Тирлівка в новинах

 ОДНЕ ВЕСІЛЛЯ НА СЕЛО

ОДНЕ ВЕСІЛЛЯ НА СЕЛО


Мусимо констатувати: село – колиска нації, без чого неможливо уявити собі нашу Україну, – поступово відмирає. На жаль, така тенденція спостерігається і в нашому районі, адже в деяких населених пунктах вже практично не народжують дітей, у той же час люди (не тільки похилого віку) вимирають швидкими темпами. Так, у територіальних громадах Голдашівської, Михайлівської, Кидрасівської сільських рад... читати далі ...»

 ЗДРАСТУЙ, РІДНЕ СЕЛО

ЗДРАСТУЙ, РІДНЕ СЕЛО

24 Червня 2006, 09:06 / Спогади / Бершадь / Тирлівка / Шляхова

Тирлівській ЗОШ І-ІІ ступенів – 140 років Стежин у кожної людини багато. Та не заростає в пам'яті доріжка, якою ти прийшов у перший клас. Такий далекий вже той 1944-й рік визволення мого села від фашистів, рік горя, повідомлень про смерть рідних людей, які не повернулись з війни. А я та мої ровесники – сироти й напівсироти – малими босими ногами прийшли в 1 клас. Про ті роки нагадують історія,... читати далі ...»


 СПЛАТА СТРАХОВИХ ВНЕСКІВ

СПЛАТА СТРАХОВИХ ВНЕСКІВ


Робота Пенсійного фонду України у районі здійснюється у напрямку забезпечення надходжень обов’язкових платежів до фонду, своєчасного нарахування та виплати пенсій, забезпечення їх перерахунків у відповідності до законодавства України. Станом на 01.06.2006 року в районі зареєстровано 528 юридичних осіб та 2511 фізичних. Борг зі сплати страхових внесків до бюджету ПФУ становить 1050,8 тис. грн.,... читати далі ...»

 ДІЛЬНИЦЯ – ВІСІМ СІЛ

ДІЛЬНИЦЯ – ВІСІМ СІЛ


Бажання стати захисником закону і правопорядку в Сергія Вікторовича Охоти виникло ще у шкільну пору, але так склалося, що почав працювати в органах внутрішніх справ лише у 28 років. Спочатку був інспектором кримінальної міліції у справах неповнолітніх, потім дільничним. Нині на обслуговуванні у старшого дільничного інспектора, підполковника міліції С.В. Охоти 8 населених пунктів: села Дяківка,... читати далі ...»

 ІСТОРІЯ СЕЛА

ІСТОРІЯ СЕЛА

24 Травня 2006, 06:57 / Знай наших / Тирлівка / Бершадь / Шляхова

Життя людське – мов запалена свічка – швидко догорає. Кожен з нас – рядочок історії в рідній місцині. І це не залежить лише від професії чи від освіти. Людяність – найвища цінність на землі. Не крики реклами чи гасла залишаються добрим посівом в пам'яті людській. Гарний урожай спогадів пожинають нащадки, якщо предки залишили після себе славну, добру, змістовну спадщину.... читати далі ...»

 Є ПОГОЛІВ'Я. БУДЕ І ПРОДУКЦІЯ

Є ПОГОЛІВ'Я. БУДЕ І ПРОДУКЦІЯ


Завершено перепис худоби та птиці по сільських радах та м. Бершаді. За його результатами станом на 1 січня 2006 року налічувалося 12621 голова ВРХ, що на 2036 голів більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Зокрема, корів більше на 615 і їх поголів'я тепер складає 6484. Навіть на території міської ради утримується 70 корів. Поголів'я свиней, у порівнянні з 1 січня 2005 року,... читати далі ...»

 Постанова окружноЇ ТВК

Постанова окружноЇ ТВК


Про утвореннЯ ЗВИЧАЙНИХ виборЧих дІльниць ТА ВИЗНАЧЕННЯ ЇХ МЕЖ 2 лютого 2006 р., смт. Тростянець №2 Відповідно до частин 1-6 статті 19, частин 1-3 статті 20, частин 1, 4 статті 23 Закону України «Про вибори народних депутатів України», керуючись пунктами 1,4 частини 2 статті 31, окружна виборча комісія постановляє: 3. Утворити 145 звичайних виборчих дільниць з виборів... читати далі ...»

 ЗМІНИ НА КРАЩЕ Є

ЗМІНИ НА КРАЩЕ Є


Основною ознакою розвитку району в ниніщньому році є збереження позитивних тенденцій, досягнутих торік. Стабільно працює промисловість, приріст обсягів виробництва якої з початку року складає 26,5%. Для порівняння, по області досягнуто приросту 14,8%, по Україні – 3,2%. Основна група підприємств-виробників відноситься до харчової промисловості та переробки с/г продукції. Сім з них з початку... читати далі ...»

 ХТО ЗАТРИМУЄ ВИПЛАТУ ПЕНСІЙ

ХТО ЗАТРИМУЄ ВИПЛАТУ ПЕНСІЙ


Робота Пенсійного фонду України у районі здійснюється у напрямку забезпечення надходження обов’язкових платежів до фонду, своєчасного нарахування та виплати пенсій, забезпечення їх перерахунків у відповідності до законодавства України. Станом на 1.09.2005 року в районі зареєстровано 516 юридичних та 2311 фізичних осіб. Борг зі сплати страхових внесків до бюджету ПФУ становив – 1201,3 тис.грн.,... читати далі ...»

 ОБЕРІГ ДУХОВНОСТІ У ШЛЯХОВІЙ

ОБЕРІГ ДУХОВНОСТІ У ШЛЯХОВІЙ


Виповнилося 15 літ, як було відновлено Богослужіння у храмі Святого Архістратига Михаїла у Шляховій. У роки тоталітарного режиму і наступу атеїзму, а точніше, у 30-их роках XX століття, цей храм був закритий, знято куполи. Була навіть пропозиція від представників влади зруйнувати церкву. Але з волі Божої цьому не судилося збутися. Певний період тут розташовувався місцевий краєзнавчий музей. У... читати далі ...»

 НЕ ВСЕ ДО ЛАДУ...

НЕ ВСЕ ДО ЛАДУ...


Рейдова бригада перевірила стан справ із забезпеченням протипожежного захисту об'єктів сільськогосподарського виробництва, зберігання і переробки зерна. У ряді господарств не вжиті необхідні протипожежні заходи по збереженню врожаю. На токах, зерноскладах, сховищах, тракторних станах та складах паливно-мастильних матеріалів грубо порушуються правила пожежної безпеки. Більшість об'єктів... читати далі ...»

 Є ПОГОЛІВ'Я – БУДУТЬ КОШТИ

Є ПОГОЛІВ'Я – БУДУТЬ КОШТИ


Інтенсивне ведення тваринництва – надійний і стабільний резерв одержання коштів у господарствах. Згідно з рейтинговою оцінкою, галузь у районі, за результатами роботи у першому півріччі, найкраща в області. По всіх категоріях господарств умовне поголів'я худоби становить 56 голів на 100 га сільгоспугідь, що на 2 голови більше, ніж торік. У особистих підсобних господарствах населення умовне... читати далі ...»

 ВТРАЧЕНІ ХВИЛИНИ, ЧИ ЗАГУБЛЕНІ ЦЕНТНЕРИ?

ВТРАЧЕНІ ХВИЛИНИ, ЧИ ЗАГУБЛЕНІ ЦЕНТНЕРИ?


Наближаються до завершення жнива. Ранні зернові вже обмолочені на 85 відсотках площ, або більше, як на 26 тисячах гектарів. Завершили обмолот ранніх зернових у САТ "Бершадське", СФГ "Новосулківське", Флорино, ПП "Добробут", Поташні, Усті, М'якоході, Ставках, Березівці, Красносілці, Теофилівці. Близькі до завершення ще у цілому ряді сільгоспформувань. За попередніми... читати далі ...»

 ЯКІСНО І ВЧАСНО

ЯКІСНО І ВЧАСНО


Незважаючи на жнивну напругу, обмолот ранніх зернових здійснюється повним ходом. Цю роботу виконано вже на 19 тисячах гектарів. У господарствах в основному зуміли підготувати комбайни до сезону, от і результат. Жнива ведуться поки що якісно і у встановлені строки. Першими завершуватимуть збирання ранніх зернових М'якохід, Устя, Березівка, Флорино. Обмолот озимого ячменю у районі вже завершено.... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9Новини села Тирлівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тирлівка. Новини села Тирлівки, фото. Все про Тирлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення