Тирлівка в новинах

 А я з війною не закінчила рахунків

А я з війною не закінчила рахунків

19 Червня 2009 р / Спогади / Бершадь / Тирлівка

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Я та більшість моїх ровесників не дочекались повернення батьків з кровавого пекла війни. А деякі народились після отримання нашими матерями повістки про смерть чоловіка. Війна, мов лакмус, просвітила честь і совість кожного жителя планети. Особливо правителів держав. Роки пролетіли. Ми – дітисироти й напівсироти –... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Виконавчий комітет Устянської сільської ради щиро вітає з 60-річним ювілеєм шановного Василя Романовича РИМАРЕНКА Прийміть від нас вітання щонайкращі і побажання в цей святковий день, щоб від життя Ви мали тільки щастя, повагу й шану від людей. Нехай Ваше життя вінчає радість, принесена ріднею і дітьми, душі нехай не пропадає щирість в нелегких буднях суєти. Хай з кожним роком добробут... читати далі ...»


 Дошкілля – важлива ланка освіти

Дошкілля – важлива ланка освіти


Основа майбутньої особистості закладається в ранньому віці. Знання та вміння, набуті в дитинстві, – це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті. Саме тому триває постійний пошук шляхів творчого зростання дітей в дошкільних навчальних закладах району. 3 вересня цього року в дошкільних навчальних закладах поступово і поетапно переходитимуть на роботу за... читати далі ...»

 Присвоєно звання «Мати-героїня»

Присвоєно звання «Мати-героїня»


Указом Президента України В.А. Ющенка (№228/2009 від 06.04.2009 р.) почесне звання «Мати-героїня» – за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, прис воєно по Бершадському району: м.Бершадь: РИЛЬСЬКІЙ Пелагії Іларіонівні – матері дев'яти дітей; ТІХАНКОВІЙ Надії Яківні – матері п'яти дітей. По Бирлівці: БІЛЮЗІ Ларисі... читати далі ...»

 Свято зі сльозами на очах

Свято зі сльозами на очах

7 Травня 2009 р / Спогади / Бершадь / Тирлівка

Чим далі віддаляє нас час від знаменної дати історії – Дня Перемоги, – тим величнішим постає перед світом подвиг радянського народу та його всесвітньо-історичне значення. Не можу без сліз читати вірші поетів, які загинули в боях за Батьківщину, за нас, за весь світ. Цю збірку видав полковник у відставці Сергій Михалков в 1985 р. на честь 40-річчя Перемоги. З газет та журналів... читати далі ...»

 Співпраця дає результати

Співпраця дає результати

22 Квітня 2009 р / В громадах / Кавкули / Тирлівка

Мешканці Тирлівки та селища Кавкули на загальні збори громадян сходилися неквапливо. Ганна Василівна Тичинська, найстарша жителька села, 88-річна Надія Максимівна Гуцол та Валентина Іванівна Мартиняк (на знімку зліва направо), наприклад, в очікуванні цієї події грілися на весняному сонечку. У полі ще тривала посівна, тож на збори підтягувалися в основному пенсіонери, працівники установ. Тим... читати далі ...»

 Надія тільки на себе

Надія тільки на себе

10 Квітня 2009 р / В громадах / Тирлівка

Непогано підготувалися у цьому році до весняних польових робіт тирлівчани. Немає жодного гектара землі, який залишився б поза увагою. Ще на початку березня завершили ремонт причіпного інвентаря, підживлення озимих. Озиму пшеницю вирощуємо на 450, ріпак – на 80, озимий ячмінь – на 150 гектарах. Посіяли на 190 гектарах ярий ячмінь, на 130 – соняшник. Плануємо також вирощувати... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Дорогого чоловіка, турботливого батька, люблячого дідуся Анатолія Івановича ДУДНИКА (9.04) з Усті щиро вітаємо з 50-річчям. Нехай у твоїй долі щастя буде I сил приплив, немов потоки рік, Нехай життя цвіте і поважають люди, I довгим, як століття, буде вік. Нехай добро щоднини прибуває, Як струмінь чистої, прозорої води, Хай зло далекими стежками обминає, А радість поруч буде – назавжди. З... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив Бершадського районного суду сердечно вітає з днем народження голову районного суду Анатолія Івановича КУЙБІДУ (30.03) Праця Ваша – то сплав знань і любові до людей, юридичний досвід і утвердження його величності – Закону. Щоденна діяльність на відпо відальній посаді вимагає від Вас повної відданості справі, наполегливості, високого професіоналізму. За Вашими плечима – багатолітній... читати далі ...»

 ШЛЯХ ДО ВИЗНАННЯ

ШЛЯХ ДО ВИЗНАННЯ

27 Березня 2009 р / В громадах / Тирлівка

Зобов'язками сільського голови не кожний із чоловіків спроможний справитися, а от у Тирлівці, одному з найвіддаленіших сіл району, це вдається жінці, за що вона користується неабиякою шаною та повагою. А шлях до визнання, без всякого перебільшення, у Дарії Парфенівни Карман був непростим. Але правду в народі кажуть, що тільки ворони навпростець літають. Життя кожної людини – то суцільні... читати далі ...»

 ДЕКЛАРУЄМО ДОХОДИ!

ДЕКЛАРУЄМО ДОХОДИ!


спекцією складено та затверджено графік прийому громадян – жителів м. Бершаді для подачі декларацій у вихідні дні з 9 до 17 години та в робочі дні з 8.45 до 18 години. Для зручності жителів сіл району декларацію можна подати безпосередньо за місцем проживання – тобто в сільській раді. Декларації будуть прийматись відповідно до затвердженого графіка виїзду працівниками податкової... читати далі ...»

 ВЕРШНИКИ ПЕРЕМОГИ

ВЕРШНИКИ ПЕРЕМОГИ

13 Березня 2009 р / Нам пишуть / Бершадь / Кавкули / Тирлівка

Пролетіли роки, а я й досі пам’ятаю день 14 березня 1944 року. Клубки диму в весняному небі над Уманню. Постріли, виття снарядів... Та ніщо не стримує людей – жінок, стариків, дітей – всі біжать до воріт. В цю мить і я змогла вибігти разом з іншими дітьми. Ось-ось з’являться наші воїни-визволителі. Ми чекали на них, стомлених, змучених боями. Раптово з’явились кілька вершників-розвідників. Люди... читати далі ...»

 НАЙКРАЩИЙ РАЙЦЕНТР

НАЙКРАЩИЙ РАЙЦЕНТР

27 Лютого 2009 р / Нове в роботі / Тирлівка

Хоч цей районний центр належить Кіровоградській області, багато жителів нашого району не вважають його чужим містом. Більше того, тут проживає чимало уродженців Вінниччини. І тому нам особливо приємно, що за підсумками щорічного конкурсу «Населений пункт області найкращого благоустрою» обласна конкурсна комісія визнала переможцем серед міст районного підпорядкування м. Гайворон. Територіальна... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днем народження листоношу із Ставків Ніну Василівну ЛУБЧЕНКО (28.02) Побажати хочем щастя і здоров'я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись, Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись. Колектив дитячого навчального закладу №3 «Малятко» м. Бершаді щиро вітає з... читати далі ...»

 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ


17 лютого 2009 року відбулася 18 сесія районної ради 5 скликання. На неї запрошувалися депутати обласної ради, заступники голови, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, міський та сільські голови, керівники районних підрозділів міністерств та відомств України, промислових і сільськогосподарських підприємств, районних установ, організацій, представники політичних партій і... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7 6Новини села Тирлівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тирлівка. Новини села Тирлівки, фото. Все про Тирлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення