Fridge magnet wooden gears

Тирлівка в новинах

 ТУРНІР, ПРИСВЯЧЕНИЙ ВОЇНАМ-АФГАНЦЯМ

ТУРНІР, ПРИСВЯЧЕНИЙ ВОЇНАМ-АФГАНЦЯМ

13 Лютого 2009 р / Спорт / Баланівка / Шляхова / Тирлівка

В Шляховій днями відбувся турнір з міні-футболу, присвячений 20-й річниці виведення радянських військ з території республіки Афганістан. Перше місце в змаганнях виборола команда Бершадського управління газового господарства, друге – команда Бершадського РВ УМВС України у Вінницькій області, третє місце посіла команда Шляхової. Добре виступили команди сіл Баланівки, Тирлівки. Кращим захисником... читати далі ...»

 ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ У 2009 РОЦІ

ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ У 2009 РОЦІ


В зв’язку з тим, що тривалий час не було визначено суб’єкти господарювання, уповноваженого здійснювати перевірку технічного стану сільськогосподарських машин та механізмів, проведення технічного огляду машинно-тракторного парку району розпочнеться з 2.02.2009 року і триватиме до 1.07.2009-го згідно з доведеним графіком. Для його проведення власник зобов’язаний пред’явити: технічно справну... читати далі ...»


 ЕНЦИКЛОПЕДІЯ РАЙОНУ

ЕНЦИКЛОПЕДІЯ РАЙОНУ


Олексій Павличук – людина знана в журналістському світі. Понад тридцять років пропрацював він у редакції районної газети «Гайворонські вісті» Кіровоградської області. Нині – редактор міської газети «Гайворонський кур’єр». Крім журналістики, Олексій Андрійович захоплюється краєзнавством. Він – лауреат обласної краєзнавчої премії імені В. Яструбова та інших відзнак. Його перу... читати далі ...»

 ІМЕНИННИКИ ТИЖНЯ

ІМЕНИННИКИ ТИЖНЯ


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 шлють найкращі вітання та побажання з нагоди днів народжень листоношам Катерині Василівні ЧОРНОМОРЕЦЬ (6.12) з Красносілки, Катерині Іванівні ШАРГОРОДСЬКІЙ (6.12) з Тирлівки, Катерині Михайлівні ТОДОРЕНКО (7.12) з Осіївки. Хай вам завжди посміхається доля, Несуть тільки радість з собою роки, Хай щастя, здоров'я не... читати далі ...»

 УКЛІН ТОБІ, СЕЛЯНИНЕ

УКЛІН ТОБІ, СЕЛЯНИНЕ


Професійне свято сільських трудівників відзначається якраз на завершальному етапі сільськогосподарських робіт. Останні роки плин сільськогосподарського виробництва зламали революційні зміни – реформування, розпаювання, утворення фермерських, одноосібних господарств.І нехай не все ще вдається, нехай ще триває пошук отого ефективного господаря, заради чого і було започатковано реформи, єдине... читати далі ...»

 СЛОВО ПІСЛЯ СВЯТА

СЛОВО ПІСЛЯ СВЯТА

7 Вересня 2008, 23:41 / Актуально / Бершадь / Тернівка / Тирлівка

Кожна людина відчуває щастя як мить. На жаль, має свої болі й печалі. В цьому я переконалась, коли відвідала святкову виставку творчості і праці людей нашого району в День незалежності України, зустрілась з хорошими людьми, що робили цю красу. Не маю права назвати кращих виконавців пісень, танців (танцювала під музику оркестру навіть бабуся), виставлених творчих робіт. Все було красивим, щирим,... читати далі ...»

 ЧОМУ В МАЛИХ СЕЛАХ АВТОБУС З РАЙОНУ РІДКІСТЬ?

ЧОМУ В МАЛИХ СЕЛАХ АВТОБУС З РАЙОНУ РІДКІСТЬ?


Серед багатьох проблем, які скопом навалилися останніми роками на селянина, особливо з віддалених сіл, добавилися і негаразди з автобусним сполученням. Мова не йде про те, як їхати до Вінниці, Києва чи Одеси – тут якраз все більш-менш. А насамперед до райцентру і назад, додому, звідки добратися дуже непросто. Про це постійно піднімають питання на сходах громадян чи зборах, або ж в листах до... читати далі ...»

 ПРАВДА ПРО ТРАГЕДІЮ – ЗАСТЕРЕЖЕННЯ НА МАЙБУТНЄ

ПРАВДА ПРО ТРАГЕДІЮ – ЗАСТЕРЕЖЕННЯ НА МАЙБУТНЄ


Сімдесят п'ять років тому український народ став жертвою неймовірно страшного злочину – Голодомору. Трагедія, організована державою, у 1932-1933 роках, за підрахунками, забрала життя від 7 до 10 мільйонів українців, серед яких третина – діти. Радянська влада свідомо занижувала її масштаби. Наше покоління має спокутувати своє безпам'ятство і незнання (хай навіть і не зумисне) всієї правди про... читати далі ...»

 КНИГА ПРО ЗЕМЛЯКА

КНИГА ПРО ЗЕМЛЯКА

10 Квітня 2008, 18:38 / Знай наших / Тирлівка / Шляхова

з Тирлівки Григорія Дем'яновича Ковбасюка, видатного вченого-хірурга, який 40 років очолював хірургічну службу Білої Церкви і торік трагічно загинув, готується до друку. Автор книги академік Олексій Пшонківський просить бершадчан, особливо з Шляхової та Тирлівки, надати допомогу у виданні. Банківські реквізити: 2392462870, код банку 321121, р/р 260076872 в філії "Райффайзен банк...

 РОДИННЕ ТЕПЛО – КОЖНІЙ ДИТИНІ

РОДИННЕ ТЕПЛО – КОЖНІЙ ДИТИНІ


Головна функція держави – всебічна підтримка сім’ї. Таку тезу висловив другий співдоповідач, заступник голови райдержадміністрації О.Д. Кравчук. Ми повинні забезпечити батькам усі умови, аби вони могли добре виховати свою дитину, дати їй хороші знання, зберегти і підтримати здоров’я, продовжував Олег Дмитрович. Особливої уваги з боку влади, суспільства потребують діти-сироти і діти, позбавлені... читати далі ...»

 ЩОБ КОЛОСИЛАСЬ НИВА

ЩОБ КОЛОСИЛАСЬ НИВА


Як вже повідомлялося, озимі зернові на полях району вийшли з зими в основному у доброму стані. Непогані види на ріпак. Єдиною, незалежною від нас проблемою, є хіба що досить незначні запаси вологи в грунті. Про ситуацію з підготовкою техніки, вирішенням інших невідкладних проблем на весняному полі діляться думками фахівці районної ланки. В.Г. Чорнобай, начальник інспекції Держтехнагляду у... читати далі ...»

 ХОЧ КОНТРАСТИ ПОГЛИБЛЮЮТЬСЯ

ХОЧ КОНТРАСТИ ПОГЛИБЛЮЮТЬСЯ


зимівлю провести вдасться. Саме такий висновок зробили спеціалісти на нараді з питань ситуації в тваринництві. Про те, з якими показниками галузь вступила в зимівлю, і піде мова в цьому матеріалі. Не простий був і залишається для тваринників 2007 рік. Працюючи в умовах небувалої засухи, виробництво м'яса (вирощування) доведено до 11587, молока – до 8780 тонн. Молока, у порівнянні з минулим... читати далі ...»

 КОРМАМ – НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ

КОРМАМ – НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ


Рейдова бригада, перевіривши стан протипожежного захисту зерноскладів, місць зберігання паливо-мастильних матеріалів, сільськогосподарської техніки, що задіяна на збиранні врожаю зернових, прийшла до висновку, що стан забезпечення пожежної безпеки не у всіх сільськогосподарських господарствах та підприємствах району знаходиться в належному стані, керівники підприємств нехтують вимогами правил,... читати далі ...»

 ПЛАНИ МОЖНА ВИКОНУВАТИ

ПЛАНИ МОЖНА ВИКОНУВАТИ


Аналізуючи стан ведення галузі тваринництва за перше півріччя 2007 року, можна зробити висновок про те, що у досить складних погодних умовах весняно-літнього періоду по забезпеченню кормами, керівники та спеціалісти не розгубилися у веденні галузі. М'яса у першому півріччі вироблено – 77715, молока – 54146 центнерів. В середньому від корови надоєно по 1339 кілограмів молока. Середньодобові... читати далі ...»

 ВІН БУВ ГОСПОДАРЕМ

ВІН БУВ ГОСПОДАРЕМ

25 Липня 2007, 22:38 / Відгуки / Ставки / Тирлівка / Кошаринці / Сумівка

З Володимиром Юхимовичем Судомою особисто був малознайомий, але, орієнтуючись на відгуки про його головування в Сумівці, можу сказати: він саме з таких людей, яких пам'ятають довгі роки. Прокладати шлях у житті доводилося йому самому. Повернувся зі служби в армії, а за що взятися, коли ні професії, ні життєвого досвіду? Послали у трирічну школу підготовки керівників, яка існувала на ту пору. То... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7Новини села Тирлівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тирлівка. Новини села Тирлівки, фото. Все про Тирлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення