення