СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

 • Подобається2Не подобається
 • 21 Лютого 2009 р

17 лютого 2009 року відбулася 18 сесія районної ради 5 скликання. На неї запрошувалися депутати обласної ради, заступники голови, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, міський та сільські голови, керівники районних підрозділів міністерств та відомств України, промислових і сільськогосподарських підприємств, районних установ, організацій, представники політичних партій і громадських організацій, засобів масової інформації.
Перед тим, як сесія перейшла до розгляду питань порядку денного, голова районної ради М.Г.Бурлака проінформував про роботу ради в міжсесійний період з 24 грудня 2008 року по 17 лютого 2009 року.
Зі звітом про виконання районного бюджету, програми соціально-економічного та культурного розвитку за 2008 рік та здійснення держадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень виступила голова райдержадміністрації С. Л. Шульц (текст доповіді друкується нижче).

В обговоренні доповіді взяли участь: А.С.Святюк – секретар постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічних реформ, В.М.Уліч – член постійної комісії з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства, М.В.Краснєєв – голова постійної комісії з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації, П.М.Гоцуляк – депутат районної ради.
Далі сесія розглянула такі питання: про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2008 рік; про внесення змін до рішення 17 сесії районної ради 5 скликання від 13.01.2009 року „Про районний бюджет на 2009 рік” згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації; про програму енергозбереження у Бершадському районі на 2009 рік; про районну програму висвітлення діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування засобами масової інформації на 2009-2010 роки; про порядок проведення конкурсу на право укладання договору оренди майна; про передачу майна до спільної власності територіальної громади міста Бершаді та деякі інші питання. З усіх обговорюваних питань прийнято відповідні рішення.
Сесія внесла зміни до рішення 1 сесії районної ради 5 скликання „Про створення постійних комісій районної ради 5 скликання, затвердження їх складу та обрання голів” від 4.05.2006 року (із змінами згідно з рішенням 12 сесії ра - йон ної ради 5 скликання від 17.01.2008 р.) Сесія звільнила від виконання обов’язків голову постійної комісії з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження Ф.Х. Шевчука на його прохання через стан здоров’я, обравши головою цієї комісії П.М.Каука.
Сесія затвердила розпорядження голови районної ради, а також зняла з контролю деякі рішення районної ради.

КРИТЕРІЙ ОЦІНКИ ДІЯЛЬНОСТІ ВЛАДИ – ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ

Звіт голови райдержадміністрації С.Л. Шульц з питань виконання бюджету, програми соціально-економічного та культурного розвитку району та здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.

Шановні депутати та всі учасники засідання сесії районної ради!
Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та ст. 44 Закону України «Про місцеве са моврядування в Україні», які обумовлюють відносини ра йонних державних адміністрацій з районними радами і передбачають щорічну звіт ність голів районних державних адміністрацій, до звольте запропонувати на ваш розгляд звіт про вико нання ра йон ною дер жавною адмініст рацією програми соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету району за 2008 рік та законодавчо де легованих повноважень.
Враховуючи широкий спектр питань і розуміючи високий рівень відповідальності за ефективність їх реалізації, головою та посадовими особами районної державної адміністрації послідовно і напо легливо здійснювались заходи, спрямовані на організацію забезпечення дієвої та результативної роботи структурних підрозділів та служб, їх тісної взаємодії та співпраці (у межах повноважень) з керівництвом, профільними комісіями районної ради, виконавчими комітетами міської та сільських рад, територіальними орга нами міністерств і відомств України, в основу яких покладені завдання, визначені вищеназваними документами.
За подан ням структурних підрозділів апарату, управлінь, відділів та служб райдержадміністрації підготовлено і внесено на розгляд сесії район ної ради більше 50 питань з різних аспектів життєдіяльності ра - йону. При цьому, першо чер гова увага приділялась тим, які обумовлюють перспективи розвитку території, сприяють поліпшенню умов життя населення, соціально-економічному розвитку галузей та тери торіальних громад.
Своєчасно розроблені і подані на розгляд районної ради проекти програм соціально-економічного та культурного розвитку, десять галузевих програм розвитку виробництва, підприємництва, газифікації та будівництва, інфраструктури, бюд жетного характеру, різнопланового розвитку території, шкільної та дошкільної освіти, дитя чої безпритульності і без до глядності, профілактики зло чинності, земельних відносин та цілого ряду іншого спря мування.
Характеризувати кожну з них немає необхідності, адже зовсім недавно на позачерговій сесії детально було представлено звіт про виконання програми соціальноекономічного та культурного розвитку району за попередній та прийнято таку на 2009 рік, депутати районної ради систематично брали активну участь в обго воренні і прийнятті рішень з усіх питань, що виносились на розгляд ради. За що всім вам велика вдячність!
Протягом звіт ного періоду з метою реалізації прийнятих районною радою рішень, згідно річного, квартального та місячного планів роботи колегією районної державної адміністрації, відповідними розпо - ряд женнями голови, дорученнями за наслідками систематичних оперативних нарад керівного складу райдержадміністрації при участі керівництва районної та міської рад, здійснювались конкретні заходи щодо реалізації наміченого.
Одночасно, активізуючи та контролюючи роботу по виконанню рішень районної ради, постійно аналізувався стан вико нання раніше прийнятих рі шень. З усіх питань цього напрямку ми спільними зусил лями знаходили раціональні шляхи вирішення проблем, оптимальні рішення.

 


Сторінки:
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1
Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Виїзний прийом до Лісничого</b><br />13 квітня 2011 року робоча група спеціалістів райдержадміністрації, очолювана першим заступником голови...
2 фото   
<b>Тирлівка, Кавкули – і про них не забули</b><br />Черговий «День районної ради» її голова М.Г. Бурлака провів у Тирлівській територіальній громаді разом з депутатами...
20 фото   
<b>Струтинська Галина Юріївна (Galina Hayes)</b><br />Галина народилася й отримала освіту в колишньому Радянському Союзі. Коли їй було всього 16 років, її батько відіслав...
3 фото   
<b>Посвята в гуртківці будинку дитячої творчості</b><br />Пора шкільних канікул, навіть самих недовготривалих - радісна пора для усіх учнів. І відмінники, і невгамовні...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Сумівка
Андрусик Никифор Михайлович (1914) 1914 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.10.44.

З історії Бершаді
Прославив земляків подвигом П. І. Миколаєнко. В одному з жорстоких боїв він, командир роти 134-го танкового полку, особисто знищив кілька танків противника, забезпечивши виконання бойового завдання. За цей подвиг йому присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Його ім'ям названо одну з вулиць. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення