Тирлівка в новинах

 25 липня - день працівників торгівлі

25 липня - день працівників торгівлі


25 липня – День працівників торгівлі Шановні працівники торгівлі району! Прийміть найщиріші вітання від райдержадміністрації та районної ради з професійним святом. Щодня ви задовольняєте повсякденні потреби громадян району. Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, професіоналізму, тактовності і чуйності продавців залежить настрій і самопочуття людей. Впевнені, що ви... читати далі ...»

 Справилися першими!

Справилися першими!


Негода-негодою, але виокремлюються вже і перші рекордсмени на жнивах. Одними з перших, як і у попередні роки, завершили обмолот ранніх зернових хлібороби ТОВ «Світанок-Агросвіт» села Шляхової – директор О.І. Ковбасюк. У стислі строки механізаторам цього господарства вдалося обмолотити їх на площі 1234 гектари. Озиму пшеницю, зокрема, зібрано на 850 гектарах, на 200 – озимий ячмінь, на 120... читати далі ...»


На знімку: директор господарства Анатолій Григорович Христич (справа) та головний агроном Сергій Михайлович Богуцький на одній з бурякових плантацій. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Випробування буряківництвом

Випробування буряківництвом


Чому і з чиєї вини не у пошані в сільгоспвиробників Бершадщини буряківництво, мабуть, ще належить розібратися. Поки що відомо лише те, що ніхто не захотів ним займатися собі на збиток. Однак галузь, здається, все-таки починає відроджуватися. Не на жарт розсердилися на цю культуру у свій час і в Тирлівському сільгосппідприємстві, теж зробивши на один рік прогул з її посівом за всю багатолітню... читати далі ...»

 Про незабутнє

Про незабутнє

16 Червня 2010 р / Відгуки / Тирлівка / Яланець

На мою статтю в газеті «Бершадський край» «Спалені війною покоління» надійшли відгуки з села Яланця. Болюча пам’ять про пережите передається й нащадкам – тим дітям та онукам, чиї родини рятували людей від смерті. Гени добра вічні, тому й спогади про пережите – це дзвони болючої пам’яті. Листа про рятівників і врятованих написала мені Настасія Бадьорко – донька Катерини Божок (Сафонової).... читати далі ...»

 Вітання тижня!

Вітання тижня!


Нехай яскравим цвітом і сонячними посмішками повниться Ваше життя, достаток і злагода ніколи не покидають Вашого дому, а доля не жалкує щастя та здоров'я. Хай в ці святкові дні, як і всі прийдешні літа, рідні та друзі зігрівають Вас своєю ніжністю та любов'ю. Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днем народження начальника відділення... читати далі ...»

 Пам'ять про них вічна

Пам'ять про них вічна

25 Травня 2010, 18:25 / Знай наших / Тирлівка

По-особливому відзначили 65-у річницю Великої Перемоги жителі Тирлівки. Ще 7-го травня відбувся урочистий вечір. В центрі села біля пам’ятника воїнам-односельцям, які не повернулися з доріг війни, горів Вічний вогонь, у почесній варті стояли учні місцевої школи. Відкрила урочистості сільський голова Дарія Карман. З доповіддю про Велику Вітчизняну війну виступив учитель історії В.М. Завальнюк.... читати далі ...»

 Знай наших!

Знай наших!

18 Травня 2010 р / Персоналії / Дяківка / Тирлівка

Учні Тирлівської школи постійно відвідують ветерана Великої Вітчизняної війни М.Г. Ланового. З радісною усмішкою зустрічає нас Микола Гордійович і промовляє такі слова: «А я був ваш одноліток, можливо, трішки старший…». Микола Гордійович Лановий народився в 1924 році у селі Тирлівці в селянській родині. Закінчив місцеву неповну середню школу, працював у селі. Коли пролунав час тривоги, і... читати далі ...»

 Напружені хліборобські будні

Напружені хліборобські будні


Щоразу напередодні 1 Травня ми підбиваємо підсумки зробленого у непростому сільськогосподарському виробництві. В цьому році приємно відзначити, що як би там не доводилося важко, сільгоспформування нашого району теж завершують весняні польові роботи в кращі агротехнічні строки. А обсяги сільськогосподарського виробництва у нас чималі. Зернові культури, наприклад, у структурі посівних площ... читати далі ...»

 Як діє в селі влада, такою є і громада

Як діє в селі влада, такою є і громада

16 Квітня 2010 р / В громадах / Ставки / Тернівка / Тирлівка

Такий приблизно висновок можна було зробити після чергового туру сходів громадян сіл, проведеного у Ставках, Тернівці і Тирлівці. На крик душі було схожим зізнання сільського голови із Ставків Ю.К. Кушніра про те, як учням під час зимових снігопадів не так просто було добиратися навіть до школи, бо нічим було прогорнути дорогу. І це в селі, де раніше проводилися обласні і навіть... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Працівники виконавчого комітету Тирлівської сільської ради, фельдшерсько-акушерського пункту, сільського будинку культури, дошкільно-навчального закладу та відділення зв’язку села Тирлівки сердечно вітають з днем народження сільського голову, шановну Дарію Парфенівну КАРМАН (29.03) Прийміть вітання щонайкращі І побажання в цей святковий день, Щоб від життя Ви мали тільки щастя, Повагу й шану... читати далі ...»

 Непоганий старт

Непоганий старт


Від чого на сьогодні найбільше залежить економіка сільськогосподарських підприємств? 3вичайно ж, від багатогалузевого виробництва. Якщо, наприклад, рослинництво є сезонним, то тваринництво – круглорічним, і цією галуззю ніхто не повинен, не має права нехтувати. От тільки як їй приділяємо увагу? Якщо проаналізувати стан ведення тваринництва за два місяці 2010 року, то слід відзначити: воно... читати далі ...»

 Почесне звання

Почесне звання


Указом Президента України №88/2010 від 3 лютого 2010 р. за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоєно почесне звання “Мати-героїня” Марії Анатоліївні Товмаченко з Шумилова, матері десяти дітей, Людмилі Андріївні Заболотній з Маньківки, матері шести дітей, Галині Григорівні Герінг (Яланець), Ганні Іллівні Мазуренко...

Фото Василя ВЕРБЕЦЬКОГО, Руслана ХРАНОВСЬКОГО та Сергія КІСИКА. Бершадці обирали Президента

Бершадці обирали Президента


Три тижні тому на виборах Президента України ніхто з 18 кандидатів на найвищу посаду в державі не отримав більше 50% голосів виборців. До другого туру президентських перегонів потрапили лідер опозиції В.Ф. Янукович та чинний Прем’єр-міністр України Ю.В. Тимошенко. Минулої ж неділі відбувся вирішальний етап виборчої кампанії – повторне голосування з виборів Президента України. Усі 52... читати далі ...»

 Конкурс «Моє село»

Конкурс «Моє село»


Сайт www.bershad.ua оголошує конкурс «Моє село» на найкращу розповідь про історію, звичаї, побут та особливості села на Бершадщині. Завдання конкурсу: збереження історії села; виховання у молодого покоління любові до культури і традицій свого народу через знання історії; формування в молодої людини почуття патріотизму, потреби особистої причетності до збереження історичної пам’яті;... читати далі ...»

 Демографічна ситуація кардинально не змінилася

Демографічна ситуація кардинально не змінилася


З кожним роком населення нашого району, на жаль, поступово зменшується. Торік на Бершадщині народилося 659, а померло 1197 чоловік (у 2008-му відповідно 678 і 1293). Лише у місті народжуваність випереджає смертність (народилося 171 немовля, померло 147 чоловік). У Дяківці ці показники становлять відповідно 7 і 8, у Флорино – 54 і 61, у Війтівці – 48 і 61, у Бирлівці – 23 і 38. У решті сіл... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4Новини села Тирлівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тирлівка. Новини села Тирлівки, фото. Все про Тирлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення